0 bestillinger   Nyhedsbreve   Presse   Kontakt   Log ind
       
Aktuelt
Nyheder, aktiviteter, jobbørs...
Klubber
Find adresser, kort rutevejledning...
Discipliner
Svømning, livredning, åbent vand...
Kurser
Kalender, uddannelse, tilmelding...
Redskaber
Blanketter, vejledninger, regler, politikker...
Om unionen
Sektioner & udvalg, historie, facts...

Download:

 Aktuelt

 Næste arrangement

17
December
2018
Svømning
Langdistance- og kravtidsstævne
Ølstykke Svømmehal
18
December
2018
Svømning
Berns X-mas Challenge
Bernstorffsminde Efterskole
19
December
2018
Svømning
VAT Kravtidstævne
Vallensbæk

Overskrift

Indledning

Tekst

Tekst

Nyt småbørnsmateriale

Dansk Svømmeunion har udviklet småbørnsmaterialet 'Leg med Blop - og bliv klar til at svømme'.

 


 

 

 

 


 

 Næste arrangement

4
Januar
2019
Officials
Modul 1 - Tidtager- og stævnefunktion off19-3252
Spektrum Odder Svømmehal
5
Januar
2019
Officials
Modul 2 - Mål-, vende- og banedommer off19-3253
Spektrum Odder Svømmehal
5
Januar
2019
Officials
Modul 2 - Mål-, vende- og banedommer off19-3237
Gladsaxe Svømmehal

 Redskaber

Redskaber er stedet, hvor du blandt andet finder det politiske program for Dansk Svømmeunion, regler fra FINA for både svømning, åbent vand, vandpolo, masters og faciliteter.

Du kan desuden i vidensbanken finde undersøgelser, som Duelighedsundersøgelsen 2007 og Frivillighedsundersøgelsen.

Dokumenter og notater fra møder i Dansk Svømmeunion vil også kunne findes under redskaber.

 Login

Flere funktioner kræver login: 

 

Adresse

 

Dansk Svømmeunion

Idrættens Hus

Brøndby Stadion 20

2605 Brøndby

 Udviklingskonsulenterne

 Find en medarbejder

Har du brug for at komme i kontakt med en af medarbejderne i Dansk Svømmeunion? Se her hvem, der er ansat i Dansk Svømmeunion og hvordan du kommer i kontakt med dem.

Livredderdommere i Vestdanmark

DommernummerFornavnEfternavnPostnummerByE-mailTelefon
  1119   Christine   Erfurt   6855   Outrup   cerfurt70@gmail.com  
  10505   Simon   Kokfelt   8620   Kjellerup   spk@brs.dk  
  9546   Michael Dan   Schnabelrauch   8660   Skanderborg   schnabelrauch@hotmail.com   20204258
  1012   Anne-Mette   Mortensen   5000   Odense C   amm@siko.dk   66148625
  4531   Sven Erik   Sørensen   5000   Odense C   ses@surfmail.dk   66131174
  11096   Ole T.   Nielsen   5450   Otterup   ole.t@safetygroup.dk  
  10126   Birgit   Hinrichsen   5592   Ejby   birgit@alaskan-malamute.dk   60633095
  11021   Erik   Nygaard   5771   Stenstrup   Erik.Nygaard@svendborg.dk   26852728
  10009   Mogens   Arvad   6500   Vojens   mogens@arvad.eu   74543667
  10018   Niels   Schneidereit   6100   Haderslev   niels.10@stofanet.dk   61720834
  5153   Hans Ingolf   Melchart   6520   Toftlund   melchart@toftlund.net   74831060
  11099   Per Frank   Pedersen   7190   Billund   perfrankpedersen@gmail.com   22965202
  1011   Maria   Kesby   6740   Bramming   maria.kesby@gmail.com   21464666
  9857   Merete   Guldberg   6760   Ribe   merete.guldberg@stofanet.dk   22791355
  9758   Vagn   Justesen   6840   Oksbøl   vagn@turbopost.dk   40502635
  9839   Raymond Michael   Buskbjerg   6840   Oksbøl   buskbjergfa@gmail.com   26161523
  3585   Mogens F.   Marker   6870   Ølgod   s.m.marker@webspeed.dk   21603529
  5865   Sinne   Marker   6870   Ølgod   s.m.marker@webspeed.dk   31 17 79 12
  9811   Preben   Frederiksen   6880   Tarm   preben.frederiksen66@gmail.com   29685582
  4579   Ivan   Poulsen   7080   Børkop   ivan@ipinvest.dk   75866711
  4159   Gunnar L.   Olesen   7080   Børkop   olesengunnar1@gmail.com   61694832
  11088   Michael Valentin   Reif   7300   Jelling   michael@safetygroup.dk   29243986
  4985   Svend Erik Jakobi   Kristensen   7120   Vejle Øst   jakobi@stofanet.dk   75816854
  1114   Gitte   Norlyk   7323   Give   gittenorlyk@gmail.com   75734702
  1067   Lars   Jonsson   7400   Herning   lars@snejbjergsgi.dk   36 97 60 78
  10190   Lars Bo   Larsen   7430   Ikast   lbl@sport.au.dk   20845414
  4410   Aksel   Jensen   7500   Holstebro   fkofoed@mail.dk   97432252
  4922   Tove   Fabricius   7500   Holstebro   tovekfabricius@gmail.com   97429681
  10173   Denis   Voldum   7600   Struer   dvdykker@gmail.com   23436155
  9753   Henrik   Hedegaard   7600   Struer   hh40630312@gmail.com   40630312
  5314   Keld Haubro   Lavesen   7800   Skive   keld.lavesen@gmail.com   26 65 10 35
  11101   Peter Blomgren   Knudsen   8230   Åbyhøj   pbk@viauc.dk   87 55 35 10
  10109   Nicolaj   Poulsen   5772   Kværndrup   nicolaj_p@hotmail.com   51743317
  11127   Torben   Rehder   8260   Viby J   torbenrehder@outlook.dk   26748099
  11062   Knud-Gert   Diedrichsen   6330   Padborg   kdi@aabenraa.dk   24897025
  1050   Bo   Kristensen   8300   Odder   svomleder@spektrumodder.dk   20934221
  7148   Otto   Westergaard   8362   Hørning   eowestergaard@gmail.com   20971844
  9916   Jørgen   Mundt   8382   Hinnerup   mundt@hinnerupbadet.dk   86911633
  9918   Louisa Steen   Holmboe   8382   Hinnerup   louisasteen@gmail.com   41246680
  7130   Thorkil   Danielsen   8382   Hinnerup   thordan00@gmail.com   21857879
  9871   Hemming   Ovesen   8300   Odder   h.ovesen@live.dk   40411416
  10031   Lotte Stabel   Henriksen   8464   Galten   stabel@hinnerupbadet.dk   28260936
  9922   Poul   Bengtsen   8500   Grenå   livredderskolen@stofanet.dk   40187514
  6210   Rie   Brok   8530   Hjortshøj   riebrok@hotmail.com   86224507
  1070   Trine Post   Mikkelsen   8200   århus N   trine.post33@gmail.com   61278455
  10039   Trine Brochorst   Sørensen   8530   Hjortshøj   trinebts@gmail.com   86164058
  11023   Finn   Mikkelsen   8600   Silkeborg   kraf@mikkelsen.mail.dk   23465665
  1112   Kent   Jørgensen   8600   Silkeborg   kent64coach@gmail.com   26211411
  11094   Ole Faistrup   Vinther   8600   Silkeborg   ole@faistrup.dk   40102967
  10218   Karsten       Brix   6740   Bramming   Karstenbrixa@gmail.com   21658772
  5414   Linda   Zeberg   8700   Horsens   kulz@horsens.dk   25395088
  8907   Anne Marie Bech   Hansen   8700   Horsens   annemariebechhansen@mail.dk   75643829
  8940   Tove Løkkegaard   Jørgensen   8740   Brædstrup   tovelj@hotmail.com   75752685
  1125   Bo   Amby-Fog   8700   Horsens   bofo@horsens.dk   30226527
  1039   Peter   Fuglsang   8600   silkeborg   peter@free-flow.dk   24411770
  5238   Hans Ole   Rasmussen   8800   Viborg   ho@hansole.dk   86673004
  11030   Heine   Danielsen   8832   Skals   livredning@live.dk   29431759
  3844   Tage Arent   Jensen   8850   Bjerringbro   tagearent@gmail.com   51863033
  5821   Ole   Thomsen   8920   Randers NV   ole.s.thomsen@gmail.com  
  10067   Frank   Larsen   8920   Randers NV   frankoglaila@gmail.com   26820758
  11020   Erik   Madsen   8990   Fårup   erikmanas@hotmail.com   24231355
  9547   Jan   Byskov   9200   Aalborg SV   jmbyskov@gmail.com   22159560
  4054   Henning   Mathisen   9240   Nibe   henningmathisen2@gmail.com   +4598341815
  10044   Lotte Spliid   Poulsen   9240   Nibe   lsp-kultur@aalborg.dk   98351805
  9913   Janni   Jæger   9300   Sæby   jannijc@gmail.com   50918059
  9861   Jon   Miller   9320   Hjallerup   jon.miller@jubii.dk   98281328
  9971   Dennis   hagsholm Brødløs   9320   Hjallerup   broedloes@gmail.com   98281953
  10172   Benny   Nielsen   9400   Nørresundby   ben@ben66.dk   +4551225533
  10181   Allan Thorup   Svenningsen   9400   Nørresundby   allansvenningsen@webspeed.dk   40415907
  9905   Arne Stensgård   Poulsen   8970   Havndal   arnespoulsen@gmail.com   24697200
  10102   Jesper   Nielsen   9750   Øster-Vrå   jn20323422@gmail.com   20323422
  10030   Nils-Bo   Høgenhaug   9800   Hjørring   nils-bo@has.dk   26801015
  10174   Peter   Dam   9800   Hjørring   branddam@has.dk   20766666
  9750   Jan   Godi Jensen   9850   Hirtshals   1789godi@gmail.com   40140522
  5356   Lis   Øster   8600   Silkeborg   lisoester@yahoo.dk   86803315
  11121   Svend Aage   Nielsen   6580   Vamdrup   saatn@stofanet.dk   40149470
  5650   Britta   Toft   7100   Vejle   b.nto@hotmail.com   75801965
  1173   Claus   Nielsson   8400   Ebeltoft   cn@grenaa-ic.dk   86926707
  10061   Bo   Winther   8400   Ebeltoft   Bo_Winther@hotmail.com   51864600
  9754   Sonnich   Nielsen   8370   Hadsten   1aid2u@gmail.com   40968370
  5839   Tue   Fisker   8200   Århus N   TF@via.dk   40539383
  1023   Henrik   Sparre   8660   Skanderborg   sparre1972@yahoo.dk   40 36 43 40
  1024   Gert   Mathiesen   8870   Langå   gdyk@live.dk   30610683
  1026   Henning   Suhr   8660   Skanderborg   henning.suhr@vandogliv.dk   24346220
  1027   Peter   Lindum   6400   Sønderborg   peter@ihs.dk   22 78 97 70
  1028   Jesper   Meineche   8960   Randers SØ   jespermeineche@hotmail.com   31207730
  1029   Vibeke Bonde   Persson   8930   Randers NØ   vibekebondepersson@gmail.com   28 72 95 27
  1031   Harry   Kohmann   6230   Rødekro   harry@kohmann.dk   74694758
  1033   Vibeke   Andreasen   9700   Brønderslev   svommehalvib@gmail.com   30504589
  11009   Bent   Christensen   7100   Vejle   bmc@profibermail.dk   75865553
  9704   Per Knudsen   Fredskilde   8800   Viborg   pfredskilde@hotmail.com   86 67 41 05
  9511   Ole   Andersen   6880   Tarm   OAN@politi.dk   97371650
  8499   Calle   Tøtrup   6840   Oksbøl   calletoetrup@hotmail.com   004524946932
  4824   John   Andersen   9560   Hadsund   john@aleks.dk  
  10451   Benjamin   Kelly   8000   Aarhus   Benjaminkelly_91@hotmail.com
  10220   Palle   Jørgensen   9000   Aalborg   palle-j@stofanet.dk   98103642
  1080   Robert   Carnot   9560   Hadsund   robertcarnotdk@gmail.com   28557098
  1087   Majbritt   Tyrrestrup Hansen   9881   Bindslev   mtyrrestrup@gmail.com   98934501
  1088   Peter   Randrup   9900   Frederikshavn   peter_randrup@hotmail.com   21223990
  1089   Max   Nissen   8543   Hornslet   max_nissen@hotmail.com   40165308
  1090   Thomas   Evald   6430   Nordborg   tevald@webspeed.dk   21646766
  1216   Heidi   Friang-cruse   8500   Grenaa   heidi_cruse@yahoo.dk   61313707
  11075   Lone   Mortensen   6470   Sydals   lmot@sonderborg.dk  
  1093   Henning   Nielsen   7620   Lemvig   henningholstnielsen@gmail.com   40417362
  11025   Flemming   Sørensen   8000   Aarhus   flew@mailme.dk   23 44 23 41
  11071   Liljan   Kjeldstrøm   6500   Vojens   ljkj@haderslev.dk   27389871
  10506   Peter Hauge   Andersen   6100   Haderslev   phaa@brs.dk
  11092   Niels   Fogh   6510   Gram   nf2@toender.dk  
  11102   Peter   Chalk   5500   Middelfart   phc@odense.dk   30 52 32 75
  10191   Helle   Bøndergaard Jensen   8520   Lystrup   Futte_Helle@hotmail.com   22956541
  10192   Andreas Uni   Kjeldgaard-Man   9000   Aalborg   Betteuni@hotmail.com   60246012
  10196   Polykratis   Papageorgiou   7100   Vejle   polykratispa@gmail.com  
  10199   Mette   Hedegaard   8870   Langå   Meierhedegaard@gmail.com   26815230
  10203   Kasper   Nørgaard   8940   Randers SV   k.n.laursen@hotmail.com  
  10204   Henrik   Lassen   8500   Grenaa   Henrik-Lassen@hotmail.dk   21487394
  10205   Jacob Weje   Larsen   5000   Odense C   jacobwwl@hotmail.com   28148370
  10206   Mads   Nielsen   8500   Grenaa   madsfock@hotmail.com   86327216
  10207   Mick   Hansen   8000   Århus   Mick_langholm@hotmail.com   28655842
  10209   Morten   Horsbøll   7752   snedsted   svklub@snedstedhallen.dk   97933766
  10211   Jacob   Bang   7323   Give   tvepande@gmail.com   30680080
  11133   Marco Vonge   Loftager   6780   Skærbæk   marco@kursus-fritidscenter.dk   61613852
  10231   Benny   Andersen   6200   Åbenrå   ba.aalykke@gmail.com  
  10235   Søren   Voigt   8660   Skanderborg   soren@voigt.nu   26211707
  10240   Allan       Riis Jensen   7150   Barrit      almahoulind@gmail.com   75687808
  10242   Casper       Iversen   7400   Herning      iver1901@gmail.com   31347726
  10243   Christian Seeberg   Christiansen   5260   Odense S      christian.seeberg@gmail.com   28497986
  10246   John       Berton Chandler   6823   Ansager      jchandler1@mac.com   52397414   
  10249   Martin       Duedahl   7400   Herning   10249   27641788   
  10251   Michael Buch   Jørgensen   5250   Odense SV      michael.buch@gmail.com   25214489   
  10252   Morten       Kjær Nielsen   7200   Grindsted      bang@bangheat.dk   28119315   
  10254   Sofie       Koch   5000   Odense C   sofiekoch@gmail.com   30237166   
  10257   Tom       Abildgaard Nielsen   5230   Odense M   tom.abildgaard@gmail.com   42616212
  10259   Troels Øster   Larsen   9600   Aars   troels23@gmail.com  
  10260   Ursula       Aadahl   7400   Herning   ursula@wittaadahl.dk   21868642   
  11140   Helge Staun   Jensen   7190   Billund   helmar@lynhurtig.dk   75331508
  11141   Ronni   Gleissner   7100   Vejle   ronnidc@hotmail.com   23954592
  11147   Mads   Kuhlmann Andersen   8260   Viby J   madskuhlmannandersen@gmail.com  
  11148   Kim   Marcussen   5750   Ringe   marcussen78@Hotmail.com   40505848
  11149   Kirsten   Buttenschøen   8723   Løsning   kdb@hafnet.dk   27629960
  11152   Casper   Bjerrum Christensen   9000   Aalborg   casper-bc@live.dk   26250422
  11153   Cecilie   Bak   9400   Nørresundby   11153   30284928
  11154   Kristian   Mandal   8300   Odder   km@egmont-hs.dk   24632932
  11155   Morten   Mathiasen   8300   Odder   mm@egmont-hs.dk   25137303
  11157   Rasmus   Schmidt   8300   Odder   rm@egmont-hs.dk   40549364
  11158   Anders   Elbeck Christensen   5200   Odense   elbeck_anders@hotmail.com   61404241
  11159   Johanne   Tarpgaard   9000   Aalborg   J_Tarpgaard9@hotmail.com   28254128
  10271   Dennis   Friis   6100   Haderslev   def@brs.dk   28698940
  10273   Dennis   Møller Jensen   9440   Aabybro   dennismjensen84@gmail.com   22213389
  10274   Rasmus   Jørgensen   7430   Ikast   raj@brs.dk  
  10275   Carsten   Thomsen Knudsen   6100   Haderslev   ctk@brs.dk   61814364
  10276   Peter Hwan   Lajgaard   8520   Lystrup   pela@brs.dk
  10278   Andreas   Lundøer Madsen   8900   Randers   ALM@brs.dk  
  10279   André Bjørn   Nielsen   8960   Randers SØ   nielsensmail@gmail.com   40351161
  10280   Anders   Lindholm Olesen   8000   Aarhus C   ALO@brs.dk
  10281   Alexander   Sylvestersen-Platz   7400   Herning   asp@sylvestersen-platz.dk   40513959
  11162   Kurt   Sørensen   8450   Hammel   ks@hichammel.dk   86965343
  11165   Morten   Sahlmann   6700   Esbjerg   mortensahlmann@hotmail.com   30239052
  11166   Michael   Anderson   8732   Hovedgård   m.hurup@gmail.com   22439385
  11170   Morten S.   Nielsen   6840   Oksbøl   mortenpolo@hotmail.dk   75288737
  11172   Bettina Holm   Rasmussen   5800   Nyborg   pbech@post.tele.dk   65301000
  11178   Erik   Døssing   6200   Aabenraa   fys@webspeed.dk
  11179   Kim Holm   Jørgensen   6200   Aabenraa   kimholm@sol.dk
  10284   Mette   Isaksen   9300   Sæby   Mette.isaksen5@skolekom.dk   28518822
  10285   Jakob   Wetke   5230   Odense M   jakobwetke@gmail.com   51344152
  10288   Annette Fras   Kjærgaard   8382   Hinnerup   annette.fras@me.com   21841486
  10289   Kåre Juul   Kirkegaard   8382   Hinnerup   kaare@kirkegaard.org   29708590
  10290   Kirstine Lund   Thomsen   7500   Holstebro   Klt@lund-thomsen.eu   24224305
  10291   Henrik Majdal   Kaarsholm   6818   Årre   hkaarsholm@gmail.com   30516930
  10292   Rikke   Pedersen   8620   Kjellerup   pedersen.rikke@ymail.com   20953815
  10293   Simon   Jørgensen   8620   Kjellerup   kjellerupsvommeklub@live.dk   25143663
  10294   Knud   Danø   7100   Vejle   knuddano@post3.tele.dk   75725625
  10298   Molly   McLoughlin     8560   Kolind   Mollyknakke@gmail.com   40889315
  10301   Robert   Larsen   9460   Brovst   robert@the-playground.dk   60677666
  10302   Marie Egebjerg   Jensen   8000   Aarhus   marieegebjerg@msn.com   30355347
  10303   Lise-Lotte   Pedersen      6051   Almind   lop@ssbad.dk   28875048
  10304   Diana   Nielsen   7080   Børkop   ditonielsen@gmail.com   22293365
  10307   Ole   Nielsen   5960   Marstal   oleommel@nielsen.mail.dk   6253 2660
  10309   Julius   Hieronymus Wadstrøm   5000   Odense   juhiwa@gmail.com   23463136
  10310   Michael   Jensen   8620   Kjellerup   jensenmichael1991@gmail.com   61698427
  10311   Dennis   Høj   7500   holstebro   dennis.hoej@gmail.com  
  10313   Keld   Jacobsen   7700   Thisted   kja@brs.dk  
  10320   Nicklas   Grønbech-Dam   7400   Herning   ngd@brs.dk   31534840
  10322   Roy   Jepsen   6040   Egtved   roje@brs.dk  
  10330   Morten List   Christensen   6710   Esbjerg Ø.   mlc@esbjergkommune.dk   27241128
  10335   Brian   Bøttcher   8723   Horsens   brbot@horsens.dk   31525456
  10336   Niclas   Misfelt   8700   Horsens   misfelt@gmail.com   20708626
  10343   Henrik   Sperling   8700   Horsens   livredder@smukmail.dk   51207311
  10344   Martin   Mehl   7500   Holstebro   martin.mehl@yahoo.dk   61709761
  10345   Thomas   Langvad   8000   Aarhus   thomaslangvad@gmail.com   30253716 
  10346   Jens   Okkels Søndergaard   8653   Them   okkels@email.dk   40418767
  10347   Kai   Madsen   8653   Them   k2p@mail.dk   86849483
  10348   Lars   Rønning   8653   Them   lars@olaf-bahn.dk   23231223
  10350   Henning   Jepsen   7830   Vinderup   henning.jepsen@mail.dk   97442072
  10397   Michael   Kjær Olesen   8870   Langå   mkol@brs.dk   60701350
  10371   Lone Cicilie Rahr   Madsen   6270   Tønder   lonmad@toender.dk   20104159
  10374   Karen Oline   Jensen   8840   Rødkærsbro   olioli1408@gmail.com   51901372
  10375   Rikke Lautrup   Lindhardt   8000   Århus C   rikll@hotmail.com
  10376   Simon   Ditlevsen   5600   Faaborg   Simon@berns.dk
  10381   Signe   Damgaard   5000   Odense C   sidam14@student.sdu.dk
  10383   Tage   Staal   8300   Odder   tagestaal@gmail.com   24255890
  10386   Andreas   Gjengedal   5000   Odense   andreasgjengedal@gmail.com  
  10387   Martin Oskar   Broe   5000   Odense C   martinbroe@me.com  
  10388   Michael   Ormstrup   5874   Hesselager   mo@oure.dk
  10389   Rita   Wohlfeld   8940   Randers SV   pippi1704@gmail.com   21406780
  10391   Lasse Hartmann   Schmidt   5230   Odense M   lassehartmannschmidt@gmail.com  
  10392   Charlotte   Wiwel   5500   Middelfart   charlottewiwel@hotmail.dk  
  10395   Søren   Thuesen   8200   Aarhus N   stulius@outlook.com  
  10396   Lars   Faber   8240   Risskov   lafs@viborg.dk  
  10401   Zakaria   Amzourou   6100   Haderslev   zaam@brs.dk   61605931
  10402   Kristian Jung Rask   Hansen   6950   Ringkøbing   kristianjung@gmail.com   30593907
  10403   Martin H.   Herlev   7400   Herning   martinhaunsttrupherlev@gmail.com   20968919
  10404   Nicolai   Rieland Kanstrup   7700   Thisted   nika@brs.dk   28733380
  10426   Rasmus   Døj   7550   Sørvad   rasmusdoej95@gmail.com   40 21 11 25   
  10425   Mads   Jørgensen   8900   Randers C   mads.horup@gmail.com   22348318   
  10405   Morten     Poulsen     8800   Viborg   mohapo@hotmail.dk   29929595   
  10407   Mikkel Tore   Eskildsen   7950   Øster Jølby   bonebreaker@hotmail.com   28728544   
  10408   Jacob Lindeman   Holm   6700   Esbjerg   jacob_lindeman@hotmail.com   22741099   
  10410   Remi Eystberg   Johannesen   7100   Vejle   Dasbadedyr@gmail.com   61312363   
  10412   Christian   Johnson   9500   Hobro   hobrosvoem@gmail.com   28693537   
  10413   Bent   Søgaard   7860   Spøttrup   herborvi@hotmail.com   22424065   
  10414   kim   kjer   7800   Skive   kk@kclimfjord.dk   23619008   
  10416   Martin   Kollerup   8240   Risskov   Kollerup.martin@gmail.com   22419304   
  10417   Katrine   Brinkmann   8000   Aarhus C   katrine_trinno@hotmail.com   60156497   
  10419   viggo   lassen   8600   Jsigsian   viggolassen@live.dk   20281317   
  10421   Gitte   Løkke Borg   7660   Bækmarksbro   glb@mail.dk   24669011   
  10422   Kewin   Schallert   7650   Bøvlingbjerg   kewin@schallert.dk   22584737   
  10423   Thomas   Reffstrup   7323   THYREGOD   reffstrup@mail.com   41830007   
  10424   Anne Marie   Pape   8960   Randers SØ   pape.am@gmail.com   61273579   
  10432   Steffen   Schulze   6100   Haderslev   formand@haderslevsvommeklub.dk  
  10433   Dan   Nielsen   9600   Aars   aars.dan@gmail.com   20650067
  10439   Claus   Christensen   8800   Viborg   clausc@giv.dk   22612399
  10443   Mikkel   Himmelstrup   9000   Aalborg   himmlelstrup1@live.dk  
  10444   Niels-Christian Tranholm   Mikkelsen   9210   Aalborg SØ   nc.tranholm@gmail.com  
  10445   Claus Bryld   Lund   6600   Vejen   rh@vejenic@dk  
  10446   Kevin Lassen   Kirkeby   6600   Vejen   kemselk@gmail.com  
  10449   Henrik Würtz   Christensen   8900   Randers   hwurtzc@hotmail.com  
  10467   Anne Vilsgaard   Weibrecht   8240   Risskov   annevw@live.dk
  10468   Christian   Andersen   7000   Fredericia   Cedde81@gmail.com   20458950
  10469   Peter Dalton   Kristensen   8700   Horsens   dalton3167@gmail.com
  10470   Thomas   Mogensen   7400   Herning   33tmogensen@gmail.com  
  10471   Alexander   Kristensen   8530   Hårup   ak_molder@hotmail.com   51887487
  10472   Anna   Jacobsen   8000   Aarhus C   annajacobsen95@hotmail.com
  10475   Mads Skovgaard   Nissen   5800   Nyborg   skovgaardnissen@gmail.com  
  10477   Maja   Olsen   8270   Højbjerg   majanatalie@gmail.com  
  10478   Janina   Christensen   8381   Tilst   janina@hellwig.dk  
  10479   Carsten   Harboe   5610   Assens   carsten_harboe79@yahoo.com  
  10480   Bjørn   Pedersen   9830   Tårs   bcpe13579@gmail.com  
  10481   Søren   Eskildsen   8000   Århus C   soerenneskildsen@gmail.com  
  10482   Hanne   Hansen   5960   Marstal   lisbethkaer@mail.dk   62531260
  10483   Lotte   Sonne   5960   Marstal   lottesonne@godmail.dk   62532068
  10484   Bruno   Ejlskov   7100   Vejle   bruno.ejlskov@skolekom.dk   25882408
  10485   Lise Lotte   Bendixen   6971   Spjald   lat@post2.tele.dk   29421024
  10486   Peter Diinhoff   Henningsen   8660   Skanderborg   peter@fiberhjem.dk   28180790
  10487   Susanne Bagge   Pedersen   6971   Spjald   Susannebagge1@gmail.com   29253368
  10488   Poul Holm   Christensen   8462   Harlev J   dgipoul@gmail.com   26311900
  10497   Jasper Holt   Niklassen   8000   Aarhus C   jasper_holt@hotmail.com  
  10498   Peter Birk   Nielsen   5000   Odense C   pbn80@hotmail.com   51902127
  10499   Oliver   Sørensen   5000   Odense C   Olde10@hotmail.com
  10511   Thorbjørn   Ringgaard   6000   Kolding   thkr@brs.dk
  10512   Casper Bruus   Aerts   7000   Fredericia   caba@brs.dk
  10514   Søren Bjerregaard   Jensen   8881   Thorsø   sbj@brs.dk
  10515   Stefan Bredo Kallesøe   Rasmussen   5220   Odense SØ   sbr@brs.dk
  10517   Kamille   Herskind   8240   Risskov   Kamillebager@hotmail.com
  10518   Jesper   Grønlund   9000   Aalborg   Jespergronlund@aalborgsvommeklub.dk  
  10519   Phillip   Lundquist   9400   Nørresundby   phillip@aalborgsvommeklub.dk  
  10521   Jette Randrup   Sørensen   7120   Vejle Øst   jrs@dgihusetvejle.dk  
  10522   Mette Dam   Hansen   5500   Middelfart   mettedamhansen@gmail.com   51848471
  10523   Niklas   Pedersen   7000   Fredericia   niklasrisvig@gmail.com   28144545
  10535   Thea De Magos   Jensen   5960   Marstal   kajakudlejning@gmail.com  
  10539   Lars   Sørensen   6840   Oksbøl   Lars0406@Gmail.com   22406870
  10540   Bjarke   Stevnsborg   6700   Esbjerg   b.stevnsborg@gmail.com   53634515
  10544   Pernille   Kokholm   5485   Skamby   tk@h2odense.dk   22748474
  10545   Ane   Madsen   9320   Hjallerup   anenmadsen@gmail.com   20780765
  10548   Vagn Høgholm   Pedersen   8410   Rønde   Vagnhp@gmail.com   22721930
  10549   Louise Lærke   Jensen   8660   Skanderborg   zuz02@hotmail.com   28296362
  10550   Jacob   Mortensen   5000   Odense   Jacobskaarupmortensen@outlook.dk  
  10551   Majken Engelbrecht   Vestergaard   8870   Langå   majkenvest@icloud.com   21687380
  10552   Mark Vestergaard   Olsen   7400   Herning   mark.olsen.95@gmail.com   28778473
  10554   Dorte   Lendal   8740   Brædstrup   tiptoptunet@hotmail.com   50585918
  10555   Kirstine   Friderichsen   8000   Aarhus   Kfriderichsen@gmail.com   29636016
  10557   Helle   Lössl   6600   Vejen   helle@loessl.dk   30741128
  10558   Peter Kenneth   Vestergård   6600   Vejen   rh@vejenic.dk   23612853
  10559   Liljan   Kjeldstrøm   6500   Vojens   ljkj@haderslev.dk   27389871
  10596   Morten   Jensen   8783   Hornslyd   jensen89dk@live.dk  
  10597   Poul Erik   Tankred   7140   Stouby   fartankred@gmail.com
  10598   Andreas   Brink   5762   Vester Skerninge      ab@ollerup.dk
  10599   Martin Lind   Nielsen   9830   Tårs   lind.nielsen@hotmail.com
  10600   Janus   Madsen   5000   Odense C   Janus.halsvej@gmail.com
  10603   Peter Stensborg   Jakobsen   9870   Sindal   peter.stensborg.jakobsen@hjoerring.dk
  10604   Birgitte   Lyngsø   7100   Vejle   bs-ds@live.dk
  10611   Flemming   Jensen   8900   Randers   flemming.jensen@rgf.dk  
  10612   Kim Grøn   Hansen   6950   Ringkøbing   leder@ringkobingsvommehal.dk
  10615   Michael   Kirkegaard   8340   Malling   kirkegaard.michael@gmail.com  
  10616   Morten   Bang   5700   Svendborg   morten.bang@live.dk
  10617   Julie Louise   Ottesen   9000   Aalborg   julie.ottesen@live.dk  
  10618   Rasmus Hoffmann   Jørgensen   9200   Aalborg Sv   hoffer1231@gmail.com
  10619   Thomas Serup   Hautopp   9220   Aalborg Ø   thautopp4@gmail.com