0 bestillinger   Nyhedsbreve   Presse   Kontakt   Log ind
       
Aktuelt
Nyheder, aktiviteter, jobbørs...
Klubber
Find adresser, kort rutevejledning...
Discipliner
Svømning, livredning, åbent vand...
Kurser
Kalender, uddannelse, tilmelding...
Redskaber
Blanketter, vejledninger, regler, politikker...
Om unionen
Sektioner & udvalg, historie, facts...

Åbent- vand Livredderdommere

OBS: Denne liste er vejledende, og bliver løbende opdateret. Får du kontakt med en dommer, sørg da altid for at spørge om deres certifikat fortsat er gyldigt

DommernummerFornavnByE-mailÅbenvand dommer niveau 1Åbenvand dommer niveau 2
  1060   Christina   Frederiksberg   christinaborring@gmail.com   1   1
  10141   Michael     michaeliwersen@gmail.com   1   1
  10186   Anders   Brønshøj   Anders@andershammer.dk   1   1
  2811   Morten   Brønshøj   moh@svoem.dk   1   1
  10505   Simon   Kjellerup   simon_kokfelt@hotmail.com   1   0
  10038   Flemming   Rødvig Stevns   uvflemming@gmail.com   1   0
  11096   Ole T.   Otterup   ole.t@safetygroup.dk   1   1
  1067   Lars   Herning   lars@snejbjergsgi.dk   1   1
  11127   Torben   Viby J   torbenrehder@outlook.dk   1   1
  1039   Peter   silkeborg   p.fuglsang@icloud.com   1   0
  1161   Steffen   Stenløse   steffen@ganlose-svom.dk   1   1
  1220   Katrine Zinck   København N   katrine_zinck@yahoo.dk   1   1
  1034   Mick   Hornbæk   msn@svommeklubben.dk   1   1
  10241   Andreas     Værløse   andreasmolholm@hotmail.com   1   1
  11081   Mark   Kalundborg   russell@safetygroup.dk   1   1
  10506   Peter Hauge   Haderslev   Brs-phaa@fiin.dk   1
  10192   Andreas Uni   Støvring   betteuni@hotmail.com   1   1
  10193   Lasse   København S   eru@svoem.dk   1   1
  11158   Anders   Odense   elbeck_anders@hotmail.com   1   1
  11159   Johanne   Aalborg   J_Tarpgaard9@hotmail.com   1   1
  10281   Alexander   Herning   asp@sylvestersen-platz.dk   1   1
  11161   Kristine   Solrød   ks@svoem.dk   1   1
  10297   Nikolaj   Brønshøj   hr.kirketerp@gmail.com   1
  10340   Jens   Hornbæk   jenstellramthrane@gmail.com   1   1
  10343   Henrik   Skanderborg   livredder@smukmail.dk   1   0
  10345   Thomas Krag   Aarhus   thomaslangvad@gmail.com   1   1
  10379   Niklas   Brønshøj   niklas.breindahl@gmail.com   1   1
  10386   Andreas   København N   andreasgjengedal@gmail.com   1   1
  10387   Martin Oskar   Odense C   martinbroe@me.com   1   1
  10393   Christian   København S   chrdietz@hotmail.com   1   1
  10395   Søren Stulius   Knebel   stulius@swanteam.dk   1   1
  20127   Thomas     tevald@webspeed.dk   1   1
  10418   Nikolaj   Århus C   nikolaj.j.hansen@gmail.com   1   1
  10423   Thomas   Hornslet   reffstrup@mail.com   1   0
  10440   Anders   Rønne   Anders-bkp@hotmail.com   1
  10507   Dennis   Næstved   hr.helveg@gmail.com   1
  10457   John   Fredensborg   jhmog@gribskov.dk   1
  10458   Anton Bundgård   Aarhus   guuldfisken@gmail.com   1   1
  10459   Carsten   Aalborg   carsten.f.jorgensen@gmail.com   1
  10461   Bobby   København Ø   Bwg@epistait.com   1
  10463   Kristoffer   Aarhus   Kristoffer.codam@gmail.com   1
  10481   Søren   Sønderborg   soerenneskildsen@gmail.com   1   1
  10494   Sevastianos   Dronninglund   sevastianos.prenta@aalborg.dk   1   0
  10496   Mads   Børkop   madslnhjort@gmail.com   1   1
  10497   Jasper Holt   Aarhus C   jasper_holt@hotmail.com   1   1
  10498   Peter Birk   Odense V   pbn80@hotmail.com   1   1
  10499   Oliver   Odense C   Olde10@hotmail.com   1   1
  10500   Martin   Aalborg   Martin.h.Bastiansen@gmail.com   1   1
  10501   Denis Riedel Valasco       Albertslund   bw8r@sof.kk.dk   1
  10502   Joachim   Charlottenlund   joachimchristensen2003@yahoo.dk   1   1
  10503   Daniel   Aarhus   denriksen@gmail.com   1   1
  10504   Lasse Overgaard   Frederikssund   lasn@me.com   1   0
  10509   Jonas Birk   Ringsted   brs-jbhe@fiin.dk   1
  10510   Nichlas   Solrød Strand   Brs-s-udd32@fiin.dk   1
  10511   Thorbjørn   Kolding   Brs-sj-udd13@fiin.dk   1
  10512   Casper Bruus   Almind   Brs-sj-udd34@fiin.dk   1
  10513   Emil Elias Kjærgaard   Allinge   emilgorlov@gmail.com   1
  10514   Søren Bjerregaard   Thorsø   brs-mj-uds11@fiin.dk   1
  10515   Stefan Bredo Kallesøe   Odense SØ   Brs-sbr@fiin.dk   1   0
  10516   Andreas   Kongens Lyngby   andreaspipermaartensson@gmail.com   1   1
  10517   Kamille   Odense   Kamillebager@hotmail.com   1   1
  10555   Kirstine   Aarhus   Kfriderichsen@gmail.com   1   1
  10560   Jonas   København S   jonasfridorff@hotmail.com   1   1
  10563   Peter   København NV   peterheise69@gmail.com   1   1
  10577   Steffen Søndergaard   Egå   steffensoendergaard@gmail.com   1
  10578   Jakub   Brønshøj   Jakubgrzonkowski@gmail.com   1
  10579   Peter   Thisted   peterdubillot@gmail.com   1   1
  10580   Neven   Horsens   novic25@hotmail.com   1
  10581   Mads Grundvad   Skanderborg   grundvad89@gmail.com   1
  10582   Aske   København V   askefrydenlundvad@gmail.com   1   1
  10583   Anders Lindby Nørgaard   Aalborg   ALNHansen@gmail.com   1   1
  10584   Katrine Dueholm   Aarhus   Katrinednissen@gmail.com   1   1
  10585   Jon   København V   jonfrydenlundvad@icloud.com   1   1
  10586   Iben   Bjert   ibenjohansen@hotmail.com   1   1
  10587   Julie   København N   julie.leth.espensen@gmail.com   1   1
  10588   Julie Fischer Vinther   København S   juliefvc@gmail.com   1   1
  10590   Bjørn   Valby   bjrn_dk@hotmail.com   1   1
  10591   Line Præst   Brønshøj   turtle_line@hotmail.com   1   1
  10592   Charlotte   København N   charlotteolsen.co@gmail.com   1   1
  10593   Martin   Hald Ege, Viborg   msigsgaard@hotmail.com   1   1
  10594   Christoffer   Vanløse   Pletnexo@hotmail.com   1   1
  10602   Kent Skou   Klippinge   kskou@faxekommune.dk   1   0
  10611   Flemming   Randers   flemming.jensen@rgf.dk   1   0
  10631   Sigurd Greve   Frederiksberg   Sig_1@hotmail.com   1   1
  10657   Alexander   Odense C   alexanderwildenschild@gmail.com   1   1
  10659   Mathias   København Ø   mathiasgoetke@gmail.com   1   1
  10658   Lasse   Fredericia   lkanstrup@outlook.dk   1   1
  10660   Nino José   København NV   ninorink@hotmail.com   1   1
  10661   Oliver Skovdal   Århus V   skovdal.danielsen@gmail.com   1   1
  10662   Simon Østergaard   Århus C   simonsonderriis@gmail.com   1   1
  10663   Johan   Frederiksberg   jneigtved@gmail.com   1   1
  10664   Peter   Fårevejle   mail@petes.dk   1   1
  10665   Michelle Icka   København K   michelleicka@hotmail.com   1   1
  10666   Emil   Valby   emil_moth@yahoo.dk   1
  10704   Trine   Valby   trine_1108@hotmail.com   1   1
  10713   Jasper Holt   Århus C   jasper_holt@hotmail.com   1   1
  20250   SvømDanmark   Brøndby   livredning@svoem.dk   1   1
  10667   Mia Sass   København K   mia_s_daugbjerg@hotmail.com   1   1
  20128   Frederik   København Ø   fpfrederiksen@gmail.com   1   1
  20129   Jakob Klint     jakobklint@hotmail.com   1   1
  20130   Mai Rosenvinge   Hillerød   maihjelmgaard@hotmail.com   1   1
  20131   Mikkel     mikkelgrasmussen@gmail.com   1   1
  20132   Herbert     oceanwisenosara@gmail.com   1   0
  20133   Andreas   Vejle   andreashougaardhansen@gmail.com   1   1
  20134   Laura Mathilde     lauraelkj@gmail.com   1   0
  20135   Nicolai Stensdal   Viborg   nsm@viborg.dk   1   0
  20136   Lasse     lassehinrichsen@gmail.com   1   0
  20137   Signe     signeclemmesen@gmail.com   1   1
  20138   laura     laurafvester@hotmail.com   1   0

Videre herfra:

Læs også:

Download:

Kontakt

Hjalte Borum

Udannelseskonsulent

Mail: hbo@svoem.dk

Tlf: 5166 3967