0 bestillinger   Nyhedsbreve   Presse   Kontakt   Log ind
       
Aktuelt
Nyheder, aktiviteter, jobbørs...
Klubber
Find adresser, kort rutevejledning...
Discipliner
Svømning, livredning, åbent vand...
Kurser
Kalender, uddannelse, tilmelding...
Redskaber
Blanketter, vejledninger, regler, politikker...
Om unionen
Sektioner & udvalg, historie, facts...

ERC instruktør i Vestdanmark

FornavnEfternavnPostnummerByE-mailTelefonFørstehjælpsinstruktørKursusleder
  Ole T.   Nielsen   5450   Otterup   ole.t@safetygroup.dk     1   0
  Lars   Jonsson   7400   Herning   lars@snejbjergsgi.dk   26134333   1   1
  Torben   Rehder   8260   Viby J   torbenrehder@outlook.dk   26748099   1   1
  Peter   Fuglsang   8600   silkeborg   p.fuglsang@icloud.com   24411770   1   0
  Sonnich   Nielsen   8370   Hadsten   1aid2u@gmail.com   40968370   1   0
  Max   Nissen   8543   Hornslet   max_nissen@hotmail.com   40165308   1
  Thomas   Evald   6430   Nordborg   tevald@webspeed.dk   21646766   1   0
  Peter   Chalk   5500   Middelfart   phc@odense.dk   30 52 32 75   1   0
  Andreas Uni   Kjeldgaard-Man   9530   Støvring   betteuni@hotmail.com   60246012   1   0
  Kristian   Mandal   8300   Odder   km@egmont-hs.dk   24632932   1
  Morten   Mathiasen   8300   Odder   mm@egmont-hs.dk   25137303   1
  Rasmus   Schmidt   8300   Odder   rm@egmont-hs.dk   40549364   1
  Anders   Elbeck Christensen   5200   Odense   elbeck_anders@hotmail.com   61404241   1   1
  Johanne   Tarpgaard   9000   Aalborg   J_Tarpgaard9@hotmail.com   28254128   1
  Alexander   Sylvestersen-Platz   7400   Herning   asp@sylvestersen-platz.dk   40513959   1
  Julius   Hieronymus Wadstrøm   5000   Odense   juhiwa@gmail.com   23463136   1
  Michael   Jensen   8620   Kjellerup   jensenmichael1991@gmail.com   61698427   1
  Nicklas   Grønbech-Dam   7400   Herning   brs-ngd@fiin.dk   31534840   1
  Roy   Jepsen   6040   Egtved   royj@profibermail.dk     1
  Henrik   Sperling   8660   Skanderborg   livredder@smukmail.dk   51207311   1   0
  Martin Oskar   Broe   5000   Odense C   martinbroe@me.com     1   0
  Charlotte   Wiwel   5500   Middelfart   charlottewiwel@hotmail.com     1   0
  Søren Stulius   Thuesen   8420   Knebel   stulius@swanteam.dk   23622158   1   1
  Nikolaj   Hansen   8000   Århus C   nikolaj.j.hansen@gmail.com   60148681      1   0
  Thomas   Reffstrup   8543   Hornslet   reffstrup@mail.com   41830007      1   0
  Steffen   Schulze   6100   Haderslev   formand@haderslevsvommeklub.dk     1
  Anton Bundgård   Pedersen   8000   Aarhus   guuldfisken@gmail.com     1
  Carsten   Jørgensen   9000   Aalborg   carsten.f.jorgensen@gmail.com     1
  Kristoffer   Codam   8000   Aarhus   Kristoffer.codam@gmail.com   1
  Søren   Eskildsen   6400   Sønderborg   soerenneskildsen@gmail.com     1
  Mads   Hjort   7080   Børkop   madslnhjort@gmail.com   51253575   1
  Jasper Holt   Niklassen   8000   Aarhus C   jasper_holt@hotmail.com     1   0
  Peter Birk   Nielsen   5200   Odense V   pbn80@hotmail.com   51902127   1   0
  Oliver   Sørensen   5000   Odense C   Olde10@hotmail.com     1   0
  Daniel   Henriksen   8000   Aarhus   denriksen@gmail.com   29444718   1
  Kamille   Herskind   5000   Odense   Kamillebager@hotmail.com     1   0
  Jesper   Grønlund   9000   Aalborg   jespergronlund@aalborgsvommeklub.dk   23626068   1
  Phillip   Lundquist   9400   Nørresundby   philliplundquist1996@gmail.com   28890304   1
  Jette Randrup   Sørensen   7120   Vejle Øst   jrs@dgihusetvejle.dk   21516747   1   0
  Mette Dam   Hansen   5500   Middelfart   mettedamhansen@gmail.com   51848471   1
  Niklas   Pedersen   7000   Fredericia   niklasrisvig@gmail.com   28144545   1
  Thea De Magos   Jensen   5960   Marstal   kajakudlejningen@gmail.com   29409656   1
  Steffen Søndergaard   Nielsen   8250   Egå   steffensoendergaard@gmail.com     1
  Anders Lindby Nørgaard   Hansen   9000   Aalborg   ALNHansen@gmail.com   24833879   1   0
  Katrine Dueholm   Nielsen   8000   Aarhus   Katrinednissen@gmail.com   27474130   1
  Iben   Johansen   6091   Bjert   ibenjohansen@hotmail.com   61680589   1   0
  Martin   Jørgensen   8800   Hald Ege, Viborg   msigsgaard@hotmail.com   61336461   1