0 bestillinger   Nyhedsbreve   Presse   Kontakt   Log ind
       
Aktuelt
Nyheder, aktiviteter, jobbørs...
Klubber
Find adresser, kort rutevejledning...
Discipliner
Svømning, livredning, åbent vand...
Kurser
Kalender, uddannelse, tilmelding...
Redskaber
Blanketter, vejledninger, regler, politikker...
Om unionen
Sektioner & udvalg, historie, facts...

Livredderdommere i Østdanmark

OBS: Denne liste er vejledende, og bliver løbende opdateret. Får du kontakt med en dommer, sørg da altid for at spørge om deres certifikat fortsat er gyldigt

DommernummerFornavnPostnummerByE-mailTelefon
  1164   Tino   1363   København K   thyldig@gmail.com   33326867
  10071   Lay Pang   1661   København V   onglaypang@gmail.com   33219388
  11003   Aljim   2730   Herlev   aljim_ibisi@hotmail.com   27243820
  1060   Christina   2000   Frederiksberg   christinaborring@gmail.com   51884729
  1016   Karin   2000   Frederiksberg   karinmunkholm@live.dk   26112458
  10048   Lana   2300   København S   lllarsen@hotmail.dk   30304022
  10110   Ken   2300   København S   ken@livredningskurser.dk   20781525
  10189   Mads   2300   København S   mj.livredning@gmail.com  
  1076   Troels   2500   Valby   tantvorskov@gmail.com   51902154
  10080   Michael   2630   Taastrup   michael.christensen@glostrup.dk   20244456
  9908   Demi Erik   2650   Hvidovre   demi.yvonne@gmail.com   28309484
  10143   Marta Joanna   4600   Køge   martula6@gmail.com   27287883
  11115   Sherzad H.   2670   Greve   chad_1975@hotmail.com   31336606
  1065   Frank   2700   Brønshøj   frankhansen2013@gmail.com   20277375
  10186   Anders   2700   Brønshøj   Anders@andershammer.dk   26546651
  9540   Thomas Marker   2720   Vanløse   bouncy@live.dk   22512783
  1066   Casper   2740   skovlunde   csprbengtsen1@hotmail.com   22232180
  2811   Morten   2700   Brønshøj   moh@svoem.dk   29160903
  11061   Klavs Bo   2720   Vanløse   krambeck_greisen@mail.tele.dk   20869045
  1110   Steve   2720   Vanløse   steve.daw@hotmail.com   22179092
  10185   Michael   2765   Smørum   Malou.roder@gmail.com   23 96 06 06
  1000   Susanne Brigitte B Dencker   2770   Kastrup   sus-krogh@hotmail.com  
  1064   Tina Fonager   3000   Helsingør   tha60@helsingor.dk   49281281
  11111   Roald   3200   Helsinge   roald@aquafoto.dk  
  1058   Jeff   3520   Farum   andreasenfarum@mail.dk   44956610
  10040   Maj   3520   Farum   Maj@lundqvist.biz  
  1172   Jeanett   3550   Slangerup   jryberg@mail.dk   47380137
  10171   Alex   3630   Jægerspris   lundberg.firstaid@gmail.com   31162721
  9994   Michael   3760   Gudhjem   gudhjemnu.watersport@mail.dk   61605670
  10060   Annette   4000   Roskilde   a.ros@live.dk   24228623
  10175   Erik Walther   4000   Roskilde   ervo@ervo.dk   61701056
  6273   Niels Peter Skov   4000   Roskilde   npsandersen@gmail.com   40184793
  11024   Flemming   4000   Roskilde   seidler@youmail.dk  
  10047   Helle   4000   Roskilde   stampe@borch.org   40524767
  1010   Sanne   4060   Kirke Såby   sanne@waterprof.dk   20685400
  1116   Ulla   4100   Ringsted   ulo@ringsted.dk   41191846
  10005   Glenn   4100   Ringsted   sandbeck@mail.dk   28126235
  9963   Olav   4200   Slagelse   olavolsen2012@gmail.com   21722240
  1187   Jan   4300   Holbæk   jloenne@gmail.com   22504087
  1056   Steen   4300   Holbæk   steen.j@outlook.com   24238886
  1122   Ivan   4300   Holbæk   ivas@holb.dk   72362017
  11034   Juncher   4320   Lejre   j_juncher@hotmail.com   20 93 12 87
  1054   Morten   4540   Fårevejle   morten_haubjerg@hotmail.com   51800090
  1053   Keld   4571   Grevinge   keld@roedvig.com   53357333
  9550   Troels Bo D.   4560   Vig St.   tbdthomassen@gmail.com   40737263
  1189   Carsten   4600   Køge   carsten-roepstorff@dadlnet.dk   56266675
  10038   Flemming   4673   Rødvig Stevns   uvflemming@gmail.com   20832524
  11118   Steve   4720   Præstø   stevem@kff.kk.dk  
  9661   Bente K.   4700   Næstved   kawasch@privat.dk   55771410
  10033   Gunhild Krogager   4736   Karrebæksminde   carlsson@stofanet.dk   20684620
  4677   Jens   4900   Nakskov   perle.nakskov@gmail.com   54925272
  10109   Nicolaj   4550   Asnæs   nicolaj_p@hotmail.com   51743317
  10215   Trine   2860   Søborg   trine_thygesen_44@hotmail.com  
  10142   Henrik   3500   Værløse   hbe@elmark.dk   20208687
  1161   Steffen   3660   Stenløse   steffen@ganlose-svom.dk   48184370
  11000   Alan   2860   Søborg   alaner@kk.dk   21499810
  11013   Brian   3650   Ølstykke   brianh@kff.kk.dk  
  11098   Peer   2300   København S   peerlajer@gmail.com   40135383
  20099   Annette   2900   Hellerup   anne5310@rdskoler.dk   28726424
  7977   Keld Klaus   4040   Jyllinge   keldinge@hotmail.com  
  2031   Peter   2610   Rødovre   stendys@gmail.com   61307677
  2029   Finn   3550   Slangerup   vibevej12@gmail.com   27269724
  2019   Camilla   2680   Solrød Strand   camillatheut@gmail.com   51246268
  1081   Bo   2650   Hvidovre   bnr@hvidovre.dk   36772101
  1083   Claus   4220   Korsør   claus-helle@mail.dk   22123353
  1086   Knud   3700   Rønne   timian3700@youmail.dk   29110117
  11077   Madoka   4760   Vordingborg   Madoka@dgihusetvordingborg.dk   23454448
  1217   Jens   2800   Kongens Lyngby   jensbundesen@hotmail.com   24624015
  1219   Pernille   2770   Kastrup   pju.id.tf@taarnby.dk   30760297
  1220   Katrine Zinck   2200   København N   katrine_zinck@yahoo.dk   50713379
  1223   Lars   4300   Holbæk   sandbyvej15c@gmail.com   30118026
  1226   Bettina   2300   København S   bltruelsen@gmail.com  
  1233   Lea   3520   Farum   lea@bornstein.dk   22234423
  1034   Mick   3100   Hornbæk   msn@svommeklubben.dk   +45 28961000
  10241   Andreas     3500   Værløse   andreasmolholm@hotmail.com   51846764   
  11032   Henrik Høj   2625   Vallensbæk   hha@vallensbaek.dk   43 64 20 51
  11081   Mark   4400   Kalundborg   russell@safetygroup.dk   40 71 75 08
  11089   Morten Marsner   2625   Vallensbæk   mmarsner@webspeed.dk   43642051
  11093   Niels Poul   2750   Ballerup   nielspnielsen55@gmail.com   6141 7939
  11124   Tina   2620   Albertslund   tbehlulo@gmail.com   26237545
  10193   Lasse   2300   København S   eru@svoem.dk   28598616
  10197   Rasmus   2200   Købehavn K   rasbirkpro@gmail.com   39576221
  10201   Lars   4450   Jyderup   larssemmelhaack@gmail.com   59277618
  10202   Patrick   4200   slagelse   padde_1@yahoo.dk   21655948
  10210   Lærke   2720   Vanløse   lsgasbjerg@gmail.com   25346894
  10213   Per   4800   Nykøbing F.   per@vnf.dk   26810445
  10233   Jesper Bergmann   3700   Rønne   10233   21171444
  10234   Kim Noél   3700   Rønne   kim@roenshof.dk   41411958
  10253   Rikke       3600   Frederikssund   rikke.hjorth@yahoo.dk   20999810   
  11142   Jacob   3250   Gilleleje   start1hjerte@gmail.com   21268566
  11168   Niels   2200   KBH N   niels.1991@hotmail.com   23708352
  11169   Kim   4140   Borup   gravlev2000@gmail.com   26700266
  11175   Freddy   4894   Ø.Ulslev   fredd@privat.dk   22408333
  11177   Andreas   2720   Vanløse   Andreas@olczyk.dk   30934082
  11184   Jakob Ole   4700   Næstved   jakob.ole.larsen@hotmail.com   41281481
  10286   Lars   2860   Søborg   LDK@esnord.dk   51602892
  10287   Julio   1813   Frederiksberg   Lepus28@gmail.com   30294349
  10297   Nikolaj   2700   Brønshøj   hr.kirketerp@gmail.com  
  10299   Finn   4900   Nakskov   finn@nakskovic.dk   22256700
  10300   Jesper Holm   4900   Nakskov   jesper@nakskovic.dk   29330078
  10305   Frank Thiel   2700   Brønshøj   frank.thiel.schmidt@icloud.com   72684768
  10306   Mathias   2100   københavn   mathiastwete@hotmail.com   26809023
  10326   Sisse   4700   Næstved   sissevang@gmail.com  
  10329   Tom   4951   Nørreballe   tschmidt029@gmail.com   30570007
  10331   Anders   4000   Roskilde   anders.weicher@gmail.com   43352740
  10333   Thomas   3650   Ølstykke   formand@svoem-laksen.dk   21604581
  11199   Kristian Lavendt   2635   Ishøj   kryger1988@hotmail.com  
  10337   Charlotte   4600   Køge   charlottefryaic@icloud.com   28149130
  10340   Jens   3100   Hornbæk   jenstellramthrane@gmail.com   60670076
  10341   Taus   2770   Kastrup   jorgyed@hotmail.com   27153035
  10342   Christian   4600   Køge   Millardrosenstroem@live.dk   61273003
  10359   John Jamal Oudrhiri   3400   Hillerød   loddegaard@msn.com
  10379   Niklas   2700   Brønshøj   niklas.breindahl@gmail.com   28566410
  10385   Thea Meyer   2700   Brønshøj   thea@hsk.dk  
  10386   Andreas   2200   København N   andreasgjengedal@gmail.com  
  10390   Knud Jan   4000   Roskilde   kjlp@hotmail.dk
  10401   Zakaria   1328   København K   brs-zaam@fiin.dk   61605931
  10406   Cecilie Simone   2650   Hvidovre   ceciliesimonetoft@hotmail.com   36772101
  10410   Remi Eystberg   2200   København N   dasbadedyr@gmail.com   61312363
  10411   Carsten   4600   Køge   crnummerni@hotmail.com   60654186   
  10420   Martin Friis   2680   Solrød Strand   mfg@solrod.dk   53582728   
  10435   Mette   2791   Dragør   kiwi.kjaergaard@gmail.com
  10440   Anders   3700   Rønne   Anders-bkp@hotmail.com
  10441   Thomas   4320   Lejre   Nygaard_t@hotmail.com  
  10442   Markus Greve   2830   Virum   mgb9406@hotmail.com  
  10507   Dennis   4700   Næstved   hr.helveg@gmail.com   28 91 02 35
  11083   Matthew   2670   Greve   matthew_bryandk@yahoo.dk   42680603 
  10474   Yilmaz   2630   Taastrup   ucoyi@htk.dk   43352753
  10476   Camilla   4000   Roskilde   camilla-aaen@hotmail.com   20230547
  10508   Kristina Sahlholdt   4690   Haslev   kristina.sahlholdt@gmail.com  
  10509   Jonas Birk   4100   Ringsted   brs-jbhe@fiin.dk   61884475
  10510   Nichlas   2680   Solrød Strand   Brs-s-udd32@fiin.dk
  10513   Emil Elias Kjærgaard   3782   Allinge   emilgorlov@gmail.com   29259295
  10516   Andreas   2800   Kongens Lyngby   andreaspipermaartensson@gmail.com   22826797
  10520   Helle   4720   Præstø   helle@bosei.dk   44230460
  10524   Ole Vedel   1954   Frederiksberg   rasmussenolev@hotmail.com  
  10525   Sally   2650   Hvidovre   Sallyveber@gmail.com
  10528   Mathias   4000   Roskilde   mathiasgroot@yahoo.com   22572922
  10529   Michael   4930   Maribo   maribosvommehal@gmail.com   20456760
  10530   Martin Rueholm   4130   Viby Sj   martin@mrbr.dk   52174649
  10531   Gitte Bechmann   3550   Slangerup   Gblun@frederikssund.dk   26359869
  10532   Louise Flint   3550   Slangerup   lfjen@frederikssund.dk
  10533   Michael   2605   Brøndby   michael@frischauf.dk  
  10534   Marlene Hanfgarn   4140   Borup   marlenejepsen@hotmail.com   22802612
  10536   Tom   4690   Haslev   jatchr@hotmail.com   30512532
  10537   Poul Helbo   2000   Frederiksberg   phelbohansen@gmail.com   26712118
  10538   Peter   3460   Birkerød   peter.kongshoj@gmail.com   40170262
  10541   Michael   3550   Slangerup   kreass16@gmail.com   24601608
  10542   Pi Emilie   2840   Holte   pie.nilausen@gmail.com   24620414
  10543   Mads   4200   Slagelse   mads@gerlev.dk   28348869
  10546   Christian   4420   Regstrup   kaasclaesson@gmail.com   49408697
  10547   Thomas   4300   Holbæk   thomas0404friis@hotmail.com   42763404
  10553   Zabrina Natasja   4180   Sorø   zabrina@hotmail.dk   50900850
  10566   Pernille Wendelboe   2670   Greve   mrswendelboe@gmail.com   60163958
  10575   Ulrik   2400   København NV   ulrik.willen@gmail.com   20104280
  10576   Shaun Theodor   2630   Taastrup   shaunsodergren.svommeklubben@gmail.com   30133363
  10601   David Skærbo   4690   Haslev   davidhaslev@gmail.com  
  10602   Kent Skou   4672   Klippinge   kskou@faxekommune.dk   20482658
  10606   Anne-Marie   2630   Taastrup   Anne-Marie.Han@htk.dk  
  10605   Jan Baagø   2100   København Ø   janjoe@htk.dk   50496921
  10607   Eva   2640   Hedehusene   evajo@htk.dk   43352755
  10608   Jeff   2630   Taastrup   jeffbe@htk.dk
  10609   Susanne   2000   Frederiksberg   Susanne.Wedekind@get2net.dk  
  10610   Mads   4534   Hørve   Rasmussenmads88@gmail.com
  10613   Niels   4941   Bandholm   nimo1@dlgtele.dk  
  10614   Simone Djernes   2200   København N   sdj@specialhospitalet.dk  
  10620   Arne Redsted   4622   Havdrup   arr@kadk.dk   41701940
  10624   Rune Dehn   4291   Ruds Vedby   rundt76@gmail.com   25783132
  10631   Sigurd Greve   2000   Frederiksberg   Sig_1@hotmail.com  
  10636   Ulla   3500   Værløse   ullagjedde59@gmail.com   31454007
  10648   Thomas Lund   2630   Taastrup   thomasjens@htk.dk   40463146
  10659   Mathias   2100   København Ø   mathiasgoetke@gmail.com   24448767
  10672   Martin   2640   Hedehusene   BRS-H-VAGT3@mil.dk
  10673   Yunus   4700   Næstved   BRS-YUN@fiin.dk   20775092
  10674   Johan Peter Dalsgaard   3770   Allinge   brs-jomo@fiin.dk  
  10675   Peter   3770   Allinge   brs-b-udd26@fiin.dk
  10677   Linda Elizabeth   4100   Ringsted   vandliljen@gmail.com   20962010
  10681   Rasmus Kristian   2100   København Ø   rkhansen97@gmail.com   61785313
  10689   Victor   2200   København N   victor.haurholm@gmail.com   60149585
  10691   Jesper   2200   København N   jbo@specialhospitalet.dk   42401028
  10693   Kristian Peter   2630   Taastrup   kristianiv@htk.dk   21739626
  10695   Ida Cirkeline   2000   Frederiksberg   ida_cirkeline@hotmail.com   40164043
  10696   Rune   2860   Søborg   rune@lorits.dk   60915411
  10697   Magnus   2400   København NV   magnusrudbaek@gmail.com   60134690
  10702   Puk   2100   København Ø   puk@bodenhoff.eu   60842961
  10704   Trine   2500   Valby   trine_1108@hotmail.com   28125544
  10705   Asger Hjorth   2500   Valby   asge2715@g2650.dk  
  10707   Bjarne   2740   Skovlunde   ambrosen@hotmail.com  
  10708   Britt   2635   Ishøj   brittmeller@hotmail.com  
  10709   David Alexander Bo   4681   Herfølge   dawid300894@gmail.com  
  10710   Ditte Henriette   2500   Valby   uws33bk6@g2650.dk  
  10716   Johan   2000   Frederiksberg   jneigtved@gmail.com  
  10717   Jonas   1325   København K   graffej@gmail.com  
  10718   Kasper Seidel   3520   Farum   kasper@seidelbrosboel.dk  
  10719   Nicole   2100   København Ø   nicole.1696@live.dk  
  10722   Signe   4690   Haslev   becke@faxekommune.dk   29665092
  10728   Emil Daniel   2720   Vanløse   emildn@gmail.com  
  20251   Ida   2200   København N   iat@gsc.dk   21178130
  20250   SvømDanmark   2605   Brøndby   livredning@svoem.dk   51663967
  20109   Emil   4000   Roskilde   emil_blomgaard@hotmail.com   23307089
  20110   Helle   4640   Faxe   janfaxe1967@gmail.com   2825 6493
  20112   Isabella   2300   København S   iwolsted@hotmail.com   3033 7780
  20113   Josefine Maria   2850   Nærum   josefine-maria.arbejde@live.dk   6133 8063
  20114   Josefine Nygaard   2300   København S   josefine.nygaard@hotmail.com   5116 4880
  20115   Kim   4040   Jyllinge   kim@jyllingehallerne.dk   2053 5641
  20118   Lars   2000   Frederiksberg   larspe@hsk.dk   2072 8506
  20120   Mette   4000   Roskilde   leisted88@gmail.com  
  20121   Michelle   3660   Stenløse   michelle@jyllingehallerne.dk   2053 5618
  20122   Nina   2700   Brønhøj   nina.raimondos.moller@gmail.com   2396 3880
  20124   Rikke   4760   Vordingborg   rikke-gry-nielsen@hotmail.com   6017 2661
  20125   Rikke   4000   Roskilde   rikkegrnlund@hotmail.com   2092 4683
  20126   Susanne   4690   Haslev   susanne@hejselbaek.as   40451779
  10667   Mia Sass   1311   København K   mia_s_daugbjerg@hotmail.com  
  20252   Tenna   2200   København N   tl@gsc.dk   28556446
  20253   David   2730   Herlev   david.blom@herlev.dk   24223047
  20262   Sofie   4000   Roskilde   svoemmeskole@ringstedsk.dk   28408232
  20256   Annsofie   2800   Kongens Lyngby   annsofiehenriksenarbj@gmail.com   53437931
  20257   Ida Louise   2820   Gentofte   idalouise_aaaa@hotmail.com   20432649
  20258   Jannick   2200   København N   jannickh1710@gmail.com   26724352
  20259   Mads   2800   Kongens Lyngby   mamobo123@gmail.com   22323061
  20260   Maria   1964   Frederiksberg C   maria@lsk.dk   42576999

Videre herfra:

Læs også:

Download:

Kontakt: