0 bestillinger   Nyhedsbreve   Presse   Kontakt   Log ind
       
Aktuelt
Nyheder, aktiviteter, jobbørs...
Klubber
Find adresser, kort rutevejledning...
Discipliner
Svømning, livredning, åbent vand...
Kurser
Kalender, uddannelse, tilmelding...
Redskaber
Blanketter, vejledninger, regler, politikker...
Om unionen
Sektioner & udvalg, historie, facts...

Tilmelding til Generalforsamling 2023

SvømDanmark har hermed fornøjelsen af at invitere dig til den årlige generalforsamling. Du skal blot tilmelde dig ved hjælp af nedenstående formular.

 

 

Navn (for- og efternavn)
*
Tilhørsforhold til SvømDanmark
*
Hvad er dit tilhørsforhold til klubben
Regionale aktivitetsudvalg
Disciplinudvalg
Mail
*
Telefon
Ved dobbeltværelse, vil jeg gerne bo sammen med
Navn (for- og efternavn)Tilhørsforhold til SvømDanmark
  Claus Vestergaard Sørensen   Dommerudvalg
  Flemming Poulsen   Holstebro Svømme Club
  Rene Højer   Gæst
  Maren Erhardt   HSK - forperson for kunstsvømningsudvalg
  Rasmus Ærenlund   Furesø Svømmeklub
  Henrik Hansen   DGI
  Christina Mørup Sørensen   Rønne Svømmeklub
  Kirsten Jensen   A6 Slangerup Svømmeklub
  laila Holmskov   A6 slangerup Svømmeklub
  Laura Valore   Dragør SK
  Anna Katarina bjerre vestbjerg   vandpolo udvalget
  Anna Katarina bjerre vestbjerg   vandpolo udvalget
  Morten Jantzen-Holst   Cheftræner i IF Lyseng Udspring & Landstræner i dansk udspring
  Ole Løgsted   Ssk waterpolo
  Emilie Christensen   Kunstsvømning
  Susanne Haunsvig   SHS-Stevns
  Kim   Ansat
  Jens Mikkelsen   Silkeborg Svømmeklub
  Mads Maj   KVIK Kastrup
  Sanne Skousen   Ansat
  Sanne Skousen   An
  Nadia Skousen Holm   Ansat
  Carsten Jokumsen   Klubkonsulent
  Nomi Mortensen   Disciplinudvalg udspring
  Mads Søndergaard   High Diving Denmark
  Kris Straarup Jensen   High Diving Denmark
  Nichlas Hassel   Formand vandpolo
  Kim Dyresberg   Jyllinge (A6-JGI)
  Jacob Kjær wind   Poloudvalg og bestyrelse SSK
  Kris Straarup Jensen   High Diving Denmark
  Morten la Cour Pedersen   H2Odense
  Gitte Hemmeløff   H2Odense
  Jan Eli Gravad   Sidder i Vandpolo udvalget
  Svend Holm   Gæst
  Thomas Christensen   Gæst
  Jesper Dalsgaard   Gæst
  Søren Korbo   Æresmedlem
  Kirsten Korbo   Æresmedlem
  Ellen Futtrup Jespersen  
  Danielle Keller   Regelteknisk udvalg
  Susanne Glasius Tischer   HSK
  Sebastian Franck   Næstved Svømmeklub
  Mia Hyldahl   Klubleder
  Mette Korsholm   Kunstsvømning Hurup/Thisted
  Maj Lynge   Kunstsvømnings Thisted
  Vibeke Sending   Kunstsvømmingutvalget
  Arina Herasimchyk   Kunstsvømning
  Mette Johansen   Udspring
  Nita Zeberg   Udspring
  Nicolai Larsen  
  Christina Borring   Ansat
  Sofie Brink Magnussen   Kunstsvømning
  Martin Karup   Ansat
  Monica Arentoft   Kunstsvømning
  Louise Krag Andersen   Formand i sigma
  Jan Mindegaard  
  Chr. Heyde   FREM
  Nicolai Sørensen   Svømmeklubben Vest Brøndby
  Magnus   Udvalgsformand
  Rasmus Stausgaard Jensen   Ansat i SvømDanmark
  Klaus Christensen   Ansat
  Mette Skat   Ansat
  Lise Møller   Stævnekoordinator, æresmedlem
  Torben Nielsen   Gladsaxe Svøm
  Kim W. Marquardt   Gladsaxe Svøm
  Jens Ellebæk   Dommerudvalg
  Charlotte Bistrup   Ansat i SvømDanmark
  Morten Hinnerup   Ansat
  Niels Christian Andersen   Bestyrelse
  Morten Andersen   Næstformand Svøm bestyrelse
  Lars Warm   Bestyrelsesmedlem
  Dorthe Hietala   Bestyrelsesmedlem
  Mathias Aricó   Thyregod Svømmeklub
  Anja Boye   HSK
  Allan Nyhus   Ansat
  Maiken Svanholm   Kunstsvømning
  Cecilie Højmark   Kunstsvømning
  Marie Korsholm   Hobro svømmeklub
  Jesper Kallesøe   Herlev Svømning
  Christine Almtoft   IF Lyseng Udspring
  Ane Naur Jensen   IF Lyseng Udspring
  Morten Kjær   Medarbejder
  Kasper Bennedsen   Vallensbæk Svømmeklub
  Camilla Beckmann   Tune IF svømmeafdeling
  Marianne Sørensen   Tune IF svømmeafdeling
  Jan Hansen   KVIK Kastrup
  Maja Abildgård Nørrekjær   HSK
  Sigrid Jensen   HSK
  Mathea Jensen Sending   Synkro udvalg
  Elena Nicale   HSK
  Marianne Hansen   ansat
  Stinne Busse   Aarhus 1900
  Dorte Stautz Hansen   Disciplinudvalgsleder
  Stine Arneskov   Lyngby Svømmeklub
  Christian Toft   Gentofte Svømmeklub
  Maj-Britt Mikkelberg   Herlev Svømning
  Pia Johansen   Formand,
  Allan Thorup Svenningsen   Aabybro Svømmeklub
  Søren Fogelstrøm   Tri4
  Torben Hjalholt   Swim Team Taastrup
  Anders Skov   Lyngby Udspringsklub af 2002
  Flemming Sørensen   Ansat
  Jens-Christian Iversen   Regel Teknisk Udvalg
  Flemming Lauth Nielsen  
  Pia Husted Rasmussen   Bestyrelsesmedlem
  Lars Hededal   Formand for Dommerudvalget
  Maja Lorentzen   Ansat i SvømDanmark
  Jannie Berthelsen  
  Marie Høegh   HSK
  Sidsel Homann   Lyseng svømning
  Carl Eltorp   Vallensbæk Svømmeklub VI39
  Morten Lindholm   Bestyrelsen Svøm
  John Møller Larsen   Aalborg Svømmeklub
  Maria Jensen   Hovedstadens Svømmeklub

Videre herfra:

Læs også:

Download:

Kontakt:


 






Cookieindstillinger