0 bestillinger   Nyhedsbreve   Presse   Kontakt   Log ind
       
Aktuelt
Nyheder, aktiviteter, jobbørs...
Klubber
Find adresser, kort rutevejledning...
Discipliner
Svømning, livredning, åbent vand...
Kurser
Kalender, uddannelse, tilmelding...
Redskaber
Blanketter, vejledninger, regler, politikker...
Om unionen
Sektioner & udvalg, historie, facts...

Erhvervslivredderdommere

OBS: Denne liste er vejledende, og bliver løbende opdateret. Får du kontakt med en dommer, sørg da altid for at spørge om deres certifikat fortsat er gyldigt

DommernummerFornavnPostnummerByE-mail
  11003   Aljim   2730   Herlev   aljim_ibisi@hotmail.com
  1060   Christina   2000   Frederiksberg   christinaborring@gmail.com
  11115   Sherzad H.   2670   Greve   chad_1975@hotmail.com
  11061   Klavs Bo   2720   Vanløse   krambeck_greisen@mail.tele.dk
  11111   Roald   3200   Helsinge   ron@dgibyen.dk
  11118   Steve   4720   Præstø   stevem@kff.kk.dk
  11096   Ole T.   5450   Otterup   ole.t@safetygroup.dk
  11021   Erik   5771   Stenstrup   Erik.Nygaard@svendborg.dk
  11088   Michael Valentin   8765   Klovborg   michael@safetygroup.dk
  11127   Torben   8260   Viby J   torbenrehder@outlook.dk
  11094   Ole Faistrup   8600   Silkeborg   ole@faistrup.dk
  11030   Heine   8832   Skals   livredning@live.dk
  11020   Erik   8990   Fårup   erikmanas@hotmail.com
  11000   Alan   2860   Søborg   alaner@kk.dk
  11013   Brian   3650   Ølstykke   brianh@kff.kk.dk
  11098   Peer   2300   København S   peerlajer@gmail.com
  11077   Madoka   4760   Vordingborg   Madoka@dgihusetvordingborg.dk
  11075   Lone   6470   Sydals   lmot@sonderborg.dk
  1224   Margit   4000   Roskilde   denherhuskerdu@gmail.com
  11002   Alihan   2740   Skovlunde   alihana3@hotmail.com
  11007   Ane   5600   Faaborg   ane-aaskov@hotmail.com
  11014   Børge   5683   Haarby   bpegeholm@gmail.com
  11017   David Blom   2860   Søborg   david.blom@herlev.dk
  11027   Gert-Jan   4532   Gislinge   ggc.koolman@anarki.dk
  11032   Henrik Høj   2625   Vallensbæk   hha@vallensbaek.dk
  11035   Jan   6400   Sønderborg   jnia@sonderborg.dk
  11041   Jesper   2100   København Ø   jhermund@mail.dk
  11045   John   9900   Frederikshavn   joph@frederikshavn.dk
  11052   Katja   9300   Sæby   katjakupetz@gmail.com
  11055   Kenneth   4030   Tune   kennethlhansen@gmail.com
  11063   Kristian Magdal   7182   Bredsten   kc@lalandia.dk
  11064   Lars   2720   Vanløse   larsgu@kff.kk.dk
  11071   Liljan   6500   Vojens   ljkj@haderslev.dk
  11074   Lone Klærke   2791   Dragør   lonea@dragoer.dk
  11081   Mark   4400   Kalundborg   russell@safetygroup.dk
  11087   Michael   7400   Herning   mflysgaard@gmail.com
  11089   Morten Marsner   2625   Vallensbæk   mmarsner@webspeed.dk
  11090   Morten Møller   4800   Nykøbing Falster   sundvej@live.dk
  11091   Nicki   3200   Helsinge   ZP85@kk.dk
  11102   Peter   5500   Middelfart   phc@odense.dk
  11107   Pia Lundgaard   3300   Frederiksværk   plje@furesoe.dk
  11112   Rune B.   2605   Brøndby   runehanneemma@yahoo.dk
  11119   Stig Berg   2880   Bagsværd   Stigbergmadsen@gmail.com
  11124   Tina   2620   Albertslund   tbehlulo@gmail.com
  11125   Tommy   9000   Aalborg   tommyjohannessen@icloud.com
  10197   Rasmus   2200   Købehavn K   rasbirkpro@gmail.com
  10202   Patrick   4200   slagelse   padde_1@yahoo.dk
  11133   Marco Vonge   6780   Skærbæk   marco@kursus-fritidscenter.dk
  10251   Michael Buch   5250   Odense SV      michael.buch@gmail.com
  11139   Christian Anker   2800   Lyngby   christian_scales@hotmail.com
  11142   Jacob   3250   Gilleleje   start1hjerte@gmail.com
  11144   Tanya   2791   Dragør   ti@dinnerbooking.com
  11161   Kristine   0   Solrød   ks@svoem.dk
  11165   Morten   6700   Esbjerg   mortensahlmann@hotmail.com
  11185   Karolina   2860   Søborg   kujawakarolina@yahoo.dk
  11193   Morten   2300   København S   ax77@kk.dk
  11199   Kristian Lavendt   2635   Ishøj   kryger1988@hotmail.com
  11200   Liselotte   4681   Herfølge   liselotte.jakobsen@koege.dk
  11202   Allan   3600   Frederikssund   allangelardi@gmail.com
  10340   Jens   3100   Hornbæk   jenstellramthrane@gmail.com
  10358   Brian   4550   Asnæs   bande@odsherred.dk
  10362   Antonio   2610   Rødovre   antoniosegur@ymail.com
  10363   Martin Holde   3000   helsingør   martin_lundlarsen@hotmail.com
  10370   Ib   7700   Thisted   ibfrede@gmail.com
  10371   Lone Cicilie Rahr   6270   Tønder   lonmad@toender.dk
  10373   Jakob Skov   2300   København S   jsh@furesoe.dk
  10420   Martin Friis   2680   Solrød Strand   mfg@solrod.dk
  10427   Ann   5330   Munkebo   annft@odense.dk
  10431   Rasmus   2730   Herlev   r_dybdahl@hotmail.com
  11083   Matthew   2670   Greve   matthew_bryandk@yahoo.dk
  10494   Sevastianos   9330   Dronninglund   sevastianos.prenta@aalborg.dk
  10533   Michael   2605   Brøndby   michael@frischauf.dk
  10563   Peter   2400   København NV   peterheise69@gmail.com
  10562   Casper Kjær   9640   Farsø   farsosvommehal@sport.dk
  10564   Anders Kirkeskov   9000   Aalborg   ajkirkeskov@hotmail.com
  10565   Ann Gitte Lund   2650   Hvidovre   anngitten@gmail.com
  10566   Pernille Wendelboe   2670   Greve   mrswendelboe@gmail.com
  10567   Martin Bæk   8600   Silkeborg   mbkhansen@gmail.com
  10569   Sajjad   2880   Bagsværd   haider-ali@oncable.dk
  10570   Kim   7430   Ikast   kimnl@ikast-brande.dk
  10572   Genna   2980   Kokkedal   cd19@kff.kk.dk
  10574   André Klindt   2650   Hvidovre   porsdal21@gmail.com
  10578   Jakub   4070   Lyndby   Jakubgrzonkowski@gmail.com
  10595   Tina   6300   Gråsten   tinawettengel@hotmail.com
  10638   Bo Volf   8000   Århus   bovb@live.dk
  10602   Kent Skou   4672   Klippinge   kskou@faxekommune.dk
  10605   Jan Baagø   2100   København Ø   janjoe@htk.dk
  10639   Stig Vilhelm   2750   Ballerup   stsi@balk.dk
  10640   Thomas Regin   2800   Lyngby   thki@balk.dk
  10641   Rikke   1738   København V   ck01@kk.dk
  10642   Flemming   3520   Farum   kife@youmail.dk
  10643   Lene Ganzhorn   7000   Fredericia   svoemmehal@fyrtom.dk
  10645   Jakup   2630   Taastrup   jakupjo@htk.dk
  10648   Thomas Lund   2630   Taastrup   thomasjens@htk.dk
  10654   Nadia Bruun   4621   Gadstrup   Nadiabruunandersen@gmail.com
  10655   Natasja   4400   Kalundborg   natla@rudersdal.dk
  10656   Adrienn   4000   Roskilde   adb@furesoe.dk
  10660   Nino José   2400   København NV   ninorink@hotmail.com
  10681   Rasmus Kristian   2100   København Ø   rkhansen97@gmail.com
  10722   Signe   4690   Haslev   becke@faxekommune.dk
  10726   Brian   2100   København Ø   brian@pullich.dk
  10728   Emil Daniel   2720   Vanløse   emildn@gmail.com
  10730   Jacob   4622   Havdrup   jacob.jensen@norskluftambulanse.no
  10732   Jesper   2980   Kokkedal   zv16@kk.dk
  10733   Johnny   4760   Vordingborg   johnny.hansen.cykler@gmail.com
  10734   Jonas   4681   Herfølge   jonas.laugesen97@gmail.com
  10735   Kim   2670   Greve   4xahlmann@gmail.com
  10736   Line Ettrup   2300   København S   cx93@kk.dk
  10737   Magnus Vanmann   4930   Maribo   magnus-rasmussen2203@hotmail.com
  10738   Sebastian Christian   4000   Roskilde   sebastianolsen@live.dk
  10739   Shane Christopher   1728   København V   zb8m@kk.dk
  10740   Thomas   4800   Nykøbing F   thomas._d@hotmail.com
  20250   SvømDanmark   2605   Brøndby   livredning@svoem.dk
  20166   Jasmin   2720   Vanløse   hewlett@godmail.dk
  20179   Bjørn   6670   Holsted   bbr@lalandia.dk
  20180   Carsten   4970   Rødby   cni@lalandia.dk
  20181   Thomas   4690   Haslev   thomaswi@htk.dk
  20182   Thomas   5000   Odense C   refslund89@gmail.com
  20184   Sara   4050   Skibby   saraerbs@gmail.com
  20185   Sanne W.   9990   Skagen   post@skfc.dk
  20186   Roald   2820   Gentofte   rodian74@gmail.com
  20187   Meisam Reza   2800   Kongens Lyngby   meisam.s2008@yahoo.com
  20188   Hamza   8220   Brabrand   hamzaboss1@hotmail.com
  20189   Egil   2000   Frederiksberg   egilbukhave@hotmail.com
  20190   Dennis   4220   Korsør   dholm@slagelse.dk
  20191   Cenette   7100   Vejle   crl@lalandia.dk
  20192   Casper   9640   Farsø   casper.lemvig@landal.com
  20193   Line   3300   Frederiksværk   linup@halsnaes.dk
  20194   Henrik   2630   Taastrup   henrikma@htk.dk
  20195   Henriette   4700   Næstved   henriette@hg-ic.dk
  20196   Johannes   9900   Elling   jhja@frederikshavn.dk
  20198   Jesper   8000   Aarhus C   jsf@lalandia.dk
  20240   Allan   7000   Fredericia   allanrealmadrid@live.dk
  20241   Elisabeth   2635   Ishøj   elisabeth-larsen@hotmail.com
  20242   Hanne Flensted   2300   København S   hannej@kk.dk
  20243   Ida-Louise Aamodt   2820   Gentofte   idalouise_aaaa@hotmail.com
  20244   Jakob Juul   7100   Vejle   jla@lalandia.dk
  20245   Kirsten   2600   Glostrup   kirstenno@htk.dk
  20246   Maia   7480   Vildbjerg   maialundchristensen@hotmail.com
  20247   Morten   2300   København S   mortenreinwaldt@yahoo.dk
  20248   Paywand   3400   Hillerød   paywandra@gmail.com
  20249   Pernille   4700   Næstved   pernille@hg-ic.dk
  20290   Victor   4800   Nykøbing F   Victorlysholm@gmail.com