0 bestillinger   Nyhedsbreve   Presse   Kontakt   Log ind
       
Aktuelt
Nyheder, aktiviteter, jobbørs...
Klubber
Find adresser, kort rutevejledning...
Discipliner
Svømning, livredning, åbent vand...
Kurser
Kalender, uddannelse, tilmelding...
Redskaber
Blanketter, vejledninger, regler, politikker...
Om unionen
Sektioner & udvalg, historie, facts...

ERC instruktør i Østdanmark

Tekst
FornavnEfternavnPostnummerByE-mailTelefonFørstehjælpsinstruktørKursusleder
  Christina   Borring   2000   Frederiksberg   christinaborring@gmail.com   51884729   1   1
  Mads   Jørgensen   2100   København Ø   mj.livredning@gmail.com     1   1
  Troels   Antvorskov   2500   Valby   tantvorskov@gmail.com   51902154   1   1
  Anders   Hammer   2700   Brønshøj   Anders@andershammer.dk   26546651   1   0
  Morten   Hinnerup   2700   Brønshøj   moh@svoem.dk   29160903   1   0
  Michael   Røder   2765   Smørum   Malou.roder@gmail.com   23 96 06 06   1   1
  Roald   Nielsen   3200   Helsinge   ron@dgibyen.dk     1   0
  Alex   Lundberg   3630   Jægerspris   lundberg.firstaid@gmail.com   31162721   1   0
  Morten   Haubjerg   4540   Fårevejle   morten_haubjerg@hotmail.com   51800090   1   0
  Henrik   Elmark   3500   Værløse   hbe@elmark.dk   20208687   1   0
  Steffen   Mattrup Lund-Hansen   3660   Stenløse   steffen@ganlose-svom.dk   48184370   1   0
  Katrine Zinck   Leth-Espensen   2200   København N   katrine_zinck@yahoo.dk   50713379   1   0
  Margit   Grønnegaard   4000   Roskilde   denherhuskerdu@gmail.com   60140343   1
  Lea   Bornstein   3520   Farum   lea@bornstein.dk   22234423   1
  Mick   Steen Nielsen   3100   Hornbæk   msn@svommeklubben.dk   +45 28961000   1   0
  Mark   Russell   4400   Kalundborg   russell@safetygroup.dk   40 71 75 08   1   0
  Lasse   Serup Jensby   2300   København S   eru@svoem.dk   28598616   1   0
  Patrick   Didriksen   4200   slagelse   padde_1@yahoo.dk   21655948   1   0
  Andreas   Olczyk   2720   Vanløse   Andreas@olczyk.dk   30934082   1
  Nikolaj   Kirketerp-Møller   2700   Brønshøj   hr.kirketerp@gmail.com     1
  Jens   Tellram-Thrane   3100   Hornbæk   jenstellramthrane@gmail.com   60670076   1
  Niklas   Breindahl   2700   Brønshøj   niklas.breindahl@gmail.com   28566410   1   0
  Christian   Dietz   2300   København S   chrdietz@hotmail.com     1   0
  Markus Greve   Bech   2830   Virum   mgb9406@hotmail.com     1
  Asger   Helmig   3400   Hillerød   asgerhelmig@hotmail.com     1
  Mikkel Havard Jonas   Simonsen   3400   Hillerød   mikkel@resizeh.dk   40836669   1
  John   Mogensen   3480   Fredensborg   jhmog@gribskov.dk   1
  Bobby   Gray   2100   København Ø   Bwg@epistait.com   1
  Denis Riedel Valasco       Kimchi   2620   Albertslund   bw8r@sof.kk.dk   1
  Joachim   Christensen   2920   Charlottenlund   joachimchristensen2003@yahoo.dk     1   0
  Lasse Overgaard   Nielsen   3600   Frederikssund   lasn@me.com   28 90 38 60   1   0
  Andreas   Mårtensson   2800   Kongens Lyngby   andreaspipermaartensson@gmail.com   22826797   1   0
  Helle   Rolighed   4720   Præstø   helle@bosei.dk   44230460   1
  Ole Vedel   Rasmussen   1954   Frederiksberg   rasmussenolev@hotmail.com     1
  Sally   Veber   2650   Hvidovre   Sallyveber@gmail.com   1
  Mathias   Groot   4000   Roskilde   mathiasgroot@yahoo.com   22572922   1
  Michael   Sørensen   4930   Maribo   maribosvommehal@gmail.com   20456760   1
  Martin Rueholm   Brøndum   4130   Viby Sj   martin@mrbr.dk   52174649   1
  Gitte Bechmann   Lund   3550   Slangerup   Gblun@frederikssund.dk   26359869   1
  Louise Flint   Jensen   3550   Slangerup   lfjen@frederikssund.dk   1
  Michael   Frischauf   2605   Brøndby   michael@frischauf.dk     1
  Marlene Hanfgarn   Kristiansen   4140   Borup   marlenejepsen@hotmail.com   22802612   1
  Tom   Christensen   4690   Haslev   jatchr@hotmail.com   30512532   1
  Shaun Theodor   Sødergren   2630   Taastrup   shaunsodergren.svommeklubben@gmail.com   30133363   1   0
  Aske   Frydenlund-Vad   1616   København V   askefrydenlundvad@gmail.com   51152955   1   0
  Jon   Frydenlund-Vad   1616   København V   jonfrydenlundvad@icloud.com   29291589   1   0
  Julie Fischer Vinther   Christensen   2300   København S   juliefvc@gmail.com   51281702   1   0
  Bjørn   Kure   2500   Valby   bjrn_dk@hotmail.com   23442662   1   0
  Line Præst   Lauridsen   2700   Brønshøj   turtle_line@hotmail.com   60131889   1
  Charlotte   Olsen   2200   København N   charlotteolsen.co@gmail.com   31612508   1
  Christoffer   Morgils   2720   Vanløse   Pletnexo@hotmail.com   28587787   1   0
  Gustav   Friberg   2770   Kastrup   fgustav@hotmail.com   28408276   1
  Kasper   Blomsterberg   3480   Fredensborg   kasper.blomsterberg@gmail.com   31431241   1
  Anders   Møller   2820   Gentofte   anders@gentofteswim.dk   28563760   1
  Lars   Trydeman Højrup   3500   Værløse   lhojrup@hotmail.com   51208938   1
  Louise   Albrechtsen   1104   København K   louisealbrechtsen@hotmail.com   40478982   1
  Johanne   Sørensen   2000   Frederiksberg   mailtiljohanne@gmail.com   28981060   1
  Gert   Nielsen   2660   Brøndby Strand   gerni@ishoj.dk   24499532   1
  Unni   Jepsen   3660   Stenløse   unnijepsen@gmail.com   40870757   1
  Amanda   Ibsen   2000   Frederiksberg   amanda.stiborgibsen@gmail.com   26370498   1
  Niels   Parsner   4040   Jyllinge   niels@parsner.dk   31337699   1
  Cecillie   Linden   2300   København S   cecillie.linden@hotmail.com   60821404   1
  Nicolai   Budek   4970   Rødby   nicolaibudek2808@gmail.com   60882331   1
  Michella   Kaalhøj Niemi   4000   Roskilde   kaalhoj.niemi@gmail.com   50949212   1
  Poul-Mogens   Beicher Hansen   3550   Slangerup   poul@risf.dk   40731003   1
  Kirstine   Stanhardt   3250   Gilleleje   kbstanhardt@hotmail.com   30237936   1
  Janne   Rønnedal   4200   Slagelse   janne2402@hotmail.com   27279522   1
  Christian   From Sørensen   4660   Store Heddinge   Chrfrom@yahoo.com   22670543   1
  Casper Bo   Immanuel Davidsen   2605   Brøndby   casper@magdahl.dk   40585080   1
  Stine   Christensen   2300   København S   stinehallundbaek@gmail.com   61784748   1