0 bestillinger   Nyhedsbreve   Presse   Kontakt   Log ind
       
Aktuelt
Nyheder, aktiviteter, jobbørs...
Klubber
Find adresser, kort rutevejledning...
Discipliner
Svømning, livredning, åbent vand...
Kurser
Kalender, uddannelse, tilmelding...
Redskaber
Blanketter, vejledninger, regler, politikker...
Om unionen
Sektioner & udvalg, historie, facts...
19-09-2017 13:29:04
 

 Aktuelt

Aqua Inspiration 2017

 

Tilmelding åbner den 1. maj 2017

 

  

 Næste arrangement

20
September
2017
Officials
WinGrodan 1 off17-2932
Herfølge Svømmehal
22
September
2017
Svømning
Vest Junior/Senior Kortbane
Horsens
22
September
2017
Svømning
Øst Junior/Senior kortbane
Nakskov Idrætscenter

Overskrift

Indledning

Tekst

Tekst

 Nye AquaChamp Mærker

Dansk Svømmeunion har udviklet nye mærker i AquaChamp serien. se mere ved at klikke på mærket

 

 


 

 

 

 


 

Kommende kurser

Start2Crawl:

24. september i Nyborg

 

Svømningens træneruddannelse

starter 13. januar 2018

 

Modul 4 Ledende- måldommer /tidtager:

25. november Aarhus

 

Win Grodan 1:

20. september Herfølge

 

ERC-instukrtør og livnredningsdommer

3. februar 2018 Vildbjerg

 Næste arrangement

20
September
2017
Officials
WinGrodan 1 off17-2932
Herfølge Svømmehal
23
September
2017
Officials
Modul 2 - Mål-, vende- og banedommer off17-2934
Korsør Svømmehal
23
September
2017
Dommere
ERC-instruktør og Livredderdommerkursus Liv17-2654
Metalskolen

 Redskaber

Redskaber er stedet, hvor du blandt andet finder det politiske program for Dansk Svømmeunion, regler fra FINA for både svømning, åbent vand, vandpolo, masters og faciliteter.

Du kan desuden i vidensbanken finde undersøgelser, som Duelighedsundersøgelsen 2007 og Frivillighedsundersøgelsen.

Dokumenter og notater fra møder i Dansk Svømmeunion vil også kunne findes under redskaber.

 Login

Flere funktioner kræver login: 

 

Adresse

 

Dansk Svømmeunion

Idrættens Hus

Brøndby Stadion 20

2605 Brøndby

 Udviklingskonsulenterne

 Find en medarbejder

Har du brug for at komme i kontakt med en af medarbejderne i Dansk Svømmeunion? Se her hvem, der er ansat i Dansk Svømmeunion og hvordan du kommer i kontakt med dem.

TrygFonden Christiansborg Rundt 2016

Søg efter navn
Søg efter start nr.
Søg efter løb
Søg efter heat

StartnummerNavnKlubHeatForventet starttid
123Anders Heiberg AgerbeckScandinavian Young GHeat 1 - Langsomste10:00
136Anders MadsenAmager Triatlon KlubHeat 1 - Langsomste10:00
155Birgitte LydikHeat 1 - Langsomste10:00
133Bjarke ReffstrupMoka TurtlesHeat 1 - Langsomste10:00
134Caroline Raun HansenHeat 1 - Langsomste10:00
125Christian AgerbeckScandinavian Young GHeat 1 - Langsomste10:00
147Christian BrøggerHeat 1 - Langsomste10:00
109Elisabeth SchubertHeat 1 - Langsomste10:00
118Elsebeth BendtsenHeat 1 - Langsomste10:00
130Eva NormandKøbenhavns FridykkerHeat 1 - Langsomste10:00
131Gitte MadsenStoryfinderHeat 1 - Langsomste10:00
160Goertler ClaudiaHeat 1 - Langsomste10:00
161Goertler RaimundHeat 1 - Langsomste10:00
144Hans-Olfert KühlOdense Svømme- og LiHeat 1 - Langsomste10:00
102Henrik EskildsenKVIK Tri TeamHeat 1 - Langsomste10:00
111Henrik JT JensenHeat 1 - Langsomste10:00
127Inge-Lise HansenFarum Familie SvømHeat 1 - Langsomste10:00
168Isak SchluntzHeat 1 - Langsomste10:00
106Jacob AndersenHeat 1 - Langsomste10:00
112Jakob BrüschHeat 1 - Langsomste10:00
166Jan FriborgKagebandenHeat 1 - Langsomste10:00
116Janni HøegHeat 1 - Langsomste10:00
114Jannick MazantiHeat 1 - Langsomste10:00
141Jesper NielsenHeat 1 - Langsomste10:00
126Joachim RasmussenScandinavian Young GHeat 1 - Langsomste10:00
113John NielsenHeat 1 - Langsomste10:00
129Jon SkrumsagerTri-4 Svømme KlubHeat 1 - Langsomste10:00
151Julija VoitiekuteHeat 1 - Langsomste10:00
142Karen Marie SandenHeat 1 - Langsomste10:00
153Karsten OvergaardHeat 1 - Langsomste10:00
169Karsten KristensenHeat 1 - Langsomste10:00
138Katrine UldahlHeat 1 - Langsomste10:00
5131Katrine UldahlHeat 1 - Langsomste10:00
152keld lau larsenGuldborgsund TriathlHeat 1 - Langsomste10:00
124KIm OlsenHeat 1 - Langsomste10:00
108lars kokKVIK Tri Team Heat 1 - Langsomste10:00
159Lars H. NielsenOlymPeak ConsultingHeat 1 - Langsomste10:00
143Lena PetersenOdense Svømme- og LiHeat 1 - Langsomste10:00
156Lena CarlbergHeat 1 - Langsomste10:00
120Linda JensenHeat 1 - Langsomste10:00
104Lise AhlbornHeat 1 - Langsomste10:00
158Lone RavnkildeOlymPeakHeat 1 - Langsomste10:00
154Mairead NiAirtneideHeat 1 - Langsomste10:00
146Marie Lee ChristiansenGo Go NinjasHeat 1 - Langsomste10:00
162Mark SonneHeat 1 - Langsomste10:00
157Merete GøttrupHeat 1 - Langsomste10:00
145mette lantau jensenHeat 1 - Langsomste10:00
635michael iwersenTrygFonden KystlivreHeat 1 - Langsomste10:00
140Mikael MerkelsenMoka turtlesHeat 1 - Langsomste10:00
139Mona Brusgaard MerkelsenMoka turtlesHeat 1 - Langsomste10:00
149Niels Christian SandenSandenHeat 1 - Langsomste10:00
148Ninna Katrine SandenSandenHeat 1 - Langsomste10:00
107pernille kokHeat 1 - Langsomste10:00
110Peter TøttrupHeat 1 - Langsomste10:00
135Peter Gocht-JensenHeat 1 - Langsomste10:00
103Rasmus MarvigHeat 1 - Langsomste10:00
105Rene bodahl JensenHeat 1 - Langsomste10:00
132Rina ReffstrupMoka TurtlesHeat 1 - Langsomste10:00
5730Rina ReffstrupMoka TurtlesHeat 1 - Langsomste10:00
164Simone Kallesø RasmussenMs InsightHeat 1 - Langsomste10:00
167Sofie Strange MarseenHeat 1 - Langsomste10:00
150steve williamsHeat 1 - Langsomste10:00
121Stine HarderTeam HarderHeat 1 - Langsomste10:00
137Stine Stoktoft Heat 1 - Langsomste10:00
122Thomas HarderTeam HarderHeat 1 - Langsomste10:00
128Tom ClausenSparekassen SjællandHeat 1 - Langsomste10:00
117Trine BillumHeat 1 - Langsomste10:00
165William ReffstrupMs InsightHeat 1 - Langsomste10:00
234Alexander KlitholmGladsaxe IdrætsforenHeat 210:05
249Anna Ude Sørensen/tri club denmarkHeat 210:05
205Anton Stengaard OlsenGladsaxe IdrætsforenHeat 210:05
227Bo Thilkjer EriksenGestelevlunde LøbelaHeat 210:05
250Camilla Rygaard-HjalstedSigma Swim BirkerødHeat 210:05
222Carl BønnebækHeat 210:05
259Carsten JensenJensen+JensenHeat 210:05
267Casper HempelDen Ultimative ligaHeat 210:05
203Christian Stengaard JensenGladsaxe IdrætsforenHeat 210:05
252Christina DenmanGSC Gladsaxe svømHeat 210:05
246Cliff SzastHeat 210:05
233Cliver KlitholmGladsaxe IdrætsforenHeat 210:05
268Elias RoughtHeat 210:05
210Emil OlsenGladsaxe SvømmeklubHeat 210:05
3733Emil Holm KristiansenUSG Svømning og VandHeat 210:05
251Eske Rygaard-HjalstedSigma Swim BirkerødHeat 210:05
247Giovanna AndersenHeat 210:05
211Helle Boisen RasmussenHeat 210:05
271Henrik Wagner HolmHowJdo sprogrejserHeat 210:05
223Ib NormannTeam NormannHeat 210:05
207Iben Ebdrup NorlingHeat 210:05
255jakob arendtL. Old BoysHeat 210:05
228Jan Thilkjer EriksenGestelevlunde LøbelaHeat 210:05
256Jane ChadwickChadwick ManateesHeat 210:05
215Jonas EngedalGladsaxe SvømmeklubHeat 210:05
257Jonathan ChadwickChadwick ManateesHeat 210:05
237Jørgen GosvigHeat 210:05
232Kasia Køhler LarsenHeat 210:05
253kasper teilmannL. Old BoysHeat 210:05
261Kim EriksenHeat 210:05
264Kirsten PovlsenOdense Svømme- og LiHeat 210:05
231Kirstine Aase BrøndumHeat 210:05
229Klaus PlumBagsværd AC & TriathHeat 210:05
243Kristine HansenHeat 210:05
241Kristine Bang AndreasenHeat 210:05
209Lene Høst-MadsenHeat 210:05
242lene aabyHeat 210:05
217Lenea HansenHeat 210:05
236Liva GosvigHeat 210:05
260Liz JensenJensen+JensenHeat 210:05
235Mads KristiansenHeat 210:05
254mads skjerningL. Old BoysHeat 210:05
224Majbrit KarlsdotterHeat 210:05
262Marianne Kjær MackieHeat 210:05
265Marie KrügerHeat 210:05
258Matthew ChadwickChadwick ManateesHeat 210:05
244Mette OlssonHeat 210:05
248Mia IbsenHeat 210:05
269Ole TradsborgHeat 210:05
225Pernille CedergreenGladsaxe SvømmeklubHeat 210:05
238Pernille BenzonPernille, Lene, HellHeat 210:05
216Peter Kjær Mackie JensenGladsaxe SvømmeklubHeat 210:05
270Philip Holm SørensenHeat 210:05
245Pia Juhl RasmussenHeat 210:05
212Pia Elm HeintzGladsaxe IdrætsforenHeat 210:05
206Rikke NorlingHeat 210:05
218Rikke HarlouGladsaxe SvømmeklubHeat 210:05
204Sanne OlsenGladsaxe IdrætsforenHeat 210:05
208susanne bangHeat 210:05
220Susanne Helmer STTHeat 210:05
266Thomas HagelTrinordHeat 210:05
219Thomas ernst Fischer Heat 210:05
221Titte Kimma JensenHeat 210:05
230Troels LarsenHareskovens TriathloHeat 210:05
263Vibeke Wils DEGNThem SvømmeklubHeat 210:05
308Agnete LønstrupHeat 310:10
327Alexander CalvertMMHeat 310:10
322Aneaew HumeMMHeat 310:10
312Anette UldallHeat 310:10
325Anne ArvidsenMMHeat 310:10
321Annette JettingHeat 310:10
342Bente VintherHeat 310:10
350Bjarne LangeBagsværd triHeat 310:10
329Brian HinrupMærsk Olie&GasHeat 310:10
314Carolina ChabiorGladsaxe SvømmeklubHeat 310:10
319Caroline Bakgaard RasmussenKarlslunde triHeat 310:10
330charlotte jensenMMHeat 310:10
334Charlotte BilleHeat 310:10
315Christina TeofeliusGladsaxe SvømmeklubHeat 310:10
344Denise SerraHeat 310:10
323Emily FergusonMMHeat 310:10
349Finn HyllestedSigma Swim AllerødHeat 310:10
345Frederik Otzen BaggerHeat 310:10
304Hannah HvidtHeat 310:10
354Helle K. BjerreSkovshoved TriHeat 310:10
358Henning Drejer OlsenBagsværd Atletik CluHeat 310:10
341Henriette HansenKerteminde-pigerneHeat 310:10
340Inger Knude LarsenHeat 310:10
318Irene ChabiorGladsaxe SvømmeklubHeat 310:10
337Jakob Kofoed-HansenGladsaxe IdrætsforenHeat 310:10
303jane hviidHeat 310:10
333Jane Svejgård pedersenHeat 310:10
339Jannick FrederiksenHeat 310:10
346Jens rasmussenHeat 310:10
313Jesper FischerHeat 310:10
367Jonas AndersenHeat 310:10
317Jørgen Møbius PedersenGladsaxe SvømmeklubHeat 310:10
324Karen Guldbæk SchmidtMMHeat 310:10
310Kasper Black BeckRødekro tri & motionHeat 310:10
309Kristian DundalHeat 310:10
357Lars Drejer OlsenGanløse Tri-CenterHeat 310:10
326Lene MadsenMMHeat 310:10
369lene nielsenHeat 310:10
347Lillian BechmannHeat 310:10
335Lisa ReklingSigma Swim BirkerødHeat 310:10
365Lisbeth LanttoThem svæmmeklubHeat 310:10
328Louise ScharffHeat 310:10
359Mark Bjørnholdt NakaiTeam NakaiHeat 310:10
370Martin nielsenHeat 310:10
316Martin Marek ChabiorGladsaxe SvømmeklubHeat 310:10
336Merete JensenHeat 310:10
311Mette NørgaardMMHeat 310:10
371Morten WagenerHeat 310:10
362Nicolai NielsenHeat 310:10
338Pernille Munch Heat 310:10
373Peter BangGregersen & BangHeat 310:10
320Pia Bakgaard NielsenKarlslunde triHeat 310:10
366Pia Birgitte NielsenHeat 310:10
305Povl Erik BeckRødekro if motionHeat 310:10
306Rami ZouzouHeat 310:10
368Rikke StistrupHeat 310:10
352Sidsel Emilie BuchHeat 310:10
356Steen Lykke PedersenFrederikssund SvømmeHeat 310:10
361Susan NielsenHeat 310:10
372søren gregersenGregersen & BangHeat 310:10
374Tanja Mose JeppesenAmager Triatlon KlubHeat 310:10
353Thomas SchwartzTri Club DenmarkHeat 310:10
422Alec BeltoftHeat 410:15
464Anette NielsenKruger A/SHeat 410:15
416Anne MogensenHeat 410:15
412Anne-mette HøierTriton TriHeat 410:15
427Annette SamuelsenGladsaxe SvømmeklubHeat 410:15
451Anton FabelGladsaxe SvømmeklubHeat 410:15
411Betina Norsk ChristensenTriton TriHeat 410:15
415Birgit MogensenHeat 410:15
409bo bayHeat 410:15
434Camilla Skibdal SchjøttSchjøtt Swim CoachinHeat 410:15
445Camilla SelchSwag PackHeat 410:15
450Caroline EwertsenHeat 410:15
418Charlotte Storm KarmarkHeat 410:15
455Christian Schjøtt Heat 410:15
405Christina Neigaard HansenHeat 410:15
459Claire WelshHeat 410:15
430Ellen HolmHeat 410:15
435Emil Skibdal SchjøttSchjøtt Swim CoachinHeat 410:15
423Fiona GleesonHeat 410:15
453Frank FabelGladsaxe SvømmeklubHeat 410:15
431Hanne HolmNeptun SvømmeklubHeat 410:15
467Hanne KiersteinHeat 410:15
449Henning SchramIsbjørnenHeat 410:15
406Henriette ChristensenHeat 410:15
410Henrik Andersenteam64Heat 410:15
420Henrik BreinholtGladsaxe IdrætsforenHeat 410:15
458Jane SimmondsHeat 410:15
463Janne MøllerHeat 410:15
426jeanne jepsenHeat 410:15
437Jørgen DreierHeat 410:15
448Kevin ThumadooHeat 410:15
404kim sørensenHeat 410:15
447kim reinertSkuderløse Heat 410:15
403kirsten johansenHSKHeat 410:15
401Lars B. F. PoulsenHeat 410:15
462Leon JensenHeat 410:15
457Linnea Dahllöf Hovedstadens SvømmekHeat 410:15
460Louise LandtvedHeat 410:15
465Martin JensenKruger A/SHeat 410:15
433Mathias Teglbrænder-BjergkvistSchjøtt Swim CoachinHeat 410:15
452Michael OlsenGladsaxe SvømmeklubHeat 410:15
461Mogens FrederiksenHeat 410:15
454Niels Krogh-OlsenGladsaxe SvømmeklubHeat 410:15
421Nikolaj JakobsenHeat 410:15
438Nikolaj JakobsenHeat 410:15
444Noah Selch ThuestadSwag PackHeat 410:15
402Ole SigmundLyngby SvømmeklubHeat 410:15
440per hansenHerlufsmagle friluftHeat 410:15
413Pernille Kriegsbaum StenderTriton TriHeat 410:15
428Pernille MikkelsenHeat 410:15
456Rasmus AndersenSIFHeat 410:15
332robert nolanDeafblind Scotland Heat 410:15
360Robert RatcliffeDeaf Blind ScotlandHeat 410:15
419Soren ThorvaldHeat 410:15
441STEEN SØRENSENHeat 410:15
442Steen AmmitzbøllAmmitzbøll & SønHeat 410:15
202Steffen BøtkerHeat 410:15
432Stine JunkerGladsaxe IdrætsforenHeat 410:15
424Søren TietzeHeat 410:15
429Søren Anker ElvangHeat 410:15
408Thomas JacobsenUSG Svømning og VandHeat 410:15
425Thomas Balvig-PhillipsHeat 410:15
466Thomas SohnesenHeat 410:15
468Tina SkjellerupHeat 410:15
436Tobias ValentiniHeat 410:15
407Tom NielsenPrivatHeat 410:15
443Trine TrubergSwim for your good lHeat 410:15
414Ulla EngellTriton TriHeat 410:15
331Wendy RatcliffeDeaf Blind ScotlandHeat 410:15
512Annemarie BirkedalHeat 510:20
534Annette Juel HansenRoskilde TriHeat 510:20
507Berit Høgsted NielsenHeat 510:20
511Camilla BirkedalHeat 510:20
542CARLOS GRANDEDONEGAL WILD SWIMMERHeat 510:20
543Catrin RowlandsDonegal Wild SwimmerHeat 510:20
545Christine Løye Roskilde UFCHeat 510:20
522Cristina Margarida MantasHeat 510:20
552Eva ØsterlundPAES - RUCHeat 510:20
523Frederik StrandhøjHeat 510:20
509Hans BendtsenSvømmeklubben Kvik, Heat 510:20
521Helle HøjbjergHeat 510:20
520Iben Højbjerg Heat 510:20
541Jane KofodHeat 510:20
518Jeanette StrandhøjHeat 510:20
503Jesper BodeholtHeat 510:20
562Jesper Hyldig Mogensen Roskilde SvømningHeat 510:20
566Jimmy BratejkaHeat 510:20
540Johnny BomUFC RoskildeHeat 510:20
501jørn kempelHeat 510:20
548Kathryn GordonDonegal Wild SwimmerHeat 510:20
508Kim MuckeDeloitte TriHeat 510:20
532Kiri BeilbyHeat 510:20
537Kirstine BorchseniusHeat 510:20
519Klaus Leth JakobsenHeat 510:20
565Knud FinkenHeat 510:20
504Lars CordiDeloitte -TriHeat 510:20
560Lasse AmbusHvidovre TriHeat 510:20
506Liselotte GregartPAES - RUCHeat 510:20
567Louise HøebergSmt Silkeborg tri/moHeat 510:20
533Louise Munk PoulsenRoskilde TriHeat 510:20
557Maja KobyluchHeat 510:20
536Marianne Fussing ØrstedHeat 510:20
568Marie HolzegelHeat 510:20
551Martyn MarinerHeat 510:20
561Mathilde OstenfeldtHeat 510:20
556Mette WillumsenHeat 510:20
535Mia JørgensenHeat 510:20
553Michael RozenbergHeat 510:20
549mikkel hansenPAES - RUCHeat 510:20
563Mikkel Skriver MogensenNebtun RoskildeHeat 510:20
526Morten HenriksenHeat 510:20
527Nicolai SchrøderHeat 510:20
558Niels Bohn SørensenHeat 510:20
538Niels Kristian JohneHeat 510:20
554Nina MattssonHeat 510:20
515Nina Brink LarsenHeat 510:20
528Ole LundgaardHeat 510:20
564Olof JohanssonCrossfit FabrikenHeat 510:20
510Peter GudgeHeat 510:20
524Peter RutkjærHeat 510:20
546Peter HvidtUFC RoskildeHeat 510:20
559rene allerHvidovre TriHeat 510:20
539Rikkemaria BomTeam Bom Heat 510:20
525Sanne RutkjærHeat 510:20
547Sanne Haim ErdmannUFCHeat 510:20
550Sara BurmeisterHeat 510:20
544Tina Møllmann JensenUFC RoskildeHeat 510:20
516Tom DavidsenHeat 510:20
505Tomas EllegaardPAES RUCHeat 510:20
529Uffe AndersenHeat 510:20
514Ulrich DeichmannHeat 510:20
517Vagn ThomsenHeat 510:20
614Alvin SerdancoPan IdrætHeat 610:25
610Amanda SummerfieldCopenhagen MermatesHeat 610:25
628Anders Jønch LangbergFalckHeat 610:25
651Anita Holm PetersenHeat 610:25
615Anja NielsenHeat 610:25
660annemette oksbjerg pedersen Heat 610:25
623Berit Enggaard KaaeHavtaskerneHeat 610:25
631Betina Frederiksen JægerBlåvandshuk SvømmeklHeat 610:25
626Birgitte Høst-MadsenHeat 610:25
665Brian PetersenHaretriHeat 610:25
655Carl Peter VittrupTeam VittrupHeat 610:25
617Christian HornstrupHeat 610:25
629Christina Bradstrup HaladynCopenhagen Mermates Heat 610:25
658david rockWombourne Swimming CHeat 610:25
637Elin WallénAmager Triatlon KlubHeat 610:25
646Elisabeth WestermanHeat 610:25
621Elizabeth RostedHavtaskerneHeat 610:25
622Ellen RostedHavtaskerneHeat 610:25
625Erik LundsgaardeHeat 610:25
612Eva MatrasCopenhagen MermatesHeat 610:25
648Flemming MottTeam Svoger...Heat 610:25
603Gray PendrickCopenhagen MermatesHeat 610:25
618Hanne BirkeHavtaskerneHeat 610:25
666Hanne KlausenKorsør Svømme- og LiHeat 610:25
653Hanne GadfeltHeat 610:25
627Henning Elkjær NielsenPan IdrætHeat 610:25
633Henning ElsborgHerlev tri og motionHeat 610:25
643Ian Wisler-PoulsenTriton - BallerupHeat 610:25
630Irene PhilipsonALOTHeat 610:25
609Jacob HelstedCopenhagen MermatesHeat 610:25
663Jeanette BlankholmHeat 610:25
602Jens Hass ClausenPan IdrætHeat 610:25
656Jens Frederik VittrupTeam VittrupHeat 610:25
624Jorid Kosack DSVHeat 610:25
636Kasper WieseAmager Triatlon KlubHeat 610:25
642Ken Wisler-PoulsenTriton - BallerupHeat 610:25
634Kim NørregaardTri club Denmark Heat 610:25
645Klarafine LildholdtHeat 610:25
632Klaus Ås HansenBagsværdHeat 610:25
644Kyle WorthingtonHeat 610:25
619lene birkeHavtaskerneHeat 610:25
654Lise JonasenHeat 610:25
608Mariya KrestyanskaCopenhagen MermatesHeat 610:25
650Mark GrandahlHeat 610:25
604Mat RushtonCopenhagen MermatesHeat 610:25
649Michael KählerSvømmeklubben TritonHeat 610:25
638Mikael Schou HansenHeat 610:25
616Mirja StroehlerPan IdrætHeat 610:25
659Morten Christensen Svømmeklubben CopenwHeat 610:25
613Morten Henrik Petersen Pan IdrætHeat 610:25
661Natalija PuzanskajaMobileLifeHeat 610:25
620Niels HaslovHavtaskerneHeat 610:25
662Nina Boukaidi-LaghzaouiHeat 610:25
605Per Horn RasmussenPan IdrætHeat 610:25
606René MatthiesCopenhagen MermatesHeat 610:25
531Rune KongsgaardHeat 610:25
607Søren KærsgaardMermatesHeat 610:25
664Søren KraghHareskovens TriathloHeat 610:25
601Thomas PoulsenHeat 610:25
657Thomas Kjærsgaard JohansenUS Swim TeamHeat 610:25
647Thomas JakobsenTeam Svoger...Heat 610:25
652Torsten GadfeltHeat 610:25
611Yuri KrestyanskyCopenhagen MermatesHeat 610:25
754Allan AndersenHeat 710:30
767Anders Bruun HebbelstrupTri 4Heat 710:30
762Ane StenstrømTri4Heat 710:30
744Anja Bang MikkelsenGladsaxe SvømmeklubHeat 710:30
723Annemarie KroghHeat 710:30
707Birgit Sivertsen Røse kajakklub Heat 710:30
734Camilla AmondsenHeat 710:30
760Camilla HudsonHeat 710:30
735Charlotte SørensenHeat 710:30
702Christian SchouTri-4 Svømme KlubHeat 710:30
740Christina HemmingsenRunning RhinoHeat 710:30
701Claus ThomsenTri-4 Svømme KlubHeat 710:30
703Esben TobiasHeat 710:30
757Finn RasmussenHeat 710:30
727Gitte Mørk PetersenLange EngHeat 710:30
726Gitte Regelov PlæhnLange EngHeat 710:30
751Graham KlusenerHeat 710:30
748Gustav Vincent Greve LehmannHeat 710:30
749Hans Frederik Greve LehmannHeat 710:30
765Henning GisseløHeat 710:30
753Henrik ChristensenHeat 710:30
746Henrik Damgaard HansenHeat 710:30
766Iselin MelukenBalkan girls swimHeat 710:30
717Jakob Juhl PetersenHeat 710:30
729Jannie Schjødt KoldLange EngHeat 710:30
704Jens Jonas Skov LarsenHeat 710:30
756Jette Guldberg BjørndalHeat 710:30
719Johnny WestIndividual ParticipaHeat 710:30
705Julie Ann JensenHeat 710:30
722Karin Bloch NielsenHeat 710:30
741Karina GundersenHeat 710:30
763Kathrin JessingHeat 710:30
716Katrine Thordal-christensenTri Club Danmark Heat 710:30
750Kim LehmannHeat 710:30
759Kirsten MouridtsenHeat 710:30
731Kirstine Salome Pedersen ArendtWay of Life ApSHeat 710:30
730Lars Pedersen ArendtWay of Life ApSHeat 710:30
752Lene HasselriisHareskovens TriathloHeat 710:30
711Lisbeth Zacher poulsenSilkeborg Motion/TriHeat 710:30
745Louise Vinther OlsenTri4Heat 710:30
718Marcus ErikssonKøbenhavns TriathlonHeat 710:30
706Margit PalibrkHeat 710:30
720Ole FrandsenHeat 710:30
747Oscar Valdemar Greve LehmannHeat 710:30
715Peter JensenHeat 710:30
712Peter M NielsenSkovshoved RoklubHeat 710:30
755Ralph BjørndalHeat 710:30
761Rie Brarup NielsenHeat 710:30
713Rikke NöhrlindHeat 710:30
714Sara Thordal JensenHeat 710:30
710Signe Elvig-JørgensenHeat 710:30
733Siw SørensenHeat 710:30
708Susanne HjorthSilkeborg Motion/TriHeat 710:30
709Susanne HansboHeat 710:30
724Søren Hornbak JørgensenFarfars SvømmeklubHeat 710:30
725Thomas Hornbak JørgensenFarfars SvømmeklubHeat 710:30
743Tom BojsenRøse kajakklub / KVIHeat 710:30
768Trine GudnitzUSG Svømning og VandHeat 710:30
742Ulla Helin HansenHeat 710:30
764Viktor GisseløHeat 710:30
758Winnie BergstedtHeat 710:30
859Alexander TaarnbergForsvarets ParaidrætHeat 810:35
809Allan KristensenVerner og de andre eHeat 810:35
858Allan LohalsForsvarets ParaidrætHeat 810:35
855Anders WikstrømHeat 810:35
880Andrei GrigorianRunning on EmptyHeat 810:35
824Anne Birgitte MadsenLange EngHeat 810:35
830Annette GuhleHeat 810:35
889bo stenhuusUSG Svømning og VandHeat 810:35
814Carsten HebsgaardVerner og de andre eHeat 810:35
818Christian PedersenVerner og de andre eHeat 810:35
881Christian HaastrupIceSwimmerHeat 810:35
857Christina HedegårdForsvarets ParaidrætHeat 810:35
810Claire Blanchet-PedersenVerner og de andre eHeat 810:35
888claus dethlefsenFolketingets AdminisHeat 810:35
823Daniel Furtenbach Heat 810:35
827Dorte RasmussenHeat 810:35
886elisabeth topsøeteam MEPHeat 810:35
868Fornavn EfternavnForsvarets ParaidrætHeat 810:35
869Fornavn EfternavnForsvarets ParaidrætHeat 810:35
870Fornavn EfternavnForsvarets ParaidrætHeat 810:35
871Fornavn EfternavnForsvarets ParaidrætHeat 810:35
872Fornavn EfternavnForsvarets ParaidrætHeat 810:35
873Fornavn EfternavnForsvarets ParaidrætHeat 810:35
874Fornavn EfternavnForsvarets ParaidrætHeat 810:35
875Fornavn EfternavnForsvarets ParaidrætHeat 810:35
876Fornavn EfternavnForsvarets ParaidrætHeat 810:35
831Gudrun ColdingIshøj SvømmeklubHeat 810:35
826Hans Ole AndersenHeat 810:35
860Heidi Villa MagnhildForsvarets ParaidrætHeat 810:35
736Henrik JohansenHeat 810:35
815Ida BallebyVerner og de andre eHeat 810:35
807Inge Merethe PedersenVerner og de andre eHeat 810:35
866Jakob HylkeForsvarets ParaidrætHeat 810:35
878Jakob WittChristianiaHeat 810:35
887Jonas TangHeat 810:35
879Jonothan CaseyHeat 810:35
856Karina ChristensenSvømmeklubben 68,HjøHeat 810:35
864Kristian PauganForsvarets ParaidrætHeat 810:35
816Lasse HebsgaardVerner og de andre eHeat 810:35
877Lene Blom PlatzHeat 810:35
813Lisbet HebsgaardVerner og de andre eHeat 810:35
867Louise HøebergForsvarets ParaidrætHeat 810:35
861Marianne HücheForsvarets ParaidrætHeat 810:35
737Marianne Mosholt SøgaardTeam HjorthHeat 810:35
811Martin Blanchet-PedersenVerner og de andre eHeat 810:35
853Mette BL ThomsenIceSwimmerHeat 810:35
885Mette Krøyer MadsenTeam MEPHeat 810:35
862Michaell VitaglianoForsvarets ParaidrætHeat 810:35
820Mikkel HersbøllBRFHeat 810:35
812Morten HebsgaardVerner og de andre eHeat 810:35
854Nadja Joy TønnesenIceSwimmerHeat 810:35
803Nanna MørchHeat 810:35
884peniila lavioletteteam MEPHeat 810:35
825Peter StampeHeat 810:35
738Peter HjorthTeam HjorthHeat 810:35
817Randi TangenVerner og de andre eHeat 810:35
819Rasmus TøttrupHeat 810:35
883Ronni Rohrberg TarrisHeat 810:35
890Steen NielsenHeat 810:35
821Stefan PetersenBRFHeat 810:35
805steffen deichmann-bendixenXXHeat 810:35
806steffen deichmann-bendixenXXHeat 810:35
882Thomas LengsholmIceSwimmerHeat 810:35
863Torben RisForsvarets ParaidrætHeat 810:35
865Torsten Bilenberg PetersenForsvarets ParaidrætHeat 810:35
739Trine Holm-LarsenHeat 810:35
808Verner PedersenVerner og de andre eHeat 810:35
829Vibeke Delfs JansenHeat 810:35
822Zoë ØrnboAalborg hyggesvømninHeat 810:35
916Anders HvilsomTvs Tårnborg IdrætsfHeat 910:40
939anders smithHeat 910:40
931Andrew SimmonsTMFHeat 910:40
923Anne Marie DahlerØhavsportenHeat 910:40
927Anton BirkedalØhavsportenHeat 910:40
926Benedicte BigumHeat 910:40
932Bettina PoulsenTMFHeat 910:40
954Birgitte Brinck-JensenFredericia TriathlonHeat 910:40
913Bjarne Dahler-EriksenHavtaskerneHeat 910:40
943Camilla treschow SchrøderHeat 910:40
942Charlotte Engelbert-PetersenHeat 910:40
967Christian NielsenBedeslater SurvivalHeat 910:40
907Dorete TrøjgaardHavtaskerneHeat 910:40
902Dorte GramtorpHavtaskerneHeat 910:40
962emma wilsonHeat 910:40
941Emma RezelHeat 910:40
955Erik TaarnhøjHeat 910:40
958Eva KaasHeat 910:40
969Eva LanglandsHeat 910:40
956Eva Louise EriksenHeat 910:40
917Eva Marie Bagge SteenbergFirhøj SvømmeklubHeat 910:40
945Flemming Handbergironman18 powered byHeat 910:40
928Gitte BøgedalSorø Triathlon KlubHeat 910:40
915Gitte Bjørn HvilsomHavtaskerneHeat 910:40
908Hanne LarsenHavtaskerne OdenseHeat 910:40
937Hanne SixhøiHeat 910:40
911Ingelise Strøbech DamgaardHavtaskerneHeat 910:40
953Isabella Caterina KleivanHeat 910:40
921Jacob SteenbergFirhøj svømmeklubHeat 910:40
946Jacob Handbergironman18 powered byHeat 910:40
938jakob riisHeat 910:40
960Jakob DockHeat 910:40
950Jeannet Brandt JensenHeat 910:40
904jens johansenHavtaskerne Odense Heat 910:40
935Jens Jacob BierringHeat 910:40
906Jesper PedersenHavtaskerneHeat 910:40
919Jesper SteenbergFirhøj SvømmeklubHeat 910:40
925Julie Bigum KristensenHeat 910:40
965Katarzyna ZielinskaHeat 910:40
914Kathrine Dahler-EriksenHavtaskerne OdenseHeat 910:40
963kim kestenholzHeat 910:40
949Kim Saabye PedersenTeam Saabye PedersenHeat 910:40
905Kirsten MølhaveHavtaskerneHeat 910:40
924Klara Dahler-LarsenØhavsportenHeat 910:40
903Klaus UdesenHavtaskerneHeat 910:40
959Lars KaasHeat 910:40
920Lisbeth SteenbergFirhøj svømmeklubHeat 910:40
901Lotte JungHavtaskerne Odense Heat 910:40
952Lynge PallesenTMFHeat 910:40
964Maciej BargielHeat 910:40
940martin elleyHeat 910:40
968Martin Munksgaard Heat 910:40
910May-Britt GramHavtaskerneHeat 910:40
957Morten WilmsHeat 910:40
966Morten Wind LindegaardHeat 910:40
922Nicolai BirkedalØhavsportenHeat 910:40
929Ole ChristiansenHeat 910:40
909Pia SkovhavtaskerneHeat 910:40
930Pia BergHeat 910:40
933Poul Martin Langkilde RasmussenTMFHeat 910:40
1261selina vaccarinoHeat 910:40
934Signe BechHovedstadens SvømmekHeat 910:40
944Sofie aaen JensenHeat 910:40
918Sophie Kyhl Grønnemose Firhøj SvømmekluHeat 910:40
936Søren KarmdalHeat 910:40
1012Anders TilgaardSvøm 2000Heat 1010:45
1035Anders BuchMolt Wengel AdvokatfHeat 1010:45
1052Anders Skov PedersenSøværnets OfficersskHeat 1010:45
1057Berit Solmunde LindgaardHeat 1010:45
1046Betina PetersenHeat 1010:45
1008Camilla SørensenHeat 1010:45
1033Carl Krabbe HeldgaardHeat 1010:45
1013Claus AndersenSvøm 200Heat 1010:45
1050Claus MüllerHeat 1010:45
961Daniel SantosHeat 1010:45
1026Florian GarbeBetsy BerlinHeat 1010:45
1017Frank JohanssonHeat 1010:45
1021Frank Holmgrün Heat 1010:45
1025Gateau YvesBetsyHeat 1010:45
1023Guido KesslerElixiaHeat 1010:45
1030Hans-Oluf MeyerElixia Berlin Heat 1010:45
1062Helle Erland NissenHeat 1010:45
1029Helmut GrätzSuperbetsyHeat 1010:45
1058Henrik StützerHeat 1010:45
1065Henrik MadsenHeat 1010:45
1002Jacob HolmHeat 1010:45
1051jacob juulsgaardHeat 1010:45
1010Janne Taasing Nygaard TEAM Ja-TriHeat 1010:45
1016Jannik KnudsenBramming IdrætsforenHeat 1010:45
1004Jesper DyhrSorø TriathlonklubHeat 1010:45
1055Jesper DissingHeat 1010:45
1063Jesper PoulsenHeat 1010:45
1044Julia WinklewskiHeat 1010:45
1019Jørgen HolmgrünHeat 1010:45
1024Karsten MeyerElixiaHeat 1010:45
1005Kasandra Behrndt-EriksenHeat 1010:45
1041Katrine GrytterMorsingMadnessHeat 1010:45
1037Kirsten HedeHeat 1010:45
640Kåre RønneHeat 1010:45
1064Lene PoulsenHeat 1010:45
1060Line StützerHeat 1010:45
1001Lisbeth HickmanHeat 1010:45
1032Lone HansenHeat 1010:45
1061Lukas KyhlSvøm2000Heat 1010:45
1006Mads BehrndtHeat 1010:45
1014Maria Klostermann TapdrupSvøm 2000Heat 1010:45
1049Marianne MejerHeat 1010:45
639Mette Kia Krabbe MeyerHeat 1010:45
1042Mia KollitsMorsingMadnessHeat 1010:45
1027Michael RauschSuperbetsyHeat 1010:45
1011Morten SmollerupSvøm 2000Heat 1010:45
1022Morten Savkov BendixenHeat 1010:45
1054Morten RasmussenSøværnets OfficersskHeat 1010:45
1009Nanna ThorupSorøHeat 1010:45
1059Nicolai JensenHeat 1010:45
1034Niels HeldgaardHeat 1010:45
5630Niels JespersenHeat 1010:45
1015Per TapdrupSvøm 2000Heat 1010:45
1018Per BirkmoseHeat 1010:45
1036Pernille GarbersHeat 1010:45
1038Peter Lund MadsenHeat 1010:45
1045Philip StrømbergHeat 1010:45
1056Rasmus KyhlSvøm2000Heat 1010:45
1048Rebecca Deely Heat 1010:45
1043Sabrine StormMorsingMadnessHeat 1010:45
1003sanne larsenSorø Triatlon klubHeat 1010:45
1039Sara Sigrid Lund Madsen Heat 1010:45
1007Signe PetersenHeat 1010:45
1020Signe HolmgrünHeat 1010:45
1047Signe ThiimAmager Triatlon KlubHeat 1010:45
1028Susanne NeheiderHeat 1010:45
1053Søren WedelSøværnets OfficerskoHeat 1010:45
1040Thomas PeckhamMorsingMadnessHeat 1010:45
1031Tove Svejstrup ChristensenHeat 1010:45
1108Amalie Drud NielsenGladsaxeHeat 1110:50
1110Amin MedouriGladsaxeHeat 1110:50
1121Anders Møller-KristensenGladsaxe SvømmeklubHeat 1110:50
1132Andreas BuiSTOHeat 1110:50
1151Anna WermuthSTOHeat 1110:50
1153Anna BroeSTOHeat 1110:50
1134Benjamin AndresenSTOHeat 1110:50
1115Caroline koch lind hansenGladsaxeHeat 1110:50
1140Carsten LygumNyboligHeat 1110:50
1127Cecilie BaraviecSTOHeat 1110:50
1104Clara Malling FrederiksenGladsaxeHeat 1110:50
1158Dan LarsenTeam MECHeat 1110:50
1141Daniel Hedemann NyboligHeat 1110:50
1155Debbie BevanFriday FlyersHeat 1110:50
1124Frank GøthlerHeat 1110:50
1129Glintborg HeidiSTOHeat 1110:50
1126Gry FloorSTOHeat 1110:50
1135Gustav LarsenSTOHeat 1110:50
1164Henriette MørkholmHeat 1110:50
1142Henrik Smith Hjortkær WagtbergNyboligHeat 1110:50
1119Henrik Skak PedersenGladsaxe SvømmeklubHeat 1110:50
1111Ida StageGladsaxeHeat 1110:50
1137Isabella DrestSTOHeat 1110:50
1118Jacob RochatGladsaxe SvømmeklubHeat 1110:50
1143Jacob Smergel-KrogNyboligHeat 1110:50
1114Jeppe EsbjergGladsaxeHeat 1110:50
1167Jesper GrodalHeat 1110:50
1144Jesper NørgaardNyboligHeat 1110:50
1101Jesper Grøsfjeld Schmidt GladsaxeHeat 1110:50
1125John Stenner RasmussenSTOHeat 1110:50
1113Julie Becker SondrupGladsaxeHeat 1110:50
1136Kaare LarsenSTOHeat 1110:50
1130Karen BrinkSTOHeat 1110:50
1103Kaya RolinGladsaxeHeat 1110:50
1146Kenneth Horst HansenNyboligHeat 1110:50
1168KOSTAS KARANTININISADONISHeat 1110:50
1109Kristina Louise MolbergGladsaxeHeat 1110:50
1105Kåre LudvigsenGladsaxeHeat 1110:50
1139Laura GlerupSTOHeat 1110:50
1116Line Holm GladsaxeHeat 1110:50
1131Mads SørensenSTOHeat 1110:50
1128Malea BenediktsonSTOHeat 1110:50
1133Malthe BurgaardSTOHeat 1110:50
1107Markus Kristoffer SibbesenGladsaxeHeat 1110:50
1150Matilde SchrøderSTOHeat 1110:50
1152Melissa DamsgaardSTOHeat 1110:50
1162Michael Junker-andersenHerlev motion og triHeat 1110:50
1148Mikkel AndersenNyboligHeat 1110:50
1160Morten Bæhr NielsenHeat 1110:50
1149Nick Ragnar LautrupNyboligHeat 1110:50
1147Nicolai DalsgaardNyboligHeat 1110:50
1112Nicoline Toth NielsenGladsaxeHeat 1110:50
1165Nina ZeddiesHeat 1110:50
1120Per Doc RasmussenGladsaxe IdrætsforenHeat 1110:50
1166Philip Anton de Saint-AubainHeat 1110:50
1159Pierre FischerTeam MECHeat 1110:50
1157Pål DammvikHeat 1110:50
1138Rask CamillaSTOHeat 1110:50
1145Rune KirkebyNyboligHeat 1110:50
1156Sebastiaan Van den WijngaertHeat 1110:50
1106Sebastian Frost HeltGladsaxeHeat 1110:50
1163Søren ÆrenlundHeat 1110:50
1117Thomas KoedGladsaxe SvømmeklubHeat 1110:50
1102Thorbjørn WiinholtGladsaxeHeat 1110:50
1122Trine EnnisteinHeat 1110:50
1123Vahan T.VardanyanHeat 1110:50
1229Adriana SantosHeat 1210:55
1233Agnete Raaschou-NielsenHeat 1210:55
1263Alan LloydHeat 1210:55
1209Alexandru Victor DobranHeat 1210:55
1231Aline de Ville de GoyetHeat 1210:55
1257Andy McLaughlinHeat 1210:55
555Ane MoltkePAES-RucHeat 1210:55
1259Anja MaierHeat 1210:55
1240Ann Louise Sandholm KestenholzHeat 1210:55
1202Annick MottetHeat 1210:55
1205Baudouin BaudruCoaching ZoneHeat 1210:55
1234Beth LiljaHeat 1210:55
1225Bo SchnegelsbergHeat 1210:55
1236Bo KrügerMoving MindsHeat 1210:55
1255Caroline MallingVi svømmer for TrineHeat 1210:55
1222Carsten ClausenHeat 1210:55
1227Charlotte DitløvHeat 1210:55
1256Chris SmithHeat 1210:55
1215Christian Høybye BlomquistHeat 1210:55
1224christian lund jørgensenHeat 1210:55
1230Christian JepsenHeat 1210:55
1208Cosmin DobranHeat 1210:55
1252Curt StadlerHeat 1210:55
1211Diana Montero MelisHeat 1210:55
1254Elisabeth HeidemannHeat 1210:55
1226Enrico PaulattoHeat 1210:55
1210Fabienne MarichalHeat 1210:55
1232Frank LarsenHeat 1210:55
1217Frieda NagelStore SwimHeat 1210:55
1223giovanni poliHeat 1210:55
1203Hans HaugaardHeat 1210:55
1218HC RørvangHeat 1210:55
1248Jakob WivelHeat 1210:55
1246jan råsø rasmussenSwim Team TaastrupHeat 1210:55
1243Karin Kornoe RasmussenHeat 1210:55
1216Karo NagelStore SwimHeat 1210:55
1265Kirchgeorg SandraHeat 1210:55
1266Kirchgeorg HeidiHeat 1210:55
1244Kristian Kornoe RasmussenHeat 1210:55
1250lena flindtdrosselvejHeat 1210:55
1239Linda Kahr AndersenHeat 1210:55
1220Lone BaldingHeat 1210:55
1235Lone Møller OlsenHeat 1210:55
1247Louise KramaricHtk-idrætsteamHeat 1210:55
1242Lucia UguccioniHeat 1210:55
1260Ludovica GhilardiHeat 1210:55
1241Mads Kragholm NielsenHeat 1210:55
1238Mette Grønbjerg RønnowGladsaxe SvømHeat 1210:55
1204Michael MannHeat 1210:55
1262Michael SandbergHeat 1210:55
1214Michiel JanssensHeat 1210:55
1207Morten StorchSigma Swim BirkerødHeat 1210:55
1219Morten Juel Hansen Heat 1210:55
1213Myriam LemahieuHeat 1210:55
1221Nanna RolvsenHeat 1210:55
1258Nanna SchnipperHeat 1210:55
1212Niels Junker JacobsenHeat 1210:55
1206Patrick MarichalHeat 1210:55
1201Per HaugaardHeat 1210:55
1249Per AnkaerICS - Motivational EHeat 1210:55
1237Pia BurkalGladsaxe SvømHeat 1210:55
1228Sofia JepsenHeat 1210:55
1264Therese Keinicke NissenHeat 1210:55
1251thomas flindtDrosselvejHeat 1210:55
1371Anders FriedlHeat 1311:00
1316Andy LANGHeat 1311:00
1375Anna HøebergATPHeat 1311:00
1357Anne Kjelstrup Københavns TriathlonHeat 1311:00
1378Anne RanningHeat 1311:00
1341Anni BuhrHeat 1311:00
1361bente sylvest-johansenPsykologhusCPHHeat 1311:00
1332bettina Blom AppleyardHeat 1311:00
1339Britta PetersenHeat 1311:00
1318camilla ottesenHeat 1311:00
1365Camilla LindahlLotte og CamillaHeat 1311:00
1352charlotte fuglsangHareskovens TriathloHeat 1311:00
1337Claus LynggaardNo Pain No GainHeat 1311:00
1359Corinne Toulouse AastrupPsykologhusCPHHeat 1311:00
1346Dorte Balle HermansenHeat 1311:00
1377Dorte Maiken LohseHeat 1311:00
1340Emma Ulka Bech PetersenHeat 1311:00
1353Eva RaahaugeHaslev SvømmeklubHeat 1311:00
1314Finn SteffensHeat 1311:00
1302Franz GandrupKVIK TRI KLUBHeat 1311:00
1326Hanne MertzHeat 1311:00
1329Henrik KretzschmarTri-4 Svømme KlubHeat 1311:00
1345Henrik HarderHeat 1311:00
1356Jacob DanquartHillerød SvømmeklubHeat 1311:00
1315James BEVISHeat 1311:00
1328Jan LyngeHeat 1311:00
1325Jean-Christophe PelletierHeat 1311:00
1368Jesper Søndergaard JensenFløng KondiHeat 1311:00
1303John GarnerHeat 1311:00
1309Jørgen FrøikHeat 1311:00
1342Karsten TanghøjHeat 1311:00
1355Klaus OdegaardHeat 1311:00
1334klaus zahle madsenTeam ZahleHeat 1311:00
1373Lars Boldt RasmussenSoundEar A/SHeat 1311:00
1336Lene BerringLauge&HellbergHeat 1311:00
1301Liv MølgaardHeat 1311:00
1376Lotte HolmstrupDansk ErhvervHeat 1311:00
1364Lotte Maria KnoblauchLotte og CamillaHeat 1311:00
1331Louise KleisHeat 1311:00
1370Malene Strømberg RasmussenHeat 1311:00
1343Marcus TanghøjHeat 1311:00
1307Maria PrydsHeat 1311:00
1379Marianne MechlenborgHeat 1311:00
1322Martin PingelHeat 1311:00
1347Mette Kilde CorfitzenHeat 1311:00
1354Mette KarlshøjHaslev SvømmeklubHeat 1311:00
1335Michael PerchHeat 1311:00
1360Michael Sylvest-JohansenPsykologhusCPHHeat 1311:00
1327Natasja HolmegaardHeat 1311:00
1330Nick StanleyHeat 1311:00
1358Niels TørsløvPsykologhusCPHHeat 1311:00
1362Niels GrosenHeat 1311:00
1344Niels Erik PedersenHeat 1311:00
1317Pernille PihlHeat 1311:00
1308Poul KrogsgaardHeat 1311:00
1338Rikke Hellberg PedersenLauge & HellbergHeat 1311:00
1305robert smith sørensenGanløse SvømmeklubHeat 1311:00
1369Ruth Lillian AndersenHeat 1311:00
1366Simon Glud GrønlundHeat 1311:00
1350Sonja PiiHeat 1311:00
1374Stine LindeHeat 1311:00
1367Susanne BlomsterbergHeat 1311:00
1321thomas rasmussenHeat 1311:00
1351Tina BruunHeat 1311:00
1446 Maibritt Møller Tri4Heat 1411:05
1438Adam CarlestamKildeskovHeat 1411:05
1417Alexander SteffensenKildeskovshallenHeat 1411:05
1408Allan LundKildeskovshallenHeat 1411:05
1432Anette BrattebergHeat 1411:05
1465Bettina NattestadHeat 1411:05
1441Birita Hammershaimb ChristiansenHeat 1411:05
1405Brynna VogtKildeskovshallenHeat 1411:05
1434Carsten RaasteenGentofte SvømmeklubHeat 1411:05
1459Christina FredborgStricks RunningHeat 1411:05
1458Daniel RoddHeat 1411:05
1433Daniel Alexander LarsenKildeskovshallenHeat 1411:05
1447Ditte FriisDragør Tri Heat 1411:05
1401Dorte J. ThorsenDanmarksbloggenHeat 1411:05
1442Dorte Lindegaard HenriksenFamilien HenriksenHeat 1411:05
1463Elena MikolajekHvidovre svømme klubHeat 1411:05
1427Elisabeth GodinKildeskovshallenHeat 1411:05
1431Emelie KongerslevKildeskovshallenHeat 1411:05
1428Emilie EgesborgKildeskovshallenHeat 1411:05
1437Emma HedegaardHeat 1411:05
1443Emma Lindegaard HenriksenFamilien HenriksenHeat 1411:05
1409Eva ChristensenKildeskovshallenHeat 1411:05
1422Eva HammerbyKildeskovshallenHeat 1411:05
1419Finn LundKildeskovshallenHeat 1411:05
1457George ProtopapasHeat 1411:05
1445Helene HøyrupHeat 1411:05
1440Ida Hostrup-JessenHeat 1411:05
1444Ida Lindegaard HenriksenFamilien HenriksenHeat 1411:05
1412Jesper HermundKildeskovshallenHeat 1411:05
1439Jimmy CarlestamKildeskovHeat 1411:05
1436Jørgen NielsenHaslev SvømmeklubHeat 1411:05
1424Karina MosholtKildeskovshallenHeat 1411:05
1423Kate WorsleyKildeskovshallenHeat 1411:05
1421Kenneth HammerbyKildeskovshallenHeat 1411:05
1449Kimberly HendlerUSG Svømning og VandHeat 1411:05
1418Kristian SteinagerKildeskovshallenHeat 1411:05
1253Linda HudsonHeat 1411:05
1452Mads Fage ChristoffersenHeat 1411:05
1413Maria CasoKildeskovshallenHeat 1411:05
1430Maria SchraederKildeskovshallenHeat 1411:05
1454Marianne Holm PedersenHaarby SvømmeklubHeat 1411:05
1404Marta HenriksenKildeskovshallenHeat 1411:05
1411Martin JacobsenKildeskovshallenHeat 1411:05
1403Mia MortensenKildeskovshallenHeat 1411:05
1425Michael HviidKildeskovshallenHeat 1411:05
1462Michela SørensenHeat 1411:05
1460Mikael SchebyRingsted SvømmeklubHeat 1411:05
1414Mikkel VoigtKildeskovshallenHeat 1411:05
1426Morten MalleKildeskovshallenHeat 1411:05
1451Morten HinnerupUSG Svømning og VandHeat 1411:05
1466Morten Eeg NielsenDigitaliseringsstyreHeat 1411:05
1429Natalie SchaumburgKildeskovshallenHeat 1411:05
1406Nina AandahlKildeskovshallenHeat 1411:05
1455Poul VestergaardSwimEarsHeat 1411:05
1461Rannvá MørkøreHeat 1411:05
1448Regin HellerFrederiksberg ForsynHeat 1411:05
1415Sarah-Jane ElseyKildeskovshallenHeat 1411:05
1453Sigurd Uldbjerg BundgaardHeat 1411:05
1456Siri Krogh VeggeHeat 1411:05
1402Sue AllinghamKildeskovshallenHeat 1411:05
1410Sus PoulsenKildeskovshallenHeat 1411:05
1420Torben HansenKildeskovshallenHeat 1411:05
1464Torben OttosenAnders-el.dk/HvidovrHeat 1411:05
1450Ulla BojsenRøse KajakklubHeat 1411:05
1416Victoria SteffensenKildeskovshallenHeat 1411:05
1564Anders PoulThe Skull HuntersHeat 1511:10
1503Anders Bøgebjerg HansenHeat 1511:10
1568Anders Peter MejerHeat 1511:10
1501Andreas Krogh Goldtman FriisOrientHeat 1511:10
1535Ane ClausenHeat 1511:10
1554Anja HenningsenHeat 1511:10
1541Anker Wind NorupHop i fjordenHeat 1511:10
1520Anne JørgensenHeat 1511:10
1516Anne Malle RisgaardKøge Tri Team 2000Heat 1511:10
1548Anthony MarshallHeat 1511:10
1363Arly Møllebrojyderup løbeklubHeat 1511:10
1557Birgitta DreiøeHeat 1511:10
1507Britta VejenHavfruerneHeat 1511:10
1545Cecilie FabriciusHeat 1511:10
1517Christian LundeOrientHeat 1511:10
1556Christina DreiøeHeat 1511:10
1555Christine Holm JessenHeat 1511:10
1566Flemming SchouTCCTHeat 1511:10
1524Frank HenriksenHeat 1511:10
1551Frederik LyrsholtHeat 1511:10
1502Gitte StausholmHeat 1511:10
1521Hans Erik GramGladsaxe SvømmeklubHeat 1511:10
1526Hans Henrik HavnHeat 1511:10
1550Hans Peter MikkelsenHLF72Heat 1511:10
1542Helle Holm NorupHop i fjordenHeat 1511:10
1514Henrik HoveHeat 1511:10
1528Henrik LundgrenHeat 1511:10
1553Ida HavaleschkaTeam SkøjteprinsesseHeat 1511:10
1537Inger Raahauge NielsenHeat 1511:10
1527Jan PetersenHeat 1511:10
1559Jannie HalløHeat 1511:10
1518Jens ReiermannTeam FjordHeat 1511:10
1547Jeppe Lykke JørgensenHeat 1511:10
1567Jesper PoulsenMano e manoHeat 1511:10
1505John Skov LarsenHeat 1511:10
1543Julie RaahaugeTeam RaahaugeNorupHeat 1511:10
1513Jørgen Arnum KofoedHeat 1511:10
1539Karin Raahaugektt2000Heat 1511:10
1506Kim LaustsenHeat 1511:10
1523Kiri Harboe SchmidtGladsaxe SvømmeklubHeat 1511:10
1529Kristian Jess HansenGentofte SvømmeklubHeat 1511:10
1508Lene KnudsenHavfruerneHeat 1511:10
1522Lene GramGladsaxe SvømmeklubHeat 1511:10
1538Lise Raahauge OlsenSvømmeskolenHeat 1511:10
1504Lotte HøjstrømHeat 1511:10
1512lotte sighHeat 1511:10
1546Mathilde FriderichsenHeat 1511:10
1563Merete NordentoftUSG Svømning og VandHeat 1511:10
1561Merle Krogh OttzenTeam SkøjteprinsesseHeat 1511:10
1552Mia Krogh HansenTeam SkøjteprinsesseHeat 1511:10
1510Michael BenjovitzOrientHeat 1511:10
1540Mikkel ChristensenTri-4 Svømme KlubHeat 1511:10
1558Mikkel LundHeat 1511:10
1519Ole BirkovHeat 1511:10
1531Peer Fribo JensenPCSYSHeat 1511:10
1509Pia Bro ChristensenHeat 1511:10
1562Rasmus BeierHeat 1511:10
1525Rune JacobsenOrientHeat 1511:10
1565Rune LørupThe Skull HuntersHeat 1511:10
1511Sofus Noel Sigh-SørensenHeat 1511:10
1530Sune FrederiksenRoskilde SvømningHeat 1511:10
1515Søren HoveHeat 1511:10
1534Thomas ClausenHeat 1511:10
1544Thomas Holm NorupTeam RaahaugeNorupHeat 1511:10
1536Tonny JohansenHeat 1511:10
1560Viking PetersonHeat 1511:10
1606Alberte SvendsenHeat 1611:15
1648Antonio BetellaOlimpic CalcinateHeat 1611:15
1623Birgit JensenHeat 1611:15
1611Birgitte Kerschner-HansenHeat 1611:15
1619Bo WinsløwHeat 1611:15
1620Brian RasmussenHeat 1611:15
1618Carsten FrehrFarum Familie SvømHeat 1611:15
1661Caspar FengerHeat 1611:15
1609Charlotte BangHeat 1611:15
1622Charlotte EriksenHeat 1611:15
1665Charlotte SchledermannFridaFridaHeat 1611:15
1646Christa SchefflerHeat 1611:15
1629Christian BaumannHeat 1611:15
1632Felicia ViskumHeat 1611:15
1603Fie Mulvad-ThiimTeam Rynkeby VordingHeat 1611:15
1647Flavio RedolfiOlimpic CalcinateHeat 1611:15
1662Frida RoedFridaFridaHeat 1611:15
1664Frida SchledermannFridaFridaHeat 1611:15
1613Gordon Ritchie JensenVikingHeat 1611:15
1652Hanne Toft ØrumHeat 1611:15
1645Helene HolmenHeat 1611:15
1602Henrik KruseHeat 1611:15
1617Ida FrehrFarum Familie SvømHeat 1611:15
1608Ida Viktoria BangHeat 1611:15
1643Jacob MolbergHeat 1611:15
1639Jakob ThomsenHeat 1611:15
1644Jakob LundgaardHeat 1611:15
1601Jan SimonsenHeat 1611:15
1624Jesper SchackPuls SportHeat 1611:15
1655Jette BengtssonTRI4Heat 1611:15
1658Jette RandløvHeat 1611:15
1628Jimmy Dahl ChristiansenSvømmeklubben Vest/BHeat 1611:15
1630Joakim JakobsenOrientHeat 1611:15
1663Jørgen RoedFridaFridaHeat 1611:15
1653Katrine HaaseHeat 1611:15
1651Klaus HeinemannMAN Diesel & TurboHeat 1611:15
1656Kristian VangHeat 1611:15
1607lars svendsenHeat 1611:15
1604Lars Christian Bjerg Rynkeby Vordingborg Heat 1611:15
1615Lene Holm PedersenHeat 1611:15
1649Luigi BombardieriOlimpic CalcinateHeat 1611:15
1636Mads EriksenHeat 1611:15
1627Magdalena KohutHeat 1611:15
1654Margrethe FjerbækHeat 1611:15
1659Maria MiretM&M TeametHeat 1611:15
1612Marianne ThomasHeat 1611:15
1614Marianne BengtsonKVIK TRI TEAMHeat 1611:15
1660Martin HattelM&M TeametHeat 1611:15
1626Mattias CarlbergHeat 1611:15
1610Mette RasmussenHeat 1611:15
1625Michael von BulowPuls SportHeat 1611:15
1638Michael NygaardHeat 1611:15
1650Michael FinazziOlimpic CalcinateHeat 1611:15
1635Nanna Hvidtfeldt JensenFirmasvømHeat 1611:15
1616Niklas KohlHeat 1611:15
1637Nynne JørgensenHeat 1611:15
1657Rikke Fatum Heat 1611:15
1633Sara ViskumHeat 1611:15
1621Susanne HansenHeat 1611:15
1641Søren BjerringHeat 1611:15
1642Søren VibækHeat 1611:15
1605Torben BuhlHeat 1611:15
1631Trille Clemen JørgensenHeat 1611:15
1640Viggo AavangHeat 1611:15
1739Allan Aalbæk QueitschZacho-Lind Swim TeamHeat 1711:20
1755Anja EliassenHeat 1711:20
1767Anni Lyngskær Heat 1711:20
1730Benedikte Maul AndersenHeat 1711:20
1634Bent C. PedersenFirmaSvømHeat 1711:20
1733Bonjek PedersenAmager uv-rugbyHeat 1711:20
1737Camilla NielsenHeat 1711:20
1764Charlie MasdingHeat 1711:20
1738Christian RønneZacho-Lind Swim TeamHeat 1711:20
1752Christian Bjerregård ØlandHeat 1711:20
1718Christoffer KemplarHeat 1711:20
1745christoffer galboHeat 1711:20
1756Daria KrivonosMaersk IFHeat 1711:20
1728elisabeth hansenHeat 1711:20
1731Emil ThomsenAmager Uv-RugbyHeat 1711:20
1719Fie KemplarHeat 1711:20
1766Ginny TinangonHeat 1711:20
1708Hanne Lund LarsenHaslev SvømmeklubHeat 1711:20
1714Heidi HoltenSKSHeat 1711:20
1702Henrik VandalYes We Can Heat 1711:20
1712Ida DamgaardTeam HavtaskerneHeat 1711:20
1748Jack EnevoldsenHeat 1711:20
1705Jannek JørgensenHeat 1711:20
1753Jennie Bjerregård JensenHeat 1711:20
1704Jo ClementsHeat 1711:20
1701Johnny AndersenHeat 1711:20
1732Jonas KlinckAmager Uv-RygbyHeat 1711:20
1741Kasper Kamp SimonsenZacho-Lind Swim teamHeat 1711:20
1727Katrine ThomsenHeat 1711:20
115Kristina OutzenHeat 1711:20
1706Lars ThomsenBrandvæsenets IdrætsHeat 1711:20
1720Lars Herløv HansenHeat 1711:20
1721Lena HamborgHeat 1711:20
1711Linda BacheTeam HavtaskerneHeat 1711:20
1740Lise LauritsenZacho-Lind Swim TeamHeat 1711:20
1717louise ReimannHeat 1711:20
1744Mads Dahl LarsenHeat 1711:20
1747Mads EnevoldsenHeat 1711:20
1735Maj LindbergHeat 1711:20
1757Maja Schou-JensenHeat 1711:20
1758Maja Schou-JensenHeat 1711:20
1703Maria Gabriella RubanHeat 1711:20
1710Marie NielsenTeam HavtaskerneHeat 1711:20
1716Marie Lundholm SchouHeat 1711:20
1743Marie Strøm DybdahlHeat 1711:20
1709Mette VindHeat 1711:20
1722Mette HaurholmOrientHeat 1711:20
1750Mikael AndersenHeat 1711:20
1713Nickolas RundqvistHeat 1711:20
1715Niels MøllerSksHeat 1711:20
1725Nikolaj TolstrupHeat 1711:20
1742Olaf ThieleHeat 1711:20
1760Ole Flemming HansenB.93Heat 1711:20
1759oliver knauerHeat 1711:20
1707Palle BirchHeat 1711:20
1762Pernille JensenHeat 1711:20
1746Peter JørgensenHeat 1711:20
1765Peter Benn ClemmesenThe Skull HuntersHeat 1711:20
1751Pia DeleuranAdvokatfirmaet DeleuHeat 1711:20
1734Rasmus KlinckAmager uv-rugbyHeat 1711:20
1761Sigurd IversenAmager UVHeat 1711:20
1736Simon ShineHeat 1711:20
1724Steen HaurholmOrientHeat 1711:20
1729Stig BertelsenHeat 1711:20
1749Søren ThersHeat 1711:20
1723Victor HaurholmOrientHeat 1711:20
1754Yen-Hsi ChenHeat 1711:20
1868Amanda ObelHeat 1811:25
1832Anette Just SkyteSolution SpaceHeat 1811:25
1852Anna BondoHeat 1811:25
1804Bende BurgdorfHeat 1811:25
1813Benny NielsenPlus16Heat 1811:25
1835Birgitte CarlssonSolution SpaceHeat 1811:25
1839Brynhild ØygardBoblerneHeat 1811:25
1829Carl Magnus KrievsSolution SpaceHeat 1811:25
1859Carla KokotprivateHeat 1811:25
1823Christina AagaardHeat 1811:25
1840Elisabeth ArndalHeat 1811:25
1811Erling JørgensenHeat 1811:25
1857Flemming AndresenVikingerneHeat 1811:25
1805gitte haagerupHeat 1811:25
1817Gitte WøldikeBoblerneHeat 1811:25
1863Helene Egeskjold Heat 1811:25
1825Helle Strange TobiasenHeat 1811:25
1830Henrik KrievsSolution SpaceHeat 1811:25
1828Henrik BraaschSolution SpaceHeat 1811:25
1842Ida MouridsenMouHeat 1811:25
1855Ida Louise JervidaloAarhus If af 1900Heat 1811:25
1845Jacob Nordgaardislev triathlonklubHeat 1811:25
1846Jacob SørensenHeat 1811:25
1833Jakob RavnSolution SpaceHeat 1811:25
1838Jakob SchønSolution SpaceHeat 1811:25
1827jan thieleHeat 1811:25
1853Jan MuurmandHovedstadens SvømmekHeat 1811:25
1802Jens-Michael BertelsenHeat 1811:25
1831Jesper NielsenSolution SpaceHeat 1811:25
1836Johnny CarlssonSolution SpaceHeat 1811:25
1818Jonathan RøderHeat 1811:25
1819karina hedelund andersenHeat 1811:25
1821karina hedelund andersenHeat 1811:25
1815Katrine Zwicky EskildsenBoblerneHeat 1811:25
1806Klaus IkastHeat 1811:25
1822Knud KalnæsHverkelhusHeat 1811:25
1849Lars Thorsgaard JensenHeat 1811:25
1856Laura RobertsVikingerneHeat 1811:25
1809lene lerche-thomsenHeat 1811:25
1837Line L. JustesenSolution SpaceHeat 1811:25
1801Lisa TvilstegaardHeat 1811:25
1812Lisbeth TroelsenHeat 1811:25
1816Lise ZwickyBoblerneHeat 1811:25
1843Lone JørgensenMOU Heat 1811:25
1858Marcus Oscar ClarénTeam KylleHeat 1811:25
1820marie louise KniggeHeat 1811:25
1834Martin ByrgensenSolution SpaceHeat 1811:25
1862Mette Engelbrechtsen Heat 1811:25
1810michael lerche-thomsenHeat 1811:25
1841Mike Bramsted AndersenHeat 1811:25
1847Morten MadsenHeat 1811:25
1848Nikolaj LarssonHeat 1811:25
1808Peer HaagerupSøværnetHeat 1811:25
1814Philip HudsonTeam HudsonHeat 1811:25
1844Pia EgbergNutridocHeat 1811:25
1866Rikke BrinkøHeat 1811:25
1826robert gutschikHeat 1811:25
1865Samantha SabadoFDKtriHeat 1811:25
1861Signe MouridsenHeat 1811:25
1803Sus SarsgaardHeat 1811:25
1824Susanne GregersenHeat 1811:25
1850Søren LykkeTri-4 Svømme KlubHeat 1811:25
1867Søren MikkelsenHeat 1811:25
1854Tøger KyvsgaardHeat 1811:25
1807volker classenHeat 1811:25
1930Alessandro BruniHeat 1911:30
1949Alexnadro HaldHeat 1911:30
1964Anders KlinkbyHeat 1911:30
1940Anders Due MadsenHeat 1911:30
1934Anna Karina GravadKøge Open WaterHeat 1911:30
1965aoife blicherHeat 1911:30
1936Axel LinnetStore AxelHeat 1911:30
1938Brad HendersonThe UNHCR MinnowsHeat 1911:30
1904carsteen jensenHeat 1911:30
1905Carsten JokumsenThe Dandy Swim ClubHeat 1911:30
1928Carsten SchuermannHeat 1911:30
1919Catherine GrantHeat 1911:30
1922Christian HajdúCharlottehaven´s svøHeat 1911:30
1972Claus FertinHeat 1911:30
1908Clea BachCharlottehavenHeat 1911:30
1937Dag NielsenRoskilde SvømningHeat 1911:30
1929Dan Witzner HansenA6-SwimHeat 1911:30
1901Daniela FurkelTeam Warmduscher Heat 1911:30
1939Debbie FalkThe UNHCR Minnows Heat 1911:30
1968Emilie Kornerup Terp Heat 1911:30
1969Erik Hannibal TerpHeat 1911:30
1926Gyrid Anne MangersnesHeat 1911:30
1912Hanne MadsenHeat 1911:30
1952Hélène McClellanHeat 1911:30
1913Helle Kring HansenCharlottehavens svømHeat 1911:30
1954Inger LarsenHeat 1911:30
1918Jacob LauesenHeat 1911:30
1958Jacob Lundsgaard MadsenLivgardenHeat 1911:30
1906Jari KickbuschThe Dandy Swim ClubHeat 1911:30
1959Jesper BravoLivgardenHeat 1911:30
1921John KyvsgaardHeat 1911:30
1967Kasper KaagaardLivgardens IdrætsforHeat 1911:30
1956Katrine Stamov Heat 1911:30
1911Kenneth Kryger GramCharlottehavens SvømHeat 1911:30
1941Kim SiggaardHeat 1911:30
1947Kirsten Skytte JensenHeat 1911:30
1970Kristina VintherHeat 1911:30
1910Lars KrohnCharlottehavenHeat 1911:30
1914Laura FrandsenCharlottehaven Heat 1911:30
1902Lene SvanekjærHeat 1911:30
1957Lennart DallLivgardenHeat 1911:30
1923Leonie HarrisHeat 1911:30
1942Liisa Mirjami OutinenHeat 1911:30
1953Line Groth-PedersenHeat 1911:30
1915Lise MatthiessenSvømmeundervisning.dHeat 1911:30
1961Mads RosenkvistLivgardenHeat 1911:30
1907Maj Grüner-NielsenCharlottehavenHeat 1911:30
1917Maria BachHeat 1911:30
1909Mette Kryger GramCharlottehavenHeat 1911:30
1955Mette Groth-PedersenHeat 1911:30
1951Monica FolchHeat 1911:30
1903Morten SvanekjaerSkovshoved TriathlonHeat 1911:30
1925Pernille Schou-ElsassHeat 1911:30
1933Peter WiumKøge Open WaterHeat 1911:30
1927Rasmus MøgelbergHeat 1911:30
1931Sandra AskgaardKøge Open WaterHeat 1911:30
1946Sofie Skytte Borch NielsenHeat 1911:30
1960Stig Kragelund AndersenLivgardenHeat 1911:30
1924Søren NielsenHeat 1911:30
1962Søren TeigenLivgardenHeat 1911:30
1945Thomas BlæsbjergHeat 1911:30
1932Tina LevringKøge Open WaterHeat 1911:30
1950Torben Søderstrøm HaldHeat 1911:30
1916Trine ChristiansenHeat 1911:30
2067Amalie HildebrandtFAGIHeat 2011:35
2038Annette Nørregaard-JensenHeat 2011:35
2027Berit HoffmannGentofte SvømmeklubHeat 2011:35
2039Birgitte Aabech HellerHeat 2011:35
1971Bo Fleckenstein Snik vand poloHeat 2011:35
2042Camilla Christensen Heat 2011:35
2010carsten sandbergLegendernes KlubHeat 2011:35
2069Carsten BrendstrupHeat 2011:35
2014Christian Leth NIssenTeam Nr. DalbyHeat 2011:35
2032Christian FlyvholmHeat 2011:35
2047Daniel TæstensenHeat 2011:35
2051Dorthe HultbergHeat 2011:35
2053Emilie Mørkholm SchmedesHeat 2011:35
2026Helge VoldsgaardHeat 2011:35
2002Henrik Johansen Legendernes KlubHeat 2011:35
2003Henrik Johansen Legendernes KlubHeat 2011:35
2016henrik sandbergHeat 2011:35
2055ida johannesenHeat 2011:35
2041Ina B. NygaardIceswimmerHeat 2011:35
2037Ivar Nørregaard-JensenHeat 2011:35
2049Jacqueline GatehouseHeat 2011:35
2020Jakob Rybak-AndersenGentofte SvømmeklubHeat 2011:35
2050Jakob WithHeat 2011:35
2054Jakob Munch BechgaardHeat 2011:35
2066Jane MogensenHeat 2011:35
2062Jens IrgensTeam SalesforceHeat 2011:35
2021Jesper Lind BreumGentofte SvømmeklubHeat 2011:35
2029Jesper Vinther LundRoskilde TriHeat 2011:35
2022Jette KnudsenWisby SimsällskapHeat 2011:35
2008Karin MørkHeat 2011:35
2036Karin SøderbergFAGIHeat 2011:35
2040Karina DrabschIceSwimmerHeat 2011:35
2048Kim DalsgaardHeat 2011:35
2009Lars MørkHeat 2011:35
2006Lise GladTaktikkerneHeat 2011:35
2052Lise Kvistgaard ChristiansenHeat 2011:35
2017Louise BirnGentofte SvømmeklubHeat 2011:35
2059Mads BjerregaardHeat 2011:35
2033Marc EltvedHeat 2011:35
2004Marianne SøndergaardHeat 2011:35
2035Marianne RyntHeat 2011:35
2044Martin H. PilgaardBølgebryderneHeat 2011:35
2001Mette kronbækHeat 2011:35
2024mette madsenHeat 2011:35
2031Mette Studsgaard HawaleschkaFAGIHeat 2011:35
2043Michael TolstrupBølgebryderneHeat 2011:35
2061Michael Helveg LarsenTeam SalesforceHeat 2011:35
2063Michael ZinkTeam SalesforceHeat 2011:35
2015Niels Leth NIssenTeam Nr. DalbyHeat 2011:35
2045Niels HansenHeat 2011:35
2046Nik ThulstrupHeat 2011:35
2011Per JacobsenTeam Nr. DalbyHeat 2011:35
2012Peter NissenTeam Nr. DalbyHeat 2011:35
2023Peter LindHeat 2011:35
2064Peter Rønberg Hansen Heat 2011:35
2068Rune Bro RoinHeat 2011:35
2058Stefan Munch-PetersenGentofte SvømmeklubHeat 2011:35
2007Søren LindhardtHeat 2011:35
2060Søren HoumannHeat 2011:35
2034Søren Nørgaard ChristensenHeat 2011:35
2030Thala LarsenFAGIHeat 2011:35
2025Thomas JønssonHeat 2011:35
2028Thomas AndersenHeat 2011:35
2057Thomas LynchMyrtleville SwimmersHeat 2011:35
2065Tina Coermann Nygaard2Tri HaslevHeat 2011:35
2013Torben NissenTeam Nr.DalbyHeat 2011:35
2106Anders PetersenHeat 2111:40
2138Andreas GøtzscheSvømmeklubben Kvik, Heat 2111:40
2102Anne HeidemannHeat 2111:40
2121Anne BrinkOdense Svømme- og LiHeat 2111:40
2108annelise varmingSigma Swim AllerødHeat 2111:40
2131Annette RübnerRübner/Wendt/LarsenHeat 2111:40
2147astrid stentoft-hansenHeat 2111:40
2124Benedicte ChristensenPlus PackHeat 2111:40
2139Bernardino de AldecoaHeat 2111:40
2110Birthe Riis OlesenSigma Swim AllerødHeat 2111:40
2152Bodil MortensenSøfruerneHeat 2111:40
2126Camilla Haustrup HermansenPlus PackHeat 2111:40
2122Carsten BrinkOdense Svømme- og LiHeat 2111:40
2134Claire GudexOdense Svømme- og LiHeat 2111:40
2143Cristobal de AldecoaHeat 2111:40
2109Eivind OlsenSigma Swim AllerødHeat 2111:40
2145Erik SpillumHeat 2111:40
2141Esperanza de AldecoaHeat 2111:40
2113Esteban HidalgoTeam SIRIHeat 2111:40
2130Fie RübnerRübner/Wendt/LarsenHeat 2111:40
2119Flügel HelmutHeat 2111:40
2153Hanne DavidsenSøfruerneHeat 2111:40
2172Helle HarremoësPFA PensionHeat 2111:40
2156Henrik DamHeat 2111:40
2132Jan Weber PedersenOdense Svømme- og LiHeat 2111:40
2175Jeppe HolmHeat 2111:40
2105Jesper HekFarum SvømmeklubHeat 2111:40
2120John KaldahlOdense Svømme- og LiHeat 2111:40
2111Karsten TaylorSigma Swim AllerødHeat 2111:40
2114Kenn Nybo-DanielsenTeam SIRIHeat 2111:40
2159Kenneth FredslundHeat 2111:40
2115Kit StøchkelTeam SiriHeat 2111:40
2118Kith KrogROCKWOOL - vi holderHeat 2111:40
2127Ksenija GarbacenkaPlus PackHeat 2111:40
2171Lasse PetersenHeat 2111:40
2107Liv Bjerge LaursenSigma Swim AllerødHeat 2111:40
2133Louise KnudsenHeat 2111:40
2123Mads Søgaard-ChristensenPlus PackHeat 2111:40
2155Margaret KennyHeat 2111:40
2162Maria UstyuzhaninovaHeat 2111:40
2125Marie Louise StokholmPlus PackHeat 2111:40
2144Martin Skogstad-von QualenHeat 2111:40
2166Martin HenriksenTeam Dansk PilsnerHeat 2111:40
2169Martin SørensenBagsværd Atletik KluHeat 2111:40
2146Michael E GadeEltong GadeHeat 2111:40
2112Niels Erik von FreieslebenSigma Swim AllerødHeat 2111:40
2165Niklas SvenssonHeat 2111:40
2148nils lauge stentoft-hansenHeat 2111:40
2104Nina Flindt TemteHeat 2111:40
2174Patrick Buhl NielsenHeat 2111:40
2128Per LarsenRübner/Wendt/LarsenHeat 2111:40
2173Rafal KosmalMaerskHeat 2111:40
2103Reto SørensenHeat 2111:40
2101Signe Heidemann SørensenHeat 2111:40
2117Siri Ann SteenTEAM SIRIHeat 2111:40
2135Sofie Nielsen Team TemsHeat 2111:40
2161Stefania KilavuzHeat 2111:40
2137Steve HawesDavid Lloyd Milton KHeat 2111:40
2154Steve GleddieHeat 2111:40
2149stine stentoftSigma Swim AllerødHeat 2111:40
2116Søren BomannTEAM SIRIHeat 2111:40
2164Søren LundsbyHeat 2111:40
2163Tina Vad ChawesHeat 2111:40
2129Ulla WendtRübner/Wendt/LarsenHeat 2111:40
2167Ulrik A.W.L. HedegaardTeam Dansk PilsnerHeat 2111:40
2234Alberte Simmelsgaardswim team up is downHeat 2211:45
2222Anders Lund Rendtorff OracleHeat 2211:45
2243Anders LaierGentofte SvømmeklubHeat 2211:45
2268Andrew DixonHeat 2211:45
2201Anne Charlotte IrgensTeam seje rejeHeat 2211:45
2207Anne Gorm HansenHeat 2211:45
2239Birgit DaetzGentofte SvømmeklubHeat 2211:45
2227Birgitte BonnerupmordattersvømHeat 2211:45
2254Bjørn BayerHeat 2211:45
2246Bonnie ZeihlundHeat 2211:45
2238Britt DedenrothGentofte SvømmeklubHeat 2211:45
2221Carsten BraagaardOracleHeat 2211:45
2216Christian HøghHeat 2211:45
2233Christian Johansenswim team up is downHeat 2211:45
2211Ditte Christina KochLEO Pharma A/SHeat 2211:45
2250Dorte JohansenGentofte SvømmeklubHeat 2211:45
2247Eric SchmidTeam MarriottHeat 2211:45
2240Eva GarneGentofte SvømmeklubHeat 2211:45
2231gary cumminsswim team up is downHeat 2211:45
2217Gitte PetersenLEO PharmaHeat 2211:45
2270henrik hammer berthelsenTeam HammerHeat 2211:45
2203Ida Nynne LaforceHeat 2211:45
2235James Walfordswim team up is downHeat 2211:45
2220Jan DylongHeat 2211:45
2263Jeanette HansenTrustWorks SwimHeat 2211:45
2264Jeffrey BurtHeat 2211:45
2208Jens PallesenHeat 2211:45
5729Jens EllebækDansk SvømmeunionHeat 2211:45
2205Jesper CarlsOTKHeat 2211:45
2241Jesper GradertGentofte SvømmeklubHeat 2211:45
2204Jessika RichterLund UniversityHeat 2211:45
2244Joselene MarquesHeat 2211:45
2212K PaulsenHeat 2211:45
2249K JacobsenGentofte SvømmeklubHeat 2211:45
2225Kirsten RosenkildeHeat 2211:45
2202Klaus LaforceHeat 2211:45
2213L MartinsenHeat 2211:45
2258Laila GammelvindTrustWorks Swim Heat 2211:45
2257Lars AlbrectTrustWorks Swim Heat 2211:45
2215Lene NiebuhrHeat 2211:45
2265Lissi Ruth NielsenHeat 2211:45
2209Lotte Aagaard RasmussenHeat 2211:45
2256Louise SassBrøndby Triathlon ClHeat 2211:45
2255Malthe BuhlVVV (Vandidræt I VanHeat 2211:45
2252Maria BoyeHeat 2211:45
2237Mette HanssonHeat 2211:45
2223Michael Drews OlsenOracleHeat 2211:45
2253Mikkel van Hauen NiemannVandidræt i VandkultHeat 2211:45
2269Nicolai FikHeat 2211:45
2236Niels Walfordswim team up is downHeat 2211:45
2262Nikolaj BirchTrustWorks SwimHeat 2211:45
2232Oliver Cumminsswim team up is downHeat 2211:45
2210Pernille ThomsenLEO PharmaHeat 2211:45
2224Pia LarsenHeat 2211:45
2267Sara SonneHeat 2211:45
2219Sarah Rosengren Heat 2211:45
2259Simon WarthoeTrustWorks Swim Heat 2211:45
2260Simon GomezTrustWorks SwimHeat 2211:45
2242Stine FritsdalGentofte SvømmeklubHeat 2211:45
2266Stine ThomasenHeat 2211:45
2251Thomas ChristensenJuleIbogKajHeat 2211:45
2261Thomas GammelvindTrustWorks SwimHeat 2211:45
2206Tina LyngeLEO PharmaHeat 2211:45
2218Trine Aagard NielsenHeat 2211:45
2226Vibeke LarsenHeat 2211:45
2248ylva björkGentofte SvømmeklubHeat 2211:45
2310Anne-Marie Hansen Fløng kondiHeat 2311:50
2313Anni BechFløng KondiHeat 2311:50
2301Aske StickB.A.S. Heat 2311:50
2306Birgitte Pallisgaard Sigma Swim AllerødHeat 2311:50
2361Bjarne Vibæk HansenPuls 3060Heat 2311:50
2303Charlotte WilmotHeat 2311:50
2317Claus DahlKorsør Svømme- og LiHeat 2311:50
2364diego BochoeyerSigma Swim AllerødHeat 2311:50
2351Ditte StabenHeat 2311:50
2349Dorte GerlifRingsted svømmeklubHeat 2311:50
2370Du NguyenMicrosoftHeat 2311:50
2315Ellen SchmidtHeat 2311:50
2325Emma DammFaxe SvømmeklubHeat 2311:50
2330Flemming Gaardsdal LauridsenHeat 2311:50
2319Gustav BrockGentofte SvømmeklubHeat 2311:50
2366Hanna SchöslerHeat 2311:50
2302Helga Kirkeskov HaagensenHeat 2311:50
2363Helle Åskov JørgensenSigma Swim AllerødHeat 2311:50
2318Henrik FeldHeat 2311:50
2362Henrik Skydtsgaard NielsenHeat 2311:50
2324Inge Lise JensenHeat 2311:50
2321Jakob JohansenFløng KondiHeat 2311:50
2355Janus MøllerHovedstadens SvømmekHeat 2311:50
2360Jenny LindqvistFenornaHeat 2311:50
2358Jens Peter Vind HansenHILSHeat 2311:50
2305Jesper HandsdalHeat 2311:50
2356Jesper BungaardHeat 2311:50
2365Jesper LassenSigma Swim AllerødHeat 2311:50
2314Joachim SchmidtHeat 2311:50
2359Joakim LindqvistFenornaHeat 2311:50
2334Johannes Rasmussen#Kanal BanditterneHeat 2311:50
2333Karen BrøggerHeat 2311:50
2335Karen Vrdlovec HolckKlubChaosHeat 2311:50
2350Kenneth StabenRingsted SvømmeklubHeat 2311:50
2341Kim ReiszHeat 2311:50
2337Kinna OlsenHeat 2311:50
2309Kirsten JudaHeat 2311:50
2348Kirsten DamkoralHeat 2311:50
2336Kjeld OlsenHeat 2311:50
2326Line DieckmannHeat 2311:50
2343Lone Juul BisgaardHeat 2311:50
2322Lotte HeinHeat 2311:50
2308Lotte Bertram JohansenHeat 2311:50
2329Louise Gaardsdal LauridsenTri Club DenmarkHeat 2311:50
2331Majken OlsenAH 76Heat 2311:50
2372Mathias Immerkjær KristiansenSwim Team Taastrup -Heat 2311:50
2311Mette ChristoffersenHeat 2311:50
2304Miriam le Fevre HansenSigma Swim AllerødHeat 2311:50
2320Niels Kolbach Hansen Heat 2311:50
2323Ole Seest VikkeTeam HAVTASKEHeat 2311:50
2352Per LaustsenHeat 2311:50
2342Pernille NielsenHeat 2311:50
2328peter christensenJuleKajogIbHeat 2311:50
2346Randi SkovALOTHeat 2311:50
2338Rikke Blankenstein PedersenKarlslunde triHeat 2311:50
2357Sandra Stolt NielsenHeat 2311:50
2312Susanne ChristoffersenHeat 2311:50
2368Søren VaarbjergHeat 2311:50
2371Søren AhmHeat 2311:50
2339Thomas FlygareHeat 2311:50
2347Thomas GudmundsenALOTHeat 2311:50
2332Thoralf RapschHeat 2311:50
2340Ulla StadilHeat 2311:50
2316UlrikLytken SchackSorø Open WaterHeat 2311:50
2410Anders Mathias JørgensenHeat 2411:55
2450Anette KällåkerHeat 2411:55
2402Anne GramkowTeam FlyvefiskHeat 2411:55
2404Anne CarlsenTeam FlyvefiskHeat 2411:55
2415Anne Lund LarsenHeat 2411:55
2401Annemette BoyeTeam FlyvefiskHeat 2411:55
2423Annette RasmussenHeat 2411:55
2411Camilla EkHeat 2411:55
2430Camilla HansenBødker/HansenHeat 2411:55
2438Charlotte SchmockHeat 2411:55
2424Christian RasmussenTeam VipHeat 2411:55
2426Danny DandanellHeat 2411:55
2446Dennis J TrangbækTeam PWTHeat 2411:55
2414Diana JensenAdministrationshusetHeat 2411:55
2403Elin BondeHolbæk TriHeat 2411:55
2436Falk SwiontekHeat 2411:55
2412Finn TräffAdministrationshusetHeat 2411:55
2405Gitte MaylandTeam FlyvefiskHeat 2411:55
2451Ingrid AscardLommaHeat 2411:55
2437Jens Ulrik NielsenGEA Swim TeamHeat 2411:55
2458Jesper Bredkær-SørensenRingsted SvømmeklubHeat 2411:55
2449Johan AscardLommaHeat 2411:55
2459Johan FastAFUKHeat 2411:55
2462John færch BarnewitzHeat 2411:55
2460Jon KabellHeat 2411:55
2416Jytte JespersenHeat 2411:55
2464Jørn LarsenHeat 2411:55
2428Karoline BødkerBødker/HansenHeat 2411:55
2407Kenn SamuelsenHeat 2411:55
2413Kristian OlsenAdministrationshusetHeat 2411:55
2439Kristoffer KildelundHeat 2411:55
2419Lars MølgaardHeat 2411:55
2431Lars BødkerBødker/HansenHeat 2411:55
2455Lau Kæseler NielsenThisted SvømmeklubHeat 2411:55
2427Lise HvidbergHeat 2411:55
2421Louise RasmussenHeat 2411:55
2454Marie Kæseler NielsenThisted SvømmeklubHeat 2411:55
2409Mathilde Mei JørgensenHeat 2411:55
2443Mette SanderhageAlotHeat 2411:55
2465michael riseHeat 2411:55
2408Mik IngenuusSvømmeklubben SøhestHeat 2411:55
2466Mikael Virklund NielsenTri-club DenmarkHeat 2411:55
2429Natalie HansenBødker/HansenHeat 2411:55
2434Neil DonovanHeat 2411:55
2433Niels Lehmann ChristensenDispachørenHeat 2411:55
2441Palle Kristensenteam SkræntenHeat 2411:55
2420Pernille Mølgaard Heat 2411:55
2463Pernille korning JørgensenKFKHeat 2411:55
2461Peter BarnewitzHeat 2411:55
2452Petra RagnerstamHeat 2411:55
2448Rama PryceThe TorpedoHeat 2411:55
2417Randi Rødtnes JørgensenHeat 2411:55
2453Rasmus EdefellSimmning i LommaHeat 2411:55
2406Ricky HoffmannHeat 2411:55
2435Rüdiger Straube-EndersLouis Poulsen GermanHeat 2411:55
2445Sandi PærremandHeat 2411:55
2457Simon NiedenthalHeat 2411:55
2442Sofie SanderhageHeat 2411:55
2432Steffen HarderHeat 2411:55
2447Stine Enevoldsen AhlskogHeat 2411:55
2418Susana BorrásAdministrationshusetHeat 2411:55
2456Søren Kæseler AndersenThisted SvømmeklubHeat 2411:55
2440Søren Møller PedersenHeat 2411:55
2425Tine JakobsenHolbæk vinterbader kHeat 2411:55
2567Anja ChristoffersenHeat 2512:00
2553Anne AndersenHeat 2512:00
2561Anne ErmoseMicrosoftHeat 2512:00
2568Anne SolanderHeat 2512:00
2518astrid cohr lützenHeat 2512:00
2563Barbara BeltrameMicrosoftHeat 2512:00
2541Bernadette KellyMicrosoftHeat 2512:00
2542Bo David JepsenMicrosoftHeat 2512:00
2516Catarina DanielssonHeat 2512:00
2564Catherine O´HaraHeat 2512:00
2560Chris StylesHeat 2512:00
2519Christian ViholmHeat 2512:00
2531Christian RasmussenTeam VipHeat 2512:00
2515Claus LundHeat 2512:00
2549Eva KristiansenMicrosoftHeat 2512:00
2551Flemming KoldMaersk Oil TradingHeat 2512:00
2504Flemming G. JensenHillerød SvømmeklubHeat 2512:00
2540Florence BrocklsebyHeat 2512:00
2552Gert HansenTuneHeat 2512:00
2566Gry BandholmHeat 2512:00
2525Helle RasmussenVordingborg SvømmeklHeat 2512:00
2536Henrik LollerHeat 2512:00
2547Inger Hammer SørensenMicrosoftHeat 2512:00
2513Ingrid TrintignacHeat 2512:00
2543Jamie MageeMicrosoftHeat 2512:00
2538Jan NielsenVordingborg SvømmeklHeat 2512:00
2506Jan-Erik RevsbechSigma Swim AllerødHeat 2512:00
2501Jens HemmelTeam Hard OnHeat 2512:00
2503Jens JeppesenTeam Hard OnHeat 2512:00
2569Jens KjærHeat 2512:00
2550Jesper RæbildMicrosoftHeat 2512:00
2534Jesper Majgaard JakobsenHeat 2512:00
2514Karsten KochHeat 2512:00
2524Krister EkströmLedernes HovedorganiHeat 2512:00
2559Lene JacobsenHeat 2512:00
2556Lilian JørgensenHeat 2512:00
2554Lisa Gardum AndersenHeat 2512:00
2526Lise NikolajsenHeat 2512:00
2509Lise Lotte ChristensenHeat 2512:00
2523Michael SchlichtkrullLederneHeat 2512:00
2537Michel Simon RasmussenHeat 2512:00
2544Monica SternestMicrosoftHeat 2512:00
2505Morten LøgagerLøghakker Pro SvømHeat 2512:00
2546Morten PaulsenMicrosoftHeat 2512:00
2521Niels RinggaardHeat 2512:00
2548Nikola ZecevicMicrosoftHeat 2512:00
2522Oliver RiiseHeat 2512:00
2511Peter Gram ØstergaardHeat 2512:00
2535Peter Vesterlund NielsenHeat 2512:00
2529Preben HadbergHeat 2512:00
2507Rasmus EngelbrechtHeat 2512:00
2520René HonoréLedernes HovedorganiHeat 2512:00
2562Ricky Gangsted-RasmussenMicrosoftHeat 2512:00
2533Robert HorvathHeat 2512:00
2527sasha JacobsenHeat 2512:00
2528Steen Sander JacobsenHeat 2512:00
2502Stefan nielsenHeat 2512:00
2555Sussi Gardum AndersenHeat 2512:00
2510T LanderHeat 2512:00
2565Thomas WulffKvik Tri TeamHeat 2512:00
2558Tina Solveig KochHeat 2512:00
2545Ulrik Krag MorellMicrosoftHeat 2512:00
2532Ulrike HaumerHeat 2512:00
2539Victoria CampbellHeat 2512:00
2530Åge PedersenHeat 2512:00
2672Anders Berggren HansenHeat 2612:05
2634Andrej StüdeliHeat 2612:05
2369Anna Marie BonnénExtreme Speed SwimmiHeat 2612:05
2673Astrid Bro ChristensenHeat 2612:05
2611Carsten FolkmannSAP DanmarkHeat 2612:05
2663Casper Kulle MarcussenHeat 2612:05
2606Christina LykkeHaarby SvømmeklubHeat 2612:05
2633Dorte Birgitte JensenIdrætsområdet RudersHeat 2612:05
2631Dorte Gade KrogsgaardHeat 2612:05
2643Ebbe Nordborg OlsenExtreme Speed SwimmiHeat 2612:05
2617Elin SørensenHeat 2612:05
2637Elisabeth DibonhejatöserHeat 2612:05
2609ella finckTeam FinckHeat 2612:05
2674ema gruberHeat 2612:05
2659Eugene RiordanNoneHeat 2612:05
2651Fiona GrieveHeat 2612:05
2655Gry Haagentoft Heat 2612:05
2612Helene ButtrupSAP DanmarkHeat 2612:05
2656Helle WestergaardHeat 2612:05
2664Ian LovegroveXXHeat 2612:05
2608ida finckTeam FimckHeat 2612:05
2630Jacob Ross BowenHeat 2612:05
2620Jason WalshHeat 2612:05
2671Jens-BJørn FlodinTeam PropellantHeat 2612:05
2601Jimmy Gram EscherichDansk SvømmeunionHeat 2612:05
2665Joan Luceyvibes and scribes coHeat 2612:05
2624Joanne CookHeat 2612:05
2646Jonas GeertsenExtreme Speed SwimmiHeat 2612:05
2638karin ekelundhejatöserHeat 2612:05
2653Kasper HyldborgHeat 2612:05
2670Katrine Bruun BonnénExtreme Speed SwimmiHeat 2612:05
2660Kenneth RasmussenHeat 2612:05
2632Kia JanellUSG Svømning og VandHeat 2612:05
2647Kim GeertsenExtreme Speed SwimmiHeat 2612:05
2610kira finckTeam FinckHeat 2612:05
2614Klaus Skov KristensenSAP DanmarkHeat 2612:05
2615Klaus van BerkelSAP DanmarkHeat 2612:05
2616Kurt RasmussenSAP DanmarkHeat 2612:05
2622Lars HendriksenNemWeb ProductionsHeat 2612:05
2636Lea DibonhejatöserHeat 2612:05
2652Lewis DigbyHeat 2612:05
2667Linda KannubergHeat 2612:05
2628Lloyd RandleHeat 2612:05
2650Lynne NordbyHeat 2612:05
2658malene carentiusHeat 2612:05
2661manuel di franco Pan IdrætHeat 2612:05
2639maria hegardtHejatöserHeat 2612:05
2669Michelle HagelbergHeat 2612:05
2625Mikael StrandbergTeam Micke SwedenHeat 2612:05
2621Nicolai WowernCopenWaterHeat 2612:05
2613Niek HulsmeijerSAP DanmarkHeat 2612:05
2641Oonagh GormleyHeat 2612:05
2619Per SchillingHeat 2612:05
2657pia simonsenHeat 2612:05
2618Sebrina ThagaardHeat 2612:05
2644Sidse Lærke FauringExtreme Speed SwimmiHeat 2612:05
2607Sofie Lykke GreveHaarby svømmeklubHeat 2612:05
2648Sophia BonnénExtreme Speed SwimmiHeat 2612:05
2645Steen GeertsenExtreme Speed SwimmiHeat 2612:05
2623Stefanie ThomasHeat 2612:05
2640Stig ThomassenHeat 2612:05
2662Søren KristensenHeat 2612:05
2629Tanja MathorneTeam MøgelgaardHeat 2612:05
2649Thomas Hansen Heat 2612:05
2654Thomas AndersenHeat 2612:05
2642Vicki CarterOut To SwimHeat 2612:05
2724Alexander BerglundSwecoHeat 2712:10
2729Allan WalbumTeam JA!Heat 2712:10
2726Anna-Lena PeekerSwecoHeat 2712:10
2746Antoinette WilsonMyrtleville SwimmersHeat 2712:10
2747Audrey BurkleyMyrtleville SwimmersHeat 2712:10
2753Birgitte Hyldebrandt GerdorfHeat 2712:10
2722Carina SchersteinBjörnstorp IFHeat 2712:10
2731Carmen BurnsMyrtlevilleHeat 2712:10
2758Caroline Kleemann FalsterHeat 2712:10
2748Cathriona GreallyMyrtleville SwimmersHeat 2712:10
2714Christian WigøAdministrationshusetHeat 2712:10
2765Christina Svane Duun Heat 2712:10
2754Christine Scheef PihlTeam JAHeat 2712:10
2756Ciaran O;ConnorCork Masters SwimminHeat 2712:10
2718Clara Friis-RasmussenHeat 2712:10
2719Claus BockHeat 2712:10
2739daniel swagrzykmrtleville swimmersHeat 2712:10
2759David RobertsHeat 2712:10
2709Dennis PedersenVi savner TommyHeat 2712:10
2750Dennis JensenHeat 2712:10
2723Dr. Wildhagen ChristianHeat 2712:10
2735Erik K.V. JensenVillumbølgenHeat 2712:10
2761Eva BrændholtSøfruerneHeat 2712:10
2744Frits SvendsenHeat 2712:10
2751Helena Theter JensenHeat 2712:10
2740Henriette KorfHeat 2712:10
2736Henrik Hugo PetersenHeat 2712:10
2708Ivan PhilipsenVi savner TommyHeat 2712:10
2752Jacob Stockmarr GerdorfKlokkespilletHeat 2712:10
2733Jakob LeanderHeat 2712:10
2701jan krag jacobsenteam troldandHeat 2712:10
2763Jeanette KristensenCool KonaHeat 2712:10
2728Jesper KongstadTeam JA!Heat 2712:10
2738Jesper BoysenHeat 2712:10
2725Johan WendeloSwecoHeat 2712:10
2749Joleen CroninMyrtleville SwimmersHeat 2712:10
2703Karina NelsingStargirlsHeat 2712:10
2706Karina Nørgaard HjorthStargirlsHeat 2712:10
2760Karoline BebeHeat 2712:10
2716Kathrine PoulsenAdministrationshusetHeat 2712:10
2715Lars DanielsenAdministrationshusetHeat 2712:10
2711Lasse ReichsteinVi savner TommyHeat 2712:10
2730Line Mathiasen LundsgaardOK Kontinent TrellebHeat 2712:10
2741Lis NielsenHeat 2712:10
2732Lisbeth AdserballeHeat 2712:10
2702Liv Havgaard NyhegnHeat 2712:10
2757Maarten Van der LindenXXHeat 2712:10
2720Marianne Rørslev BockHeRøBoHeat 2712:10
2755Mette BallesgaardTeam JAHeat 2712:10
2704Michelle Nørgaard HjorthStargirlsHeat 2712:10
1435Michiel JanssensHeat 2712:10
2745Nina B. SvendsenHeat 2712:10
2734Noreen FoxMyrtleville SwimmersHeat 2712:10
2766Philip Roque ConcilladoHeat 2712:10
2713Rasmus Juul-NyholmAdministrationshusetHeat 2712:10
2710Robert ReinholdVi savner TommyHeat 2712:10
2737Ruth DeaneMyrtleville SwimmersHeat 2712:10
2705Sille Nørgaard HjorthStargirlsHeat 2712:10
2721Sofi BergenuddBjörnstorps IfHeat 2712:10
2764steven blackLoch Hyne LappersHeat 2712:10
2762Stina Brændholt KarlsenSøfruerneHeat 2712:10
2712Søren MadsenHeat 2712:10
2707Teena Tassi DeloighiVi savner TommyHeat 2712:10
2727Thomas Leonardo PedersenNNTVHeat 2712:10
2717Tue ArentoftAdministrationshusetHeat 2712:10
2743Ulrik HartvigCool KonaHeat 2712:10
2814Aksel Riber NielsenSvømmeklubben Kvik, Heat 2812:15
2856Amalie Malte Larsen Heat 2812:15
2866Anders MørkHeat 2812:15
5330anders cerveraAmager Triatlon KlubHeat 2812:15
2810Anja MelhedeSvømmeklubben KVIK, Heat 2812:15
2826Anne HellerøeHeat 2812:15
2820Anne Birgitte MeulengrachtHeat 2812:15
2815Anne Grete LindbergKVIK Tri-TeamHeat 2812:15
2823Anni Østergaard NielsenSvømmeklubben Kvik, Heat 2812:15
2835Astrid SjögrenHeat 2812:15
2844Bjørn Peter MadsenHeat 2812:15
2840Bo SvaneTeam Toyota Open watHeat 2812:15
2867Caroline BondeHeat 2812:15
2804Cécile BaileyHeat 2812:15
2857Christian LarsenTandlægerne MalteHeat 2812:15
2808Christiano CairoSvømmeklubben Kvik, Heat 2812:15
4035Claus ChristensenSøpølserneHeat 2812:15
2812Claus EdskeKVIK MastersHeat 2812:15
2829David LemvighHeat 2812:15
2847Emilie Willads PetersenHeat 2812:15
2830Frank ViumMicrosoftHeat 2812:15
2849Frank KalhøjOdense Triathlon KluHeat 2812:15
2819Gitte Kyst CarlsenSkovshoved TriathlonHeat 2812:15
2802Helena MarmetschkeSvømmeklubben Kvik, Heat 2812:15
2846Henning Willads PetersenHeat 2812:15
2821Henrik SchrøderHeat 2812:15
2845Ida LolleHeat 2812:15
2831Jacob Thierry-CarstensenHeat 2812:15
2839Jan KnudsenHareskovens TriathloHeat 2812:15
2817jesper hermansenkvik-triHeat 2812:15
2836Jesper StormFrederikssund VikingHeat 2812:15
2854Jette LevisonL og W CiderHeat 2812:15
2838Jim Hvid RasmussenNinjas TriathlonHeat 2812:15
2837Joakim RasmussenFrederikssund VikingHeat 2812:15
2832Joanne ConroyCorkHeat 2812:15
2852Johannes Bo NielsenTeam SuperNielsenHeat 2812:15
2422John SkovgaardHeat 2812:15
2811karola HansenKvik kastrupHeat 2812:15
2858Keld ZornigSkovshoved Tri klubHeat 2812:15
2841Kim Gert HansenTeam Toyota Open watHeat 2812:15
2848Kristian MagiusCluedInHeat 2812:15
2855Kristoffer Pind LevisonL og W CiderHeat 2812:15
2803Lennart MarmetschkeSvømmeklubben Kvik, Heat 2812:15
2825Lisbeth TramAlotHeat 2812:15
2816Louie HermansenkvikHeat 2812:15
2822Louise Yde FrankSvømmeklubben Kvik, Heat 2812:15
2827Martin BruunHeat 2812:15
2807Mette ToftdahlSvømmeklubben Kvik, Heat 2812:15
2861Michael HedegaardHeat 2812:15
2833Michael BastgaardDe Strandede HvalerHeat 2812:15
2801Morten WillerSvømmeklubben Kvik, Heat 2812:15
2851Morten HinnerupUSG Svømning og VandHeat 2812:15
2813Morten Garly AndersenKvik Tri TeamHeat 2812:15
2860Ole Toftwww.norseman.dk / OTHeat 2812:15
2842Ole NikolajsenHeat 2812:15
2863Orla FrostHeat 2812:15
2828Peter KlaasHeat 2812:15
2865Peter DamkjærGanløse Tri-CenterHeat 2812:15
2850Ronni Refstrup HansenHeat 2812:15
2805Sophia SkoukvikHeat 2812:15
2824Stefan AnastasieiHeat 2812:15
2843Stefan Plambech ChristensenHeat 2812:15
2859Stine MøllebroSIGMA SWIMHeat 2812:15
2818Susanne KjærSkovshoved TriathlonHeat 2812:15
2809Søren MelhedeSvømmeklubben KVIK, Heat 2812:15
2834Tangui CoulouarnHeat 2812:15
2853Thomas SchmidtGlostrup Triathlon KHeat 2812:15
2864Ulla HansenHeat 2812:15
2959Ann-Christina SalquistRe:WardHeat 2912:20
2911Anna SchramDragør TriHeat 2912:20
2956Anne PorskærKompanHeat 2912:20
2935Birgitte RosmanHeat 2912:20
2925Caroline Jørgensen Heat 2912:20
2914casper elkærdragør triHeat 2912:20
2912Charlotte GraaeHeat 2912:20
2936Christina LorentzenALOTHeat 2912:20
2919Claus ThomsenDragør TriHeat 2912:20
2923Cristian Staffeldt Dragør tri Heat 2912:20
2946Dan BangHeat 2912:20
2905Emma HeitmannDragør triHeat 2912:20
2916Erling ChristensenHeat 2912:20
2962Fornavn EfternavnKompanHeat 2912:20
2963Fornavn EfternavnKompanHeat 2912:20
2964Fornavn EfternavnKompanHeat 2912:20
2965Fornavn EfternavnKompanHeat 2912:20
2909Gertie HerskindTeam Dragør triHeat 2912:20
2937Henny Pagel HansenHeat 2912:20
2934Henriette SchouHeat 2912:20
2957Ida EnghaveKompanHeat 2912:20
2918Jan BitterhoffDragør TriHeat 2912:20
2955Jan WermundsenKompanHeat 2912:20
2966Jari í Hjøllum Heat 2912:20
2943Juan AguilarHeat 2912:20
2927Kate Frances Samuelsen Heat 2912:20
2947Kim KristiansenGlostrup Triathlon KHeat 2912:20
2920Kristine JannicheDragør TriHeat 2912:20
2949Kræn B. NielsenKompanHeat 2912:20
2950Lars KaareKompanHeat 2912:20
2953Lars KureKompanHeat 2912:20
2932Leif KnudsenHeat 2912:20
2952Lene SørensenKompanHeat 2912:20
2944Lotte ThomsenHeat 2912:20
2948Mads GodballeHeat 2912:20
2929Maj-Britt Berm BentsenHeat 2912:20
2933Marie-Louise SørensenHeat 2912:20
2941Marie-Louise SkjølstrupHeat 2912:20
2931Matthew SnellingHeat 2912:20
2910Mette EngDragør Tri / CopenwaHeat 2912:20
2954Michele OutKompanHeat 2912:20
2942Mie SchaltzDragør triHeat 2912:20
2939Mie Bjerregaard HansenHeat 2912:20
2906morten thyregod andersenDragør TriHeat 2912:20
2926Mårten FrandsenHeat 2912:20
2938Nicolai OlesenHeat 2912:20
2945Nikolaj BoestHEI SWIMHeat 2912:20
2967Ole WilkenHeat 2912:20
2908Pernille BarendorffDragør triHeat 2912:20
2960Randi EgeskovGlostrup Triathlon KHeat 2912:20
2928Rasmus JacobsenHeat 2912:20
2961Rasmus FrandsenKompanHeat 2912:20
2958Rob BoogmansKompanHeat 2912:20
2924Sofie ErnstHeat 2912:20
2913Sofie Nygaard HansenDragør Tri / OOB LifHeat 2912:20
2904Stine GeschwendtnerDragør TriHeat 2912:20
2915Søren VadmandDragør TRIHeat 2912:20
2951Søren HansenKompanHeat 2912:20
2907Theis HeitmannDragør TriHeat 2912:20
2903Thomas HellerHeat 2912:20
2901Tina Espenhain Team T1 & T2Heat 2912:20
2902Tina HellerTeam T1 & T2Heat 2912:20
2940Trine VintherHeat 2912:20
2917Trine Stamp ChristensenTri Club DanmarkHeat 2912:20
2930Vibeke Kolding Søndergaard Heat 2912:20
3038Adam JonesTeddington Swimming Heat 3012:25
3065Adnan SaranHeat 3012:25
3043Allan LarsenTeam 38Heat 3012:25
3017Anders JacobsenHeat 3012:25
3062Anders GydesenHeat 3012:25
3013Anders Smith KnudsenHeat 3012:25
3051Andreas Immisch#HårdfilurHeat 3012:25
3064Anna Søndergaard PedersenTeam Tumle-ArielHeat 3012:25
3045Bente Schade PoulsenHeat 3012:25
3002Casper ArndtHeat 3012:25
3004Charlotte CardelHeat 3012:25
3019Christian HannibalDansk IndustriHeat 3012:25
3029Christine Jøker LohmannDansk IndustriHeat 3012:25
3011Daniel AkselsenGoJoinHeat 3012:25
3025Ejvind VøggDansk IndustriHeat 3012:25
3042Ettore RoccaHeat 3012:25
3033Fornavn EfternavnDansk IndustriHeat 3012:25
3034Fornavn EfternavnDansk IndustriHeat 3012:25
3035Fornavn EfternavnDansk IndustriHeat 3012:25
3036Fornavn EfternavnDansk IndustriHeat 3012:25
3037Fornavn EfternavnDansk IndustriHeat 3012:25
3067Jack RømerCopenhagen PracticalHeat 3012:25
3046jeannette volfbrandtHeat 3012:25
3048jeff laursenHeat 3012:25
3039Jesper MunkHeat 3012:25
3049Jesper BerthHeat 3012:25
3024Karen Panum ThistedDansk IndustriHeat 3012:25
3056Karin Degnboel ThostrupHeat 3012:25
3015Kenneth Pedersen#bareos2Heat 3012:25
3050Kim AndersenHeat 3012:25
3060Kim VognsenALOT - Løb og TriathHeat 3012:25
3014Klaus JacobsenHeat 3012:25
3052Lene LarsenHeat 3012:25
3022Lise WalbomDansk IndustriHeat 3012:25
3041Louise Kærgaard Khammar MT Højgaard Heat 3012:25
3005Maiken NielsenHeat 3012:25
3055Maria Degnboel ØstergaardHeat 3012:25
3027Mette Peetz-SchouDansk IndustriHeat 3012:25
3054Mette Oscar-PedersenHeat 3012:25
3001Mette Will Melchertsen OlsenHeat 3012:25
3003Michael NyegaardHeat 3012:25
3023Mie Ole LauritzenDansk IndustriHeat 3012:25
3061Morten SvedalHeat 3012:25
3026N.O.O. CoopsDansk IndustriHeat 3012:25
3009Per VogeliusTri-4 Svømme KlubHeat 3012:25
3030Pernille Danelund Diget NielsenDansk IndustriHeat 3012:25
3012Pia Snedker BomanHeat 3012:25
3007Preben Sture HøghHeat 3012:25
3044Rolf Elm-LarsenKSG Idrætsforening.,Heat 3012:25
3031Sara Krüger FalkDansk IndustriHeat 3012:25
3063Simone RitterTeam Tumle-ArielHeat 3012:25
3057Steen MøllerHeat 3012:25
3021Sune ThorvildsenDansk IndustriHeat 3012:25
3010Søren OsterHeat 3012:25
3040Søren Honoré HansenDe Fede Må SvedeHeat 3012:25
3020Thomas Peter SørensenDansk IndustriHeat 3012:25
3066Thorkil VærgeUSG Svømning og VandHeat 3012:25
3058Tina BremholmHeat 3012:25
3008Torben FrandsenHeat 3012:25
3053Trine LinddahlHeat 3012:25
3018Tue Robi JensenDansk IndustriHeat 3012:25
3032Ulla Løvschal WernbladDansk IndustriHeat 3012:25
3068van Maanen NicoDe DuckHeat 3012:25
3028Virginie MorletDansk IndustriHeat 3012:25
3170Alex AlonsoHeat 3112:30
3141Allan Thorvaldsen Heat 3112:30
3152Allan Per KjerrumgaardSkovshoved TriathlonHeat 3112:30
3159anette hansenEventyrklubben.dkHeat 3112:30
3168Anne Hauge ThostrupHeat 3112:30
3118Annette Vilstrup HansenALOTHeat 3112:30
3147Bitten DalsgaardHeat 3112:30
3128Bjørn Boye OlsenHeat 3112:30
3124Caroline ChristiansenHeat 3112:30
3116Cecilie DaugaardHeat 3112:30
3160Cecilie ChristensenGentofte SvømmeklubHeat 3112:30
3125Ditte SkibstrupHeat 3112:30
3131Hans Christian HolmDifferential BrykHeat 3112:30
3102Helena MadsenHeat 3112:30
3105Helle ClemensenHeat 3112:30
3123Henriette MoesbyHeat 3112:30
3104Henrik LorentzenVEPIHeat 3112:30
3117Henrik NielsenHeat 3112:30
3130Henrik JensenKaffeklubbenHeat 3112:30
3149Hjalte BengtssonHeat 3112:30
3163Ingrid SchäferHovedstadens SvømmekHeat 3112:30
3143Jacob Nedergaard Heat 3112:30
3106Jan Hoff-HansenAlotHeat 3112:30
3158Jeanette BraadAmager Triatlon KlubHeat 3112:30
3113Jesper Bech PetersenALOTHeat 3112:30
3145Jesper Østrup Olsen Heat 3112:30
3169Joshua WheelockHeat 3112:30
3119Kaj PorupHeat 3112:30
3146Karin Skov Larsen ALOTHeat 3112:30
3107Karina Wiuff Heller KristensenDie Spitzen Frauen uHeat 3112:30
3136Katrine BollmannHeat 3112:30
3101Kenneth MadsenALOTHeat 3112:30
3114Kenneth LøvendahlAmager Triatlon KlubHeat 3112:30
3127lars boye olsenHeat 3112:30
3134Lars HedemarkHovedstadens SvømmekHeat 3112:30
3126Lasse SkibstrupHeat 3112:30
3135Lene HallingHeat 3112:30
3154Lone TjerrildHeat 3112:30
3110Malene Stokholte GeertzDie Spitzen Frauen uHeat 3112:30
3115Maria Daugaard-JensenOnkel BlåHeat 3112:30
3171Maria Verder Heat 3112:30
3109Martin GeertzDie Spitzen Frauen uHeat 3112:30
3129Michael MarshallKaffeklubbenHeat 3112:30
3121Mikkel HansenTeam CheckMatesHeat 3112:30
3006Mikkel EnevoldsenVillamakværkHeat 3112:30
3164Morten EssendropALKHeat 3112:30
3138Niels JenseniusHeat 3112:30
3155Niels Fogh KristiansenHeat 3112:30
3133Pernille EngesgaardHeat 3112:30
3167Peter ThostrupHeat 3112:30
3139Peter Niklas Hoff-JensenD/S NORDEN A/SHeat 3112:30
3153Poul HenriksenAlotHeat 3112:30
3112Rasmus TegtmeyerAmager Triatlon KlubHeat 3112:30
3122Rasmus Backman SørensenTeam CheckMatesHeat 3112:30
3166Rasmus DragenbergHeat 3112:30
3111Sabrina MertensDie Spitzen Frauen uHeat 3112:30
3108Silja Rosenkrantz de NeergaardDie Spitzen Frauen uHeat 3112:30
3103Simon AndersenHeat 3112:30
3140Sune Nordentoft LauritsenFrb Fab FourHeat 3112:30
3120Susanne B D KroghHeat 3112:30
3172Svend Dyrholm PedersenSkive Svømmeklub PosHeat 3112:30
3151Søren Pilegaard LarsenHeat 3112:30
3142Thomas sehestedTEAM SFHeat 3112:30
3161Thomas ChristensenGentofte SvømmeklubHeat 3112:30
3148Tina WesselHeat 3112:30
3150Toke BengtssonHeat 3112:30
3220Anders B. MøllerHeat 3212:35
5247Andre AndreasenHeat 3212:35
3246Andrea KaaberTeam KaaberHeat 3212:35
3260Annika Liersch NordqvistAXA Sports ClubHeat 3212:35
3228Anton Bro MadsenHeat 3212:35
3249Camilla BuchRunning26Heat 3212:35
3205Carina SkovboHeat 3212:35
3236Carsten Oluf JensenHeat 3212:35
3256Charlotte Gabel-JensenHeat 3212:35
3210Christian AnkerstjerneTeam FlynderHeat 3212:35
3255Christian CarstensenHeat 3212:35
3248Claus Wiegand LarsenHeat 3212:35
3215Dorthe ØrvingHeat 3212:35
3252finn vangrundforbi sv halHeat 3212:35
3258Fredrik GuldstrandSimklubben RAN, MalmHeat 3212:35
3234Hans HellebergHeat 3212:35
3207Helen MansonHeat 3212:35
3201Henrik Branth Den gule støvsugerHeat 3212:35
3209Henrik HafstrømCopenwaterHeat 3212:35
3230Henrik MadsenHeat 3212:35
3238Iben Irene JensenHeat 3212:35
3262Jakob FrederiksenFiberbyHeat 3212:35
3229Jan KjærHeat 3212:35
3233Jesper Dyhr AndersenCopenhagen HucksHeat 3212:35
3208Karsten RottwittHeat 3212:35
3227Katrine HvidHovedstadens SvømmekHeat 3212:35
3251Kenneth VangHeat 3212:35
3224kim møllerHeat 3212:35
3243Kim Grimstrup MadsenHeat 3212:35
3222Klaus MarkussenOracle SwimHeat 3212:35
3244Kristian RöhlHeat 3212:35
3254Kristina B. HenrichsenHeat 3212:35
3221Kurt NielsenHeat 3212:35
3257Lars JohansenHeat 3212:35
3204Lilian DjurhuusKøge Tri 2000Heat 3212:35
3225lise højergaardHeat 3212:35
3217Lone SchaadtHeat 3212:35
3206Louise FoldenHeat 3212:35
3235Mads BjelkeHeat 3212:35
3250Marcus HybelHeat 3212:35
3203Martin BjeldDen gule støvsugerHeat 3212:35
3263Martin BachFiberbyHeat 3212:35
3265Martin PoulsenHeat 3212:35
3202Mette BjeldDen gule støvsugerHeat 3212:35
3226Mette KramerHeat 3212:35
3242Michael Pilgaard AndersenHeat 3212:35
3219Mikael ThulinHeat 3212:35
3240Morten DamSvømmeklubben KoralHeat 3212:35
3259Nanna BlomgaardRoskilde SvømningHeat 3212:35
3239Nikolaj SenekaHeat 3212:35
3214Per Vilstrup-ClausenColoplastHeat 3212:35
3245Peter BakTeam KaaberHeat 3212:35
3213Peter Weisz KnudsenGribskov RidersHeat 3212:35
3218Rikke Monefeldt JebergHavfruerneHeat 3212:35
3241Signe Marie Elm-LarsenHeat 3212:35
3232Simone Skou SchmidtHeat 3212:35
3231Steen CarstensenHeat 3212:35
3223Stine Gry JohannessenHavfruerneHeat 3212:35
3211Sune StrømTeam FlynderHeat 3212:35
3264svend poulsenGSC Gladsaxe svømHeat 3212:35
3261Søren NielsenSvømmeklubben CopenwHeat 3212:35
3237Søren Oluf JensenHeat 3212:35
3253Thomas William AndersonHeat 3212:35
3212Thorkild HanghøjTeam FlynderHeat 3212:35
3247Torben KaaberTeam KaaberHeat 3212:35
3216Vagn BrinckmannHeat 3212:35
3362Albert Haldsummes badedyrHeat 3312:40
3313Alexandra SchubertHeat 3312:40
3323Allan KristensenKøbenhavns TriathlonHeat 3312:40
3335Betina Skat PetersenDong EnergyHeat 3312:40
3318Birgitte CalmarHovedstadens SvømmekHeat 3312:40
3386Bjørn RechingerDong EnergyHeat 3312:40
3383Bo LauridsenDong EnergyHeat 3312:40
3363Charlotte Haldsummes badedyrHeat 3312:40
3327christian jørgensenGentofte SvømmeklubHeat 3312:40
3336Christian SonnemannDong EnergyHeat 3312:40
3385Christian Kjærup-heideDong EnergyHeat 3312:40
3319Christina ThomsenHeat 3312:40
3322Daniel SkovlundHaarby SvømmeklubHeat 3312:40
3338Einar HoffmannDong EnergyHeat 3312:40
3324Elene SkytteSigma Swim BirkerødHeat 3312:40
3337Giacomo PerfettiDong EnergyHeat 3312:40
3308Hans Meier AndersenHeat 3312:40
3381Henrik HahnHeldigKartoffel.dkHeat 3312:40
3378Henrik Rokkjær SørensenFarum Familie SvømHeat 3312:40
3311Irene MenziMultiMotion AssensHeat 3312:40
3379Jannik Blok-RiisomDONG EnergyHeat 3312:40
3334Jesper PoulsenDong EnergyHeat 3312:40
3312John CarlbergHårby svømmehalHeat 3312:40
3369John Østergaard Mariagerfjord TriathHeat 3312:40
3373John-Erik BangSumme badedyrHeat 3312:40
3326Johnny KristensenHeat 3312:40
3382Jonatan Tylsgaard LarsenHeat 3312:40
3328Karen StuvenHeat 3312:40
3307Karen K. M. AndersenHeat 3312:40
3309Karina MelandHeat 3312:40
3375Karoline KjærKøge SvømmeklubHeat 3312:40
3372Karsten HenriksenDe to minus enHeat 3312:40
3374Katja Haugaard HansenSumme badedyrHeat 3312:40
3310Kim RasmussenHeat 3312:40
3332Kim Granly HansenDong EnergyHeat 3312:40
3364Lars Juul NielsenSumme badedyrHeat 3312:40
3330Lasse SmedegaardRødovre SportsdykkerHeat 3312:40
3315Lene Beck ChristensenHeat 3312:40
3333Lene TingleffDong EnergyHeat 3312:40
3314Louice MortensenHeat 3312:40
3331Louise LyneborgDong EnergyHeat 3312:40
3366Maja SourdaineHeat 3312:40
3317Marcus MandalHaarby SvømmeklubHeat 3312:40
3371Marianne NicolaisenHeat 3312:40
3377Marius AakmannOTKHeat 3312:40
3370Martin AugustinussenHeat 3312:40
3360Mathias Bohn-HansenTeam RåhavevejHeat 3312:40
3368mats SchöldHeat 3312:40
3302Mette NeergaardbodyCoach.dkHeat 3312:40
3380Mette Holm SørensenHeat 3312:40
3305Michael RolffHeat 3312:40
3306Mikkel Møller RolffHeat 3312:40
3356Morten BjørnBerendsen Textil SerHeat 3312:40
3329Ole Karstoft LUNDRidderne fra KarstofHeat 3312:40
3339Pia PilgaardDong EnergyHeat 3312:40
3361Preben BohnTeam RåhavevejHeat 3312:40
3365Rasmus Juul NielsenSumme badedyrHeat 3312:40
3304Rikke NissenClub FamnissenHeat 3312:40
3358Robert FisherSerpentine Swimming Heat 3312:40
3303Ruth TerkilsenHeat 3312:40
3376Sarah Aarslew-JensenHeat 3312:40
3359Sascha DobrowohlJGI SwimHeat 3312:40
3301Stine VerheijHeat 3312:40
3367Stine Reedtz-RungrHeat 3312:40
3321Søren Olesen" nej ved de nu hvadHeat 3312:40
3357Søren KjeldmandSvømmeklubben Vest/BHeat 3312:40
3384Søren B. SørensenDong EnergyHeat 3312:40
3387Vibeke PilgaardDong EnergyHeat 3312:40
3450Anne-Mette PedersenBASK - Brønshøj AkadHeat 3412:45
3468Berit OlesenHeat 3412:45
3458Bjørn SibbernHeat 3412:45
3444Bruce CantorHeat 3412:45
3407Caroline PotterHeat 3412:45
3422Carsten LundOOB - LifeHeat 3412:45
3454Carsten HøyerHeat 3412:45
3410Christina CarstensenFarum Familie SvømHeat 3412:45
3466David HopkinsHeat 3412:45
3464Elizabeth HuttHeat 3412:45
3428Esben LarsenHeat 3412:45
3417Eva Grundesen MarkerEva og Trygves familHeat 3412:45
3430Gertie JensenBrøndby Triathlon ClHeat 3412:45
3412Heidi KristoffersenHeat 3412:45
3426Herdis KristiansenVandpyttenHeat 3412:45
3474Jeff SaulHeat 3412:45
3460Jens HøyerHeat 3412:45
3401Jeppe Pitzner-SchmidtDanmarks NationalbanHeat 3412:45
3470Jesper HolmboeHeat 3412:45
3425Jette JørgensenGylvinHeat 3412:45
3451Judith JøhnkHeat 3412:45
3447Julie NielsenTeam VikkelsøHeat 3412:45
3429Kai-Dieter JungHeat 3412:45
3467kamilla hoveHeat 3412:45
3421Karin LundOOB LifeHeat 3412:45
3463Karin JohanssonSimklubben RanHeat 3412:45
3443Karón Richele CoesOnMyOwnHeat 3412:45
3420Karsten NielsenHeat 3412:45
3440Karsten DalsgaardHeat 3412:45
3477kim schioldannHeat 3412:45
3475Klaus BakHeat 3412:45
3406Klavs Lunding-SørensenHeat 3412:45
3479Kristian WillemannHeat 3412:45
3432Lars SybergHeat 3412:45
3472Lars-Henrik OlsenHeat 3412:45
3415Laura WeeninkHeat 3412:45
3434Line SøbyHeat 3412:45
3423Linea Gry EbbesenHeat 3412:45
3411Louise S. LundgaardFarum Familie SvømHeat 3412:45
3405Marcus HummerHeat 3412:45
3459Markus HøyerHeat 3412:45
3478Mathias Thorneman MillerHeat 3412:45
3457Matias JensenHeat 3412:45
3431Merete Dalgas-HansenHeat 3412:45
3436Mette Lunø IversenOpen Water BanditterHeat 3412:45
3437Michael Lunø IversenOpen Water BanditterHeat 3412:45
3414Mikkel Torp AndersenHeat 3412:45
3404Nanna FlintHeat 3412:45
3403Niels FlintFarum Familie SvømHeat 3412:45
3413Ninette FunderHeat 3412:45
3471Ove KirkegaardGribskov familiesvømHeat 3412:45
3452Patrick HenzeTri-4 Svømme KlubHeat 3412:45
3409Per MøllerHeat 3412:45
3433Peter SøbyHeat 3412:45
3424Poul EbbesenHeat 3412:45
3427Rolf KristiansenHill Street BoysHeat 3412:45
3473Ronny SaulHeat 3412:45
3419Simon Emil SønchsenHeat 3412:45
3408Sofie HvidHeat 3412:45
3448Steen Ryan NielsenTeam VikkelsøHeat 3412:45
3469Stig Langeskov PetersenHeat 3412:45
3441Sune SchouHeat 3412:45
3476Søren PretzmannTri-4 Svømme KlubHeat 3412:45
3418Trygve GrundesenFarum Familie SvømHeat 3412:45
3521Anders JeppesenDansk MetalbearbejdnHeat 3512:50
3530Anja Borreskov Frandsen#bareos2Heat 3512:50
3514Anne Marie NobelTriple NorthHeat 3512:50
3504Annemarie van den BosPersonal Swimming AmHeat 3512:50
3531Anya TjørnelundHeat 3512:50
3524Bianca BechHeat 3512:50
3556Birgitte StorgaardHeat 3512:50
3561Bradley RaeHeat 3512:50
3526Camilla HvingelbyHeat 3512:50
3564Camilla BarsdalHeat 3512:50
3535Carice AllenBRJ Run and TriHeat 3512:50
3502Caroline Myhre-GregersenTeam Myhre/ALOTHeat 3512:50
3566Christian LaustsenenHeat 3512:50
3523Christina RindomHeat 3512:50
3547Cicilila MetzSK RAN TRIATHLONHeat 3512:50
3545Cordelia BrachtHeat 3512:50
3512Dan KnudsenHeat 3512:50
3528Dorte EgelundHeat 3512:50
3536Elizabeth TarrTeddington Swimming Heat 3512:50
3516Emily KewleyHeat 3512:50
3520Erik SkjelboTeam SkjelboHeat 3512:50
3548Erika JonassonSKRanHeat 3512:50
3538Garry SinclairHeat 3512:50
3537Gregory BanksHeat 3512:50
3553Hanne EsmannARC - I/S Amager ResHeat 3512:50
3505Hans van LentPersonal Swimming AmHeat 3512:50
3525hans hansenHeat 3512:50
3519Ida SkjelboTeam SkjelboHeat 3512:50
3517Jane KewleyHeat 3512:50
3555Jenny ÅströmRAN, MalmöHeat 3512:50
3532Jeppe LenstrupHeat 3512:50
3565Jeppe GuldGanløse Tri-CenterHeat 3512:50
3562Jesper RøikjærHeat 3512:50
3503John ThomsenHeat 3512:50
3534John GartsjöBröderna GartsjöHeat 3512:50
3527Karen Riemer HelsbølHeat 3512:50
3510Kim Lindgren KnudsenHeat 3512:50
3557kim taarsted nielsenHeat 3512:50
3554Klaus Steen HansenHeat 3512:50
3540Lea BrandtHeat 3512:50
3563Lene Beck ChristensenHeat 3512:50
3541Malin JohanssonSimklubben RANHeat 3512:50
3511Marco KnudsenHeat 3512:50
3501Marianne Myhre RottenstenTeam MyhreHeat 3512:50
3533Martin GartsjöBröderna GartsjöHeat 3512:50
3522Mette mathiasenHeat 3512:50
3544Mette HvidsteenFitnessdk triHeat 3512:50
3509michael pedersenHeat 3512:50
3515Mikkel LarsenHareskovens TriathloHeat 3512:50
4635Monica MadsenTri4 Heat 3512:50
3558Nicklas LarssonHeat 3512:50
3506Per ThauHareskov svømHeat 3512:50
3549Peter MorganSK RANHeat 3512:50
3550Peter MahrtHeat 3512:50
3552Robert Bruun MariagerARCHeat 3512:50
3539Sara StenssonHeat 3512:50
3559Sara JohanssonSK RanHeat 3512:50
3560Stjepan SiljacHeleneholms IF Tri THeat 3512:50
3529Suzanne RosenkildeHeat 3512:50
3518Søren SkjelboTeam SkjelboHeat 3512:50
3507Thomas MortensenHeat 3512:50
3508Thomas MøbergHeat 3512:50
3546Thomas F. JørgensenHeat 3512:50
3542Torbjörn Ottosson Team Trelleborg TriaHeat 3512:50
3543Tue HellsternDansk Moderne FemkamHeat 3512:50
3612Andreas Elmelund HassUSG Svømning og VandHeat 3614:10
3662Andreas MalleUSG Svømning og VandHeat 3614:10
3613Anja JørgensenUSG Svømning og VandHeat 3614:10
3658Anja KickbuschUSG Svømning og VandHeat 3614:10
3628Anne Cathrine Dahlgaard HansenUSG Svømning og VandHeat 3614:10
3606Anton KovyakhUSG Svømning og VandHeat 3614:10
3647Bettina JohannesonUSG Svømning og VandHeat 3614:10
3640Casperr MortensenFrit flovHeat 3614:10
3638Cathrine ChristiansenUSG Svømning og VandHeat 3614:10
3639Charlotte Fischer HolmUSG Svømning og VandHeat 3614:10
3617Charlotte Fly AndersenUSG Svømning og VandHeat 3614:10
3630Christer Rovang USG Svømning og VandHeat 3614:10
3626Christian NygaardUSG Svømning og VandHeat 3614:10
4146Conni EinfeldtHeat 3614:10
3652Emilie OksbjergUSG Svømning og VandHeat 3614:10
3643Fredrik KockUSG Svømning og VandHeat 3614:10
3605Gert LorenzenUSG Svømning og VandHeat 3614:10
3620Hans GeneeHeat 3614:10
3660Heidi BilleHeat 3614:10
3665Helene HInzHeat 3614:10
3601HENRIK EYVIND BANG LARSENSösdala SimsällskåpHeat 3614:10
3627Ida Marie Dahlgaard HansenUSG Svømning og VandHeat 3614:10
3607Ida Søgaard LarsenUSG Svømning og VandHeat 3614:10
3654Inge NoringriisUSG Svømning og VandHeat 3614:10
3604Jesper TvedUSG Svømning og VandHeat 3614:10
3646Johanne BakUSG Svømning og VandHeat 3614:10
3609Johannes GrandUSG Svømning og VandHeat 3614:10
3619Jonas Kofoed LarsenUSG Svømning og VandHeat 3614:10
3610Julie Ørbæk MøllerUSG Svømning og VandHeat 3614:10
3651Kasper Bøgh KristensenUSG Svømning og VandHeat 3614:10
3624Kenn KnudsenUSG Svømning og VandHeat 3614:10
3657Lene Hjort Grøndahl SørensenUSG Svømning og VandHeat 3614:10
3663Lise MikkelsenUSG Svømning og VandHeat 3614:10
3666Mads MartinsenUSG Svømning og VandHeat 3614:10
3659Maria Koerner Nissen USG Svømning og VandHeat 3614:10
3649Maria Sophia LehimUSG Svømning og VandHeat 3614:10
3631Marie Høj KjeldsenUSG Svømning og VandHeat 3614:10
3611Marie Louise LandsvigUSG Svømning og VandHeat 3614:10
3625Martin LaursenUSG Svømning og VandHeat 3614:10
3608Masja FonnesUSG Svømning og VandHeat 3614:10
3622Mette KnudsenUSG Svømning og VandHeat 3614:10
3629Mette SvanebergUSG Svømning og VandHeat 3614:10
3644Mikkel Morsing USG Svømning og VandHeat 3614:10
3637Mille Nielsen USG Svømning og VandHeat 3614:10
3641Monika Krogh AndersenUSG Svømning og VandHeat 3614:10
3648Morten LundUSG Svømning og VandHeat 3614:10
3632Natasja ParsonsUSG Svømning og VandHeat 3614:10
4228Nathalie DelbrouckUSG Svømning og VandHeat 3614:10
3653Nichlas LarssonUSG Svømning og VandHeat 3614:10
3634Nina Lærke Nyvang JensenUSG Svømning og VandHeat 3614:10
3650Olivia SlorhUSG Svømning og VandHeat 3614:10
3615Oluf Højbjerg HansenUSG Svømning og VandHeat 3614:10
3656Pernille Louise ForsbergUSG Svømning og VandHeat 3614:10
3416Peter Rosener JensenHeat 3614:10
3614Philip HulgaardUSG Svømning og VandHeat 3614:10
3603Philipp KlessHeat 3614:10
3621Rikke TorenholtUSG Svømning og VandHeat 3614:10
3667Sine FrejstrupHeat 3614:10
3645Sofie Otzen BaggerUSG Svømning og VandHeat 3614:10
3616Steen BarnungUSG Svømning og VandHeat 3614:10
3635Steen AxelsenUSG Svømning og VandHeat 3614:10
3623Stine Bernt StryhnUSG Svømning og VandHeat 3614:10
3618Susanne S. LarsenUSG Svømning og VandHeat 3614:10
3602Søren HansenUSG Svømning og VandHeat 3614:10
3655Theresa WoldbyeUSG Svømning og VandHeat 3614:10
3642Thomas RasmussenUSG Svømning og VandHeat 3614:10
3661Tina Koerner NissenUSG Svømning og vandHeat 3614:10
3633Torben JakobsenUSG Svømning og VandHeat 3614:10
3712Anders KristensenHeat 3714:15
3765Anders Hiort HansenUSG Svømning og VandHeat 3714:15
3704Aneline Carola TietgenHeat 3714:15
3726Ann Dorte Hageman GregersenGuldborgsund TriathlHeat 3714:15
3734Anna TamsUSG Svømning og VandHeat 3714:15
3730Anna Warburg PetersenUSG Svømning og VandHeat 3714:15
3767Anne Okkels BirkHeat 3714:15
3739Anne-Sofie BeckUSG Svømning og VandHeat 3714:15
3748Anne-Sofie Scheel DalbachUSG Svømning og VandHeat 3714:15
3738Cecilia Engel ThomasUSG Svømning og VandHeat 3714:15
3754Cecilie Bisgaard-NøhrUSG Svømning og VandHeat 3714:15
3741Christian LalupuUSG Svømning og VandHeat 3714:15
3716Elisa RosenbohmSvømmeklubben Kvik, Heat 3714:15
3720Erik BrandsmaPSV EindhovenHeat 3714:15
3705Feline TietgenHeat 3714:15
3721Finn UnnerupHeat 3714:15
3714Henriette Hjortshøj RasmussenSvømmeklubben Kvik, Heat 3714:15
3768Henrik Schreiner-De SantanaHovedstadens SvømmekHeat 3714:15
3753Ida NilssonUSG Svømning og VandHeat 3714:15
3718Ivan SkipperAuning SvæmmeklubHeat 3714:15
3710Jakob FyledalHeat 3714:15
3759Jakob ErlendssonUSG Svømning og VandHeat 3714:15
3737Julia WellmannUSG Svømning og VandHeat 3714:15
3715Karin NielsenHeat 3714:15
3746Katri Vainio-PedersenUSG Svømning og VandHeat 3714:15
3764Katrine BreidahlUSG Svømning og VandHeat 3714:15
3706Kim Andresen WetcheHeat 3714:15
3717Kirsten SkipperAuning SvømmeklubHeat 3714:15
3760Kristian ErlendssonUSG Svømning og VandHeat 3714:15
3736Kristoffer GlavindUSG Svømning og VandHeat 3714:15
3719Lene Volke Jensen Swim Team NeptunHeat 3714:15
3766lene Mikkelsen Heat 3714:15
3742Line LindemoseUSG Svømning og VandHeat 3714:15
3727Liselotte Juhl PedersenGuldborgsund TriathlHeat 3714:15
3747Louise Katrine May JensenUSG Svømning og VandHeat 3714:15
3707Maj-Lena LindersonHajenHeat 3714:15
3729Maja MaraldoUSG Svømning og VandHeat 3714:15
3763Maria IversenUSG Svømning og VandHeat 3714:15
3723Marianne Einshøj JakobsenHeat 3714:15
3709Mariella LarssonHeat 3714:15
3703Markus PietiläHeat 3714:15
3740Mathilde Hovgaard Wrona OlsenUSG Svømning og VandHeat 3714:15
4164METTE BECKUSG Svømning og VandHeat 3714:15
3743Mette LentzUSG Svømning og VandHeat 3714:15
3701Mikkel ThastumHeat 3714:15
3752Mikkel MollerupUSG Svømning og VandHeat 3714:15
3728Miles KrizmanicDanish Air TransportHeat 3714:15
3762Negar LatifiUSG Svømning og VandHeat 3714:15
3722Nick Brocklesby Heat 3714:15
3702Pia LeppäläHeat 3714:15
3750Pia BaileyUSG Svømning og VandHeat 3714:15
3751Pia Aasted JensenUSG Svømning og VandHeat 3714:15
3744Rune Scheldon GustafssonUSG Svømning og VandHeat 3714:15
3711Sarah GordonXXHeat 3714:15
3761Semja LindstedUSG Svømning og VandHeat 3714:15
3749Sidsel IversenUSG Svømning og VandHeat 3714:15
3745Signe Bay-KastrupUSG Svømning og VandHeat 3714:15
3731sophine krintelUSG Svømning og VandHeat 3714:15
3758Stefan ErlendssonUSG Svømning og VandHeat 3714:15
3755Susanne LarsenUSG Svømning og VandHeat 3714:15
3757Thorbjørn SæthreUSG Svømning og VandHeat 3714:15
3708Tina Fransson KrookHeat 3714:15
3735Toms BulsUSG Svømning og VandHeat 3714:15
3769Vibeke MortensenHeat 3714:15
3830Andreas SørensenHeat 3814:20
3842Anne AllerupHeat 3814:20
3840Anni PovlsenHop i Fjorden KOLDINHeat 3814:20
3865Bas ZuiderentTriathliemHeat 3814:20
3801Caroline Friis ThirstrupSolrød SvømmeklubHeat 3814:20
3855Charlotta Fredholm ElénHeat 3814:20
3863Christian KragerupLandbrug & FødevarerHeat 3814:20
3841Dorthe Lambæk Heat 3814:20
3853Emma Nylander RosinHeat 3814:20
3835emmi sevelstedHeat 3814:20
3831Federico HernandezHeat 3814:20
3833Gunner AndersenHeat 3814:20
3802Hannah Wood-KurlandSolrød SvømmeklubHeat 3814:20
3803Hans-Henrik BasseSolrød SvømmeklubHeat 3814:20
3867Helena SchützeHeat 3814:20
3843Henrik BeringHeat 3814:20
3860Jacob GoltermannHeat 3814:20
3861Jacon RønneHeat 3814:20
3804Jason RichardsSolrød SvømmeklubHeat 3814:20
3805Jens Hockerup HansenSolrød SvømmeklubHeat 3814:20
3827Jim Hagemann SnabeSmart SvømHeat 3814:20
3806Joan West JakobsenSolrød SvømmeklubHeat 3814:20
3807Johnne Vium-HeinesenSolrød SvømmeklubHeat 3814:20
3834Josephine MichelsenHeat 3814:20
3866Julie Blom Heat 3814:20
3808Jørgen Steen FrederiksenSolrød SvømmeklubHeat 3814:20
3825Kathinka FennestadSmart SvømHeat 3814:20
3809Katrine FeldSolrød SvømmeklubHeat 3814:20
3849Kevin RasmusssenHærenHeat 3814:20
3846Kim SkouHeat 3814:20
3810Kristian Wood-KurlandSolrød SvømmeklubHeat 3814:20
3848Lars RiisHop i fjordenHeat 3814:20
3864Lars IngemannHeat 3814:20
3811Lasse KislingSolrød SvømmeklubHeat 3814:20
3845Lise-Lotte B. ChristoffersennovozymesHeat 3814:20
3851Lotte Nørgaard KronowHop i FjordenHeat 3814:20
3852Maja Gjern JohansenHeat 3814:20
3812Mathilde NorupSolrød SvømmeklubHeat 3814:20
3836Mette RasmussenMAN Diesel & TurboHeat 3814:20
3813Michael Holmberg AndersenSolrød SvømmeklubHeat 3814:20
3844Morten PalsbroFitness.dk triHeat 3814:20
3862Morten Bonde PedersenLandbrug & FødevarerHeat 3814:20
3814Nathalie NielsenSolrød SvømmeklubHeat 3814:20
3826Nikolaj Hagemann SnabeSmart SvømHeat 3814:20
3815Nikoline SassSolrød SvømmeklubHeat 3814:20
3829Per BaatrupSmart SvømHeat 3814:20
3839Per BechHeat 3814:20
3816Peter Zangenberg HyllestedSolrød SvømmeklubHeat 3814:20
3850Rikke AugustinussenHeat 3814:20
3854Rolf RosinHeat 3814:20
3817Sanne Kjærgaard HellmannSolrød SvømmeklubHeat 3814:20
3818Sarah ToubroSolrød SvømmeklubHeat 3814:20
3832Sigrid HjermindHeat 3814:20
3847stig christian jensenHeat 3814:20
3819Stine FeltsenSolrød SvømmeklubHeat 3814:20
3820Søs RaskSolrød SvømmeklubHeat 3814:20
3828Thea Baatrup KampmannSmart SvømHeat 3814:20
3837Thomas SherlingHærenHeat 3814:20
3859Tomas Detmer JensenDK3650 cyclingHeat 3814:20
3821Tommy StendevadSolrød SvømmeklubHeat 3814:20
3822Victor Lendal Munch-JensenSolrød SvømmeklubHeat 3814:20
3838Vladimir ChenUSG Svømning og VandHeat 3814:20
3908Allan LindHelsingør SvømmeklubHeat 3914:25
3920Allan PedersenDSVHeat 3914:25
3966Ann Louise Syrach LindgaardDSVHeat 3914:25
3921Arcadio Martinez DSVHeat 3914:25
3922Benjamin HansenDSVHeat 3914:25
3959Bettina HonoréDSVHeat 3914:25
3923Bjørn Würtz AndersenDSVHeat 3914:25
3965Christian ToftDSVHeat 3914:25
3911Claus MunksgaardHeat 3914:25
3924Claus FlachDSVHeat 3914:25
3903eddy krageHelsingør SvømmeklubHeat 3914:25
3912Eileen BurmesterHelsingør SvømmeklubHeat 3914:25
3964Ellen GarneDSVHeat 3914:25
3926Flemming ChristensenDSVHeat 3914:25
3950Fornavn EfternavnDSVHeat 3914:25
3951Fornavn EfternavnDSVHeat 3914:25
3952Fornavn EfternavnDSVHeat 3914:25
3953Fornavn EfternavnDSVHeat 3914:25
3954Fornavn EfternavnDSVHeat 3914:25
3955Gert PetersenDSVHeat 3914:25
3927Gil AzubalDSVHeat 3914:25
3907Gitte Rud ThomsenHelsingør SvømmeklubHeat 3914:25
3905Hanne PedersenHeat 3914:25
3906Hanne BoesgaardHelsingør SvømmeklubHeat 3914:25
3901Hans Martin Johansensvomning.dkHeat 3914:25
3915Helle BakHeat 3914:25
3928Henrik RolandDSVHeat 3914:25
3932Henrik DegnbolDSVHeat 3914:25
3904Inger RiberHelsingør SvømmeklubHeat 3914:25
3929Isabell Granath DSVHeat 3914:25
3930Jais HolsteinDSVHeat 3914:25
3931Jakob CentervallDSVHeat 3914:25
3968Jakob VilladsenDSVHeat 3914:25
3933Jan Edelholt KristiansenDSVHeat 3914:25
3936Jason YeDSVHeat 3914:25
3934Jens Bjørn AndersenDSVHeat 3914:25
3935Jeppe AlkærsigDSVHeat 3914:25
3925Joakim GranathDSVHeat 3914:25
3918Karen IllerupKarlslunde TriHeat 3914:25
3956Karin BecktorDSVHeat 3914:25
3946Katrin SchouboeDSVHeat 3914:25
3913Klaus ThomsenHelsingør SvømmeklubHeat 3914:25
3937Lars SanderDSVHeat 3914:25
3963Lars SørensenDSVHeat 3914:25
3938Maria Seifert SpuurDSVHeat 3914:25
3939Martin IbenholtDSVHeat 3914:25
3940Martin MogensenDSVHeat 3914:25
3910Mette HillebrandtHelsingør SvømmeklubHeat 3914:25
3916Mette KohlsHeat 3914:25
3824Michael BarchardHeat 3914:25
3941Michael DalkoffDSVHeat 3914:25
3914Morten Folke NielsenHelsingør SvømmeklubHeat 3914:25
3942Nikolaj Meyland-SmithDSVHeat 3914:25
3909Nina Damsgaard PedersenHelsingør SvømmeklubHeat 3914:25
3919Oscar IllerupKarlslunde TriHeat 3914:25
3943Patrick Figiel-KibsgaardDSVHeat 3914:25
3962Per Carøe HelmarkDSVHeat 3914:25
3944Peter MagillDSVHeat 3914:25
3945Peter GrothDSVHeat 3914:25
3960Peter Kaaberbøl KristensenDSVHeat 3914:25
3961Peter KroghDSVHeat 3914:25
3969Peter Hartwell LarsenDSVHeat 3914:25
3947Rickard AlstråleDSVHeat 3914:25
3948Rikke HaustingDSVHeat 3914:25
3823Simon BarchardGentofte SvømmeklubHeat 3914:25
3967Susanne SpøerDSVHeat 3914:25
3902Sys HavgaardHelsingør SvømmeklubHeat 3914:25
3917Søren Voldby PedersenHeat 3914:25
3949Søren KlimDSVHeat 3914:25
3958Thomas DessauDSVHeat 3914:25
3957Torsten RingbergDSVHeat 3914:25
4005Alette RehøjFormel76Heat 4014:30
4009Anders HørlyckFormel76Heat 4014:30
4013Anne Cathrine GjerrisFormel76Heat 4014:30
4046Astrid GraingerHeat 4014:30
4039bo hansenHeat 4014:30
4016Bodil Hoffmann-PetersenFormel76Heat 4014:30
4025Britt WulffFormel76Heat 4014:30
4010Camilla TeilmannFormel76Heat 4014:30
4027Camilla Hinsch JosephsonDanbred Int./TrinordHeat 4014:30
4021Charlotte FinnemannTrinordHeat 4014:30
4032Charlotte Møller-AndersenHeat 4014:30
4059Claus MørkHeat 4014:30
4020Dennis Seiler-HolmFormel76Heat 4014:30
4068Fie NilssonHeat 4014:30
4001Francois Kofoed MoneauxFormel76Heat 4014:30
4045Goosen KarinHeat 4014:30
4022Hans Peter BalleFormel76Heat 4014:30
4017Helle VilholmF76-havsvømHeat 4014:30
4031Henning JansenHelsingborgs SimsällHeat 4014:30
4067Henriette ErichsenHeat 4014:30
4065Henriette MichaelsenHeat 4014:30
4026Henrik NicolaysenHeat 4014:30
4049Henrik TidemandF76Heat 4014:30
4051Henrik HilkerALOTHeat 4014:30
4044Inge BuntinxHeat 4014:30
4030Jan OlsenHeat 4014:30
4057JOHN NEWBURYSerpentine scHeat 4014:30
4047Julie SkelmoseHeat 4014:30
4056Julie Reasonsussex marlinsHeat 4014:30
4037Julie Bondo JakobsenHeat 4014:30
4052Karina BulowHeat 4014:30
4024Kathrine NicolaysenHeat 4014:30
4048kathrine emanuelHeat 4014:30
4053Kenneth BulowHeat 4014:30
4012Kristian VilstrupFormel76Heat 4014:30
4060Lars C. Windfeld-HøebergTeam Rygårds alleHeat 4014:30
4014Lotte FredsbyFormel76Heat 4014:30
4018Maria FeldmannHeat 4014:30
4002Martin Kofoed MoneauxFormel76Heat 4014:30
4038Martin Jakobsen Heat 4014:30
4019Mia MunkFormel76Heat 4014:30
4023Miriam NicolaysenHeat 4014:30
4042Morten UhlHeat 4014:30
4006Nina DalsgaardFormel76Heat 4014:30
4069Patricia Topgaard Heat 4014:30
4034Patrick LavioletteFormel76Heat 4014:30
4066Per HelanderHeat 4014:30
4004Pernilla StroeFormel76Heat 4014:30
4008Pernille JustesenFormel76Heat 4014:30
4028Peter SvaneHeat 4014:30
4055Petra UlmerHeat 4014:30
4041Pimmie SchultzUSG Svømning og VandHeat 4014:30
4062Rene Taus HansenTeam Rygårds alleHeat 4014:30
4054Rune Ramsgaard JensenHeat 4014:30
4061Sebastian Windfeld-HøebergTeam Rygårds alleHeat 4014:30
4029Sofie Bech ChristensenHeat 4014:30
4064Sune PindBlovstrødløverneHeat 4014:30
4040søren kongsgaard larsenHeat 4014:30
4033Søren Peter MøllnitzF76Heat 4014:30
4003Thomas VollerFormel76Heat 4014:30
4011Trine Justesen NielsenFormel76Heat 4014:30
4058tue nørskov-lauritsnHareskovens TriathloHeat 4014:30
4007Uffe DavidFormel76Heat 4014:30
4015Vanessa ArendsHeat 4014:30
4148Allan GreenUSG Svømning og VandHeat 4114:35
4120Amdi Doppler ThellemannHeat 4114:35
4132Anders SimonsenSvømmeklubben Vest/BHeat 4114:35
4121Andras SplidtHeat 4114:35
4159Andreas NielsenHeat 4114:35
4105Annika WeiheHeat 4114:35
4125Antina NeugebauerHanse SV RostockHeat 4114:35
4145Berit SvendstrupHeat 4114:35
4110Birita LindenskovHeat 4114:35
4133Birthe Ankjær JørgensenHeat 4114:35
4117Caroline LindeHeat 4114:35
4167Carsten MøllerGentofte SvømmeklubHeat 4114:35
4103Christian HaugeHeat 4114:35
4113Christian BovetHellerup KajakklubHeat 4114:35
4143Christine GaikMSV MarburgHeat 4114:35
4137Claus A W OlssonHeat 4114:35
4116Cornelia LindeHeat 4114:35
4149Dan JensenUSG Svømning og VandHeat 4114:35
4123Dortea NollHeat 4114:35
4115Elo ChristensenHeat 4114:35
4162Emil ForsbergTeam ForsbergHeat 4114:35
4158Frank LaustenIslev Triathlon KlubHeat 4114:35
4108Gunn DanielsenHeat 4114:35
4104Heidi AndreasenVand Løberne Heat 4114:35
4102Henrik ThomsenWasserfreunde SpandaHeat 4114:35
4107Ingrid JensenHeat 4114:35
4136Jakob GunnløgssonHeat 4114:35
4153jakob de strickerTripleNorteHeat 4114:35
4126Janne SneistrupHeat 4114:35
4147Jeanette SøeHeat 4114:35
4157Jens Jakob ChristensenHeat 4114:35
4139Joen SveistrupHeat 4114:35
4161Kathrine ForsbergTeam ForsbergHeat 4114:35
4130Kresten Kleemann FalsterHeat 4114:35
4152Krzysztof ZawadzkiHeat 4114:35
4155Liv KreiserGentofte SvømmeklubHeat 4114:35
4140Malene Martini ClausenHeat 4114:35
4118Maria FengerVandløberneHeat 4114:35
4166Marie RasmussenUSG Svømning og VandHeat 4114:35
4109Marjun LamhaugeHeat 4114:35
4131Marjun Jacobsen JuulSvimjifelagið ÆirHeat 4114:35
4111Martin RengHeat 4114:35
4135Martin RørdamHareskovens TriathloHeat 4114:35
4134Mathilde BallingGanløse SvømmeklubHeat 4114:35
4144Mathilde SvendstrupHeat 4114:35
4151Mathilde Koch-LarsenFrederiksværk SvømmeHeat 4114:35
4156Mikala KreiserGentofte SvømmeklubHeat 4114:35
4101Morten Christensen Heat 4114:35
4122Nathalie HarlingHeat 4114:35
4124Nico BeusterHanse SV RostockHeat 4114:35
4129Niels PlougKrügerHeat 4114:35
4168Niels BlomquistTeam GodisHeat 4114:35
4169Nikolaj LøbnerTeam GodisHeat 4114:35
4128Ole WulffGentofte SvømmeklubHeat 4114:35
4106Oluffa á HøvdanumSvimjifelagið ÆgirHeat 4114:35
4163Oscar ForsbergTeam ForsbergHeat 4114:35
4160Rasmus NielsenHeat 4114:35
4165Rasmus MortensenPACTHeat 4114:35
4114Sejr HansenHeat 4114:35
4150Thørbjøn Jari IkkalaFrederiksværk SvømmeHeat 4114:35
4112Torben ThygesenPi Aarhus Heat 4114:35
4119Vincent JouveSvømmeklubben Vest/BHeat 4114:35
4154WILLIAM de strickerGladsaxe SvømmeklubHeat 4114:35
4203Anders FanøHareskov IFHeat 4214:40
4232Anna TrzecieskiHeat 4214:40
4204Charlotte HansenHareskov IFHeat 4214:40
4225Claus PedersenHeat 4214:40
4201Helle FanøHareskov If´s SvømmeHeat 4214:40
4222Helle FanøHareskov IFHeat 4214:40
4213Henrik SkovdalHareskov IFHeat 4214:40
4231Henrik Jakobsen Svømmeklubben Kvik, Heat 4214:40
4205Iben KraghHareskov IFHeat 4214:40
4258Jakob Bjerregaard NielsenHeat 4214:40
4206Jesper FanøHareskov IFHeat 4214:40
4230jesper alex larsenHeat 4214:40
4214Joacim GrafHareskov IFHeat 4214:40
4215Kate JensenHareskov IFHeat 4214:40
4227Lee PalmerTamarama SLSCHeat 4214:40
4260Lone HækHeat 4214:40
4216Maj PetersenHareskov IFHeat 4214:40
4207Marie-Louise SchouHareskov IFHeat 4214:40
4208Mette DamHareskov IFHeat 4214:40
4217Mette WolffHareskov IFHeat 4214:40
4229Mingo heiduk TetscheHeat 4214:40
4218Monica DiazHareskov IFHeat 4214:40
4224Nicklas LausenHeat 4214:40
4219Nina Buus SørensenHareskov IFHeat 4214:40
4220Per ThauHareskov IFHeat 4214:40
4261Pernille FrickmannHeat 4214:40
4221Peter Scharff-PoulsenHareskov IFHeat 4214:40
4226Peter GlargaardHeat 4214:40
4209Sare GrünfeldHareskov IFHeat 4214:40
4210Søren PadkjærHareskov IFHeat 4214:40
4211Tanja MolzenHareskov IFHeat 4214:40
4202Trine Schifter LorenzenHeat 4214:40
4223Trine Schifter LarsenHareskov IFHeat 4214:40
4259Werner Thomas MathiesHeat 4214:40
4320Anders RasmussenTeam AAHeat 4314:45
4325Anders RosengrenFamiliesvømHeat 4314:45
4309Anne PedersenHeat 4314:45
4313Anne RoslyngHovedstadens SvømmekHeat 4314:45
4319Anne DahlSwim Team NeptunHeat 4314:45
4336Brian KristensenHeat 4314:45
4312Carola Elisabeth PedersenHovedstadens SvømmekHeat 4314:45
4335Carsten. J. JørgensenHeat 4314:45
4322Henrik MadsenHeat 4314:45
4328Ia Brix OhmannHeat 4314:45
4324Jacob Kaae Andersen不冷Heat 4314:45
4331Jan JørgensenBadesmølfHeat 4314:45
4333Jeppe Sikker JensenHareTriHeat 4314:45
4318Jonas Oliver SørensenSwim Team NeptunHeat 4314:45
4310Kasper Lind OmmenTeam OmmenHeat 4314:45
4330Kim Bjerg HansenSvømmeskolenHeat 4314:45
4334Lars Krog ChristensenHeat 4314:45
4306Line EskeSwim Team NeptunHeat 4314:45
4308Marie EskeSwim Team NeptunHeat 4314:45
4327Mark IvensHeat 4314:45
4311Martin Lind OmmenTeam OmmenHeat 4314:45
4317Mette FoghHeat 4314:45
4305Mikkel StrandSwim Team NeptunHeat 4314:45
4323Morten Vesterager不冷Heat 4314:45
4315Ole BomHillerød SvømmeklubHeat 4314:45
4301Pernille LillelundKano & Kajak ButikkeHeat 4314:45
4303Peter LillelundHeat 4314:45
4314Rasmus LundSwim Team NeptunHeat 4314:45
4307Rit@ Hauge Heat 4314:45
4316Simon WherityHeat 4314:45
4302Susanne GrønHeat 4314:45
4332Søren DanielsenHeat 4314:45
4329tenna mia jensenSvømmeskolenHeat 4314:45
4401Amanda BøgelundSwimEarsHeat 4414:50
4403Anne Mette AndersenSwimEarsHeat 4414:50
4404Berit HoieltSwimEarsHeat 4414:50
4405Bettina Braesch-AndersenSwimEarsHeat 4414:50
4406Bettina KølleSwimEarsHeat 4414:50
4462Brian NielsenSwimEarsHeat 4414:50
4407Camilla Lind MelskensSwimEarsHeat 4414:50
4326Camilla PoulsenHeat 4414:50
4408Christian ThestrupSwimEarsHeat 4414:50
4422Claus GeislerSwimEarsHeat 4414:50
4409Dennis Fuglsang AndersenSwimEarsHeat 4414:50
4410Emma RehnströmSwimEarsHeat 4414:50
4463Fornavn EfternavnSwimEarsHeat 4414:50
4464Fornavn EfternavnSwimEarsHeat 4414:50
4465Fornavn EfternavnSwimEarsHeat 4414:50
4411George VukolicicSwimEarsHeat 4414:50
4412Gitte BjørligSwimEarsHeat 4414:50
4413Hans Henrik H. HemingSwimEarsHeat 4414:50
4414Henrik Barfoed LarsenSwimEarsHeat 4414:50
4415Henrik Slot NielsenSwimEarsHeat 4414:50
4416Henrik WichmannSwimEarsHeat 4414:50
4417Jan NilssonSwimEarsHeat 4414:50
4418Jimmy WindeballeSwimEarsHeat 4414:50
4419John LerkeSwimEarsHeat 4414:50
4420Karen Moestrup JensenSwimEarsHeat 4414:50
4421Karina Turi DøjSwimEarsHeat 4414:50
4423Kenneth NielsenSwimEarsHeat 4414:50
4424Keyla Barahona-RamirezSwimEarsHeat 4414:50
4425Kurt Othendal NielsenSwimEarsHeat 4414:50
4426Lars MunchSwimEarsHeat 4414:50
4427Lasse ZaggaiSwimEarsHeat 4414:50
4428Lene HoldrupSwimEarsHeat 4414:50
4429Louise BangsgaardSwimEarsHeat 4414:50
4430Mads DollerisSwimEarsHeat 4414:50
4461Magnus Løvendal BendtsenSwimEarsHeat 4414:50
4431Mai Sandby HansenSwimEarsHeat 4414:50
4432Maja BressendorffSwimEarsHeat 4414:50
4433Margit Aagaard JensenSwimEarsHeat 4414:50
4434Martin Rubæk JensenSwimEarsHeat 4414:50
4435Melanie BuescherSwimEarsHeat 4414:50
4437Michael BorreSwimEarsHeat 4414:50
4438Mogens Bøgild jensenSwimEarsHeat 4414:50
4439Morten KrapperSwimEarsHeat 4414:50
4440Niels BukholtSwimEarsHeat 4414:50
4441Nikolaj LerkeSwimEarsHeat 4414:50
4442Ole MikkelsenSwimEarsHeat 4414:50
4444Peter LarsenSwimEarsHeat 4414:50
4445Peter RoldsgaardSwimEarsHeat 4414:50
4443Peter Conrad Nulle HolgersenSwimEarsHeat 4414:50
4447Preben Lyngholt JensenSwimEarsHeat 4414:50
4448Rasmus Dam JohansenSwimEarsHeat 4414:50
4449Regina M. AndersenSwimEarsHeat 4414:50
4436Reuben Paul MunneeSwimEarsHeat 4414:50
4450Sebastian Ravn RasmussenSwimEarsHeat 4414:50
4451Stig BeltoftSwimEarsHeat 4414:50
4402Stine R. HeltSwimEarsHeat 4414:50
4452Susanne OllingSwimEarsHeat 4414:50
4453Søren StruntzeSwimEarsHeat 4414:50
4454Thomas Juhl HansenSwimEarsHeat 4414:50
4455Thomas Mielow OlsenSwimEarsHeat 4414:50
4456Torben PerssonSwimEarsHeat 4414:50
4457Trine HelbrandtSwimEarsHeat 4414:50
4458Trine LamersSwimEarsHeat 4414:50
4459Trine StormSwimEarsHeat 4414:50
4460Wyn StewartSwimEarsHeat 4414:50
4504ana rodriguezHeat 4514:55
4530Andreas MølholmTFKHeat 4514:55
4525Anette NielsenHeat 4514:55
4523Benjamin NørgaardImmeoHeat 4514:55
4516Christina Mogensen3450 DwarfsHeat 4514:55
4527Christoffer Ravn-NielsenTFKHeat 4514:55
4524Daniel NørgaardImmeoHeat 4514:55
4533Fornavn EfternavnTFKHeat 4514:55
4534Fornavn EfternavnTFKHeat 4514:55
4535Fornavn EfternavnTFKHeat 4514:55
4536Fornavn EfternavnTFKHeat 4514:55
4537Fornavn EfternavnTFKHeat 4514:55
4538Fornavn EfternavnTFKHeat 4514:55
4539Fornavn EfternavnTFKHeat 4514:55
4540Fornavn EfternavnTFKHeat 4514:55
4541Fornavn EfternavnTFKHeat 4514:55
4542Fornavn EfternavnTFKHeat 4514:55
4543Fornavn EfternavnTFKHeat 4514:55
4544Fornavn EfternavnTFKHeat 4514:55
4545Fornavn EfternavnTFKHeat 4514:55
4507Frank Christoffer Nielsen2610 Giants Heat 4514:55
4560Gabriel LayeraHeat 4514:55
4514Gabriela Mariel MalettiHeat 4514:55
4549Gerrard StarrHeat 4514:55
4510Henrik Raaskou Schæfer2610 GiantsHeat 4514:55
4515Henrik Mogensen3450 DwarfsHeat 4514:55
4532Henrik ThornTFKHeat 4514:55
4522Jakob KirkegaardHeat 4514:55
4505Janne Rath BruunHeat 4514:55
4506Jørgen BruunHeat 4514:55
4550Knud Mansfeld-GieseLAMONT Cycling TeamHeat 4514:55
4521Lenette NielsenHeat 4514:55
4509Lisette Rostgaard Jørgensen2610 GiantsHeat 4514:55
4512Louise KirkegaardHeat 4514:55
4531Maja Jønck HjulerTFKHeat 4514:55
4517Martin GablerHeat 4514:55
4546Mathias RoosHeat 4514:55
4518Michelle Skjoldegaard2610 GIANTSHeat 4514:55
4501morten schrøderWilkeHeat 4514:55
4513Morten Blok HellesøeCopenwaterHeat 4514:55
4528Morten Kjøller HegelundTFKHeat 4514:55
4508Nina Bornhøft Nielsen2610 GiantsHeat 4514:55
4519Paw ErstrupHolbæk TriHeat 4514:55
4511Pieter Berkouwer2610 GiantsHeat 4514:55
4547Sofie Nynne AstrupHeat 4514:55
4548Sophie Holt SchimidtHeat 4514:55
4503steffen bruunHeat 4514:55
4526Timon WedekindTFKHeat 4514:55
4529Tone Laksafoss SparreTFKHeat 4514:55
4502Torben Storm-OlsenHeat 4514:55
4520Tore LyngeHolbæk TRIHeat 4514:55
4627----------- ---------------Tri Club DenmarkHeat 4615:00
4611Andreas JohannsenSons of SaintsHeat 4615:00
4633Anna DaviesTri Club DenmarkHeat 4615:00
4634Anne Sofie TrolleTri Club DenmarkHeat 4615:00
4601Anne-Marie LanghansHeat 4615:00
4643Anssi AnonenTri Club DenmarkHeat 4615:00
4641Binne HuitemaTri Club DenmarkHeat 4615:00
4629Camilla KroghTri Club DenmarkHeat 4615:00
4645Christian SørensenTri Club DenmarkHeat 4615:00
4623Christian Ank JensenTri Club DenmarkHeat 4615:00
4640Christopher ThistedTri Club DenmarkHeat 4615:00
4649Dines Justesen/tri club denmarkHeat 4615:00
4621Erik Søe-PedersenTri Club DenmarkHeat 4615:00
4618Ervin MariagerLes MariagersHeat 4615:00
4622Esben MortensenTri Club DenmarkHeat 4615:00
4654FLEMMING NIELSENHovedstadens SvømmekHeat 4615:00
4650Gunver JustesenHeat 4615:00
4642Hans Christian EriksenTri Club DenmarkHeat 4615:00
4616Henriethe Kofoed HertzTeam SpiritHeat 4615:00
4656Henrik MadsenHeat 4615:00
4658Jacob PhilipsenHeat 4615:00
4653Jakob Møller SørensenHaslev IdrætsefterskHeat 4615:00
4637Jan-Peter GerlachTri Club DenmarkHeat 4615:00
4614Jane HjorthTeamSpiritHeat 4615:00
4659Jørn Leth-EspensenHovedstadens SvømmekHeat 4615:00
4628Katrine OttesenTri Club DenmarkHeat 4615:00
4626Kim MouritsenTri Club DenmarkHeat 4615:00
4638Lasse S. ReenbergTri Club DenmarkHeat 4615:00
4625Liselotte Bæk NielsenTri Club DenmarkHeat 4615:00
4608Louise DelaniHermes MastersHeat 4615:00
5239Mads M. EriksenBGAHeat 4615:00
4647Majbrit DemantTri Club DenmarkHeat 4615:00
4636Malene Kjær OlesenTri Club DenmarkHeat 4615:00
4648Martin AndersenTri Club DenmarkHeat 4615:00
4657Martin Møller SørensenHeat 4615:00
4606Mette MølgaardHeat 4615:00
4652Morten JacobsenHeat 4615:00
4631Nantke GarreltsTri Club DenmarkHeat 4615:00
4613Niels Jørgen HansenHeat 4615:00
4624Ole Søe-PedersenTri Club DenmarkHeat 4615:00
4609Per Hyldebrink DamgaardHeat 4615:00
4602Peter KelsallSigmaTriHeat 4615:00
4612Rasmus JuulSons of SaintsHeat 4615:00
4660Rene ShenHeat 4615:00
4644René LorenzTri Club DenmarkHeat 4615:00
4607Rikke JuulHeat 4615:00
4615Robert HjorthTeam SpiritHeat 4615:00
4655Rolf GudomlundHeat 4615:00
4617Ronni SørensenSons of SaintsHeat 4615:00
4639Sebastian JensenTri Club DenmarkHeat 4615:00
4630Stig HofflandTri Club DenmarkHeat 4615:00
4610Stine Finkas DamgaardHeat 4615:00
4605Susan VarmerHeat 4615:00
4632Thomas MøllerTri Club DenmarkHeat 4615:00
4620Thomas Robert MadsenTri Club DenmarkHeat 4615:00
4619Trine AhlburgTri Club DenmarkHeat 4615:00
4661Troels NyborgHeat 4615:00
4651Valeska SagerHeat 4615:00
4646Zuzette RansbyTri Club DenmarkHeat 4615:00
4707Annette Fur AndersenTeam FYSMOHeat 4715:05
4721Bastian RankløveHeat 4715:05
4713Carsten JørgensenHeat 4715:05
4722Christian EmigholzHeat 4715:05
4731Christoffer Lissau LundHeat 4715:05
4725Emilie Astrup Nepper-ChristensenSøllerød SvømmeklubHeat 4715:05
4755Erik Kronsten Aarslew-JensenHeat 4715:05
4740Fabienne Robert MarthinHeat 4715:05
3858Florian IsermeyerHeat 4715:05
4734Freddy Febres MujicaTeam BadeHeat 4715:05
4723Fredrik von WeiszStockholms StudenterHeat 4715:05
4742Hanne StaanumKvik Tri TeamHeat 4715:05
4720Helle Møller-NielsenHeat 4715:05
4703Ida JelnesHeat 4715:05
4724Jacob FuglsangHeat 4715:05
4733Jacob SchrøderTeam BadeHeat 4715:05
4741Josephina BartelaTeam BadeHeat 4715:05
4727Lars HeideHeat 4715:05
4714Lene ChristensenHeat 4715:05
4735Lennart NaurholmTeam BadeHeat 4715:05
4737Lillian MikkelsenTeam BadeHeat 4715:05
5234Lise DreistelbkcHeat 4715:05
4708Marie Louise NathanTeam FYSMOHeat 4715:05
4719Martin LindegaardHeat 4715:05
4729Mette BrammingTeam Bike and RunHeat 4715:05
4718Michael HaaseHeat 4715:05
4736Neil BougheyTeam BadeHeat 4715:05
4728Ole HansenTeam Bike and RunHeat 4715:05
4709Pavlina ZavadilovaKralovopolska strojiHeat 4715:05
4732Peter NielsenTeam Bike and RunHeat 4715:05
4738Peter HeiseTeam BadeHeat 4715:05
4706Rikke Hjort HansenHaveje IdrætsforeninHeat 4715:05
4715Rikke Stubbe HansenGentofte SvømmeklubHeat 4715:05
4717Rob FleurenoneHeat 4715:05
4739Shane C. KennyTeam BadeHeat 4715:05
4705Signe HertzumHeat 4715:05
4704Stefan SchaperHeat 4715:05
4730søren BrammingTeam Bike and RunHeat 4715:05
4726Thomas FrølundHeat 4715:05
4716Tine KleifHeat 4715:05
4810Allan Hjort MortensenSkovshoved TriHeat 4815:10
4803Bertram NyegaardRoskilde SvømningHeat 4815:10
4802Christian DamHeat 4815:10
4815Clara KallHeat 4815:10
4812Claus KaaberHeat 4815:10
4814Connie FrederiksenKHIF triHeat 4815:10
4804Dorthe NyegaardKHIFTriHeat 4815:10
4813Freja KallHeat 4815:10
4811Jacob Sylvest MortensenHeat 4815:10
4807Johnson CandyHeat 4815:10
4806Kirsten HaugegaardKHIFHeat 4815:10
4809Morten HinnerupHeat 4815:10
4801Nikolej HansenHeat 4815:10
4805Steffen HansenKHIF TriHeat 4815:10
3551Søren HaugstedHovedstadens SvømmekHeat 4815:10
4808test testHeat 4815:10
5019Anne Arndt NielsenAarhus Havbane Heat 5015:20
5029Arne PallesenKøbenhavns TriathlonHeat 5015:20
5011Birgitte Holt AndersenHeat 5015:20
5008Bjarne Bach ØstergaardIslev triathlonHeat 5015:20
5005Christina PhilipsenHeat 5015:20
5023Frederik MathiesenSport SocietyHeat 5015:20
5025Gustav HangaardThe Sport SocietyHeat 5015:20
5018Hans-Jacob Arndt NielsenHeat 5015:20
5016Henning BungerHeat 5015:20
5017Henriette LilleørHeat 5015:20
5022Henrik MathiesenSport SocietyHeat 5015:20
5004Jacob Hem PetersenHeat 5015:20
5030Karina RasmussenHeat 5015:20
5006Kent Herholt SimonsenIslev Triathlon KlubHeat 5015:20
5028Marie Kjærgaard LarsenKirurgisk Klinik SydHeat 5015:20
5015Martin BüngerHeat 5015:20
5003Nicklas SheikhHeat 5015:20
5014Nicolaj JørgensenHeat 5015:20
5009Peter SteroboF.P.I.Heat 5015:20
5012Petra MerzigerHeat 5015:20
5002Rikke Gry NielsenVordingborg SvømmeklHeat 5015:20
5010Sophie Kjær-HansenHeat 5015:20
5026Staffan NilssonFITbookings.comHeat 5015:20
5027Thomas Kjærgaard LarsenKirurgisk Klinik SydHeat 5015:20
5024Torben HangaardThe Sport SocietyHeat 5015:20
5001Torsten JepsenHeat 5015:20
5021Vivian NebelHeat 5015:20
5013Yvonne StausbøllHeat 5015:20
5007Zoë KjærumHeat 5015:20
5110Alba Redo RiveiroHovedstadens SvømmekHeat 5115:25
5117Anders DjurhuusGyldendal-tranerneHeat 5115:25
5109Annette ScheverHovedstadens SvømmekHeat 5115:25
5217Brian SchouHeat 5115:25
5125Brian KøsterHeat 5115:25
5122Carl Erik LindbergHovedstadens SvømmekHeat 5115:25
5231Christina ØgardHeat 5115:25
5111Dorte GreveHSK vandpoloHeat 5115:25
5124Frederik LindvedAalborg Triathlon KlHeat 5115:25
5108Hannah AnderssonHovedstadens SvømmekHeat 5115:25
5114Henning PerssonGyldendal-tranerneHeat 5115:25
5230Ieben ChristensenHeat 5115:25
5126Jeppe SkårhøjHeat 5115:25
5103Jesper SommerHSK VandpoloHeat 5115:25
5107Julie VahlgrenHSK KvindevandpoloHeat 5115:25
5123Katrine CohenHovedstadens SvømmekHeat 5115:25
5105Kenn KensøVandpolo masterHeat 5115:25
5112Kirstine JespersenUSG Svømning og VandHeat 5115:25
5113Lars MissGyldendal-tranerneHeat 5115:25
5116Lisbeth Fischer DegnGyldendal-tranerneHeat 5115:25
5106Maria E JensenHSK damevandpoloHeat 5115:25
5215Michael JacobsenHeat 5115:25
5229Per ChristensenHeat 5115:25
5127Peter Kjær VenøBlue ArrowHeat 5115:25
5104Peter Prang DueHSK vandpoloHeat 5115:25
5115Preben JuhlGyldendal-tranerneHeat 5115:25
5128Sture RygaardHeat 5115:25
5216Alison SummerfieldHeat 5215:30
5120Amalia WinbergHeat 5215:30
5208Anders PedersenV8 ConstructionHeat 5215:30
5236Anders Christopher NielsenHeat 5215:30
5219Benjamin BidstrupHeat 5215:30
5245Bo HyllestedHovedstadens SvømmekHeat 5215:30
5224CARLOS REIFCAPESHeat 5215:30
5212Casper Grue JensenKøbenhavns SkiklubHeat 5215:30
5118Chloe NautaLugi Vattenpolo KlubHeat 5215:30
5221Christian Folmann HemplerHeat 5215:30
5241christopher scalesHeat 5215:30
5244David PyshHeat 5215:30
5209Erik Emil JensenPEJ EntrepriseHeat 5215:30
5201Finn JohansenHeat 5215:30
5238Frederik T. BrokBGAHeat 5215:30
5243Hanne Fischer SørensenHovedstadens SvømmekHeat 5215:30
5235Helena LarsenHeat 5215:30
5223Henrik LuneborgHeat 5215:30
5222Henrik Lund PetersenHeat 5215:30
5211Jan BaatrupRacing Team 2100Heat 5215:30
5210Jesper Hjorth-RasmussenV8 ConstructionHeat 5215:30
5119Johan WinbergHeat 5215:30
5249Jon HestoyHavnar SvimjifelagHeat 5215:30
5203Kai HansenHareskovens TriathloHeat 5215:30
5226kevin obrienskovshoved triHeat 5215:30
5246Lars HyllestedTeam RookieHeat 5215:30
5248Lars BernhøftHaslev SvømmeklubHeat 5215:30
5202Lars Peter JørgensenHeat 5215:30
5232Lynge BjørklundV8 ConstructionHeat 5215:30
5225Marianne Friis-OlsenSvøm KorsørHeat 5215:30
5218Martin StabellHeat 5215:30
5204Mette GydemandHeat 5215:30
5220Michael HolmHeat 5215:30
5121Michael Danger HoyLUGI Water Polo ClubHeat 5215:30
5228Morten MøllgaardHolbæk TriHeat 5215:30
5233OLE VEDEL RASMUSSENBKCHeat 5215:30
5205Phillip ExellHeat 5215:30
5213Rasmus Prætorius ClausenHeat 5215:30
5240Stefan Eydal KristjanssonHeat 5215:30
5214Søren Færch PetersenHeat 5215:30
5237Torsten RosendalHeat 5215:30
5206Ulla Østergaardhaslev svømmeklubHeat 5215:30
5315Anders Ellehaugesvømmeklubben koralHeat 5315:35
5316Anders DalsgaardSigma Swim BirkerødHeat 5315:35
5322Ann Kjærsgaard LarsenHovedstadens SvømmekHeat 5315:35
5333Asger RønnowAmager Triatlon KlubHeat 5315:35
5311Birthe Marie Jølver LarsenHeat 5315:35
5328Brian BischoffHeat 5315:35
5323Carl ole HolbøllC. Holbøll Heat 5315:35
5307Christian MølgaardHeat 5315:35
5318Claus DueHareskovens TriathloHeat 5315:35
5308Daniel SnedkerHeat 5315:35
5331Donald Gongswimbikerunfoodie.dkHeat 5315:35
5324Henrik BechHeat 5315:35
5304Jacob SkovholmHeat 5315:35
5313Jane BisgaardHeat 5315:35
5326Janne Holm HallingHovedstadens SvømmekHeat 5315:35
5302Lena Thomsen LindHeat 5315:35
5327Lene A. Rasmussen IFIHeat 5315:35
5309Lennart FritzonSK SydsimHeat 5315:35
5319Maja NielsenHeat 5315:35
5325Malene MohrHovedstadens SvømmekHeat 5315:35
5301Martin Turner Hartham Masters SCHeat 5315:35
5317Mikkel PedersenAarhus 1900 TriathloHeat 5315:35
5303Niels Buus LassenCSSL.CBS.DK, Social Heat 5315:35
5320Peter FensholmHeat 5315:35
5306Peter Glerup EricsonHeat 5315:35
5346Peter Rask MøllerHeat 5315:35
5332Runa RaskSigma TRI AllerødHeat 5315:35
5305Ruvan FernandoFrontlabHeat 5315:35
5312Sofie Amalie BisgaardHorsens SvømmeklubHeat 5315:35
5335Stefan KohlerHeat 5315:35
5310Søren-Ulrik FangholmHeat 5315:35
5321Tom Kjærsgaard LarsenHeat 5315:35
5314Trine Damsvømmeklubben KoralHeat 5315:35
5336Troels RygaardSIGMATRIHeat 5315:35
5329Troels Liebe BentsenHeat 5315:35
5337Vera-Maria WimmerSchwimmclub Bregenz Heat 5315:35
5728Willy GautierHeat 5315:35
5433Anders FøynSigma Swim BirkerødHeat 5415:40
5443Anders svendsenHeat 5415:40
5435Andrew CrichtonHeat 5415:40
5428Anja SolvangHavtaskerneHeat 5415:40
5413Carsten ØgardHeat 5415:40
5409Christian DrachmannSigma Swim BirkerødHeat 5415:40
5442Christian-Emil ThorupUSG Svømning og VandHeat 5415:40
5412Clara ØgardHeat 5415:40
5440Claus LangergaardRy open waterHeat 5415:40
5437Consuelo Diaz RomeroMASTER ALBACETEHeat 5415:40
5401Dan RevahHeat 5415:40
5425Emily StausbøllHeat 5415:40
5444Emma VanggardMikkelsen CrewHeat 5415:40
5414Gerd Elisabeth BechHeat 5415:40
5407Ivan DølbyKøbenhavns HundeafdeHeat 5415:40
5411Jacob KarlssonDell ASHeat 5415:40
5417Jakup JohansenHøje-Taastrup IdrætsHeat 5415:40
5406Jane Risbjerg AndersenVildbjerg SportsforeHeat 5415:40
5415Jeff BerendtHøje-Taastrup IdrætsHeat 5415:40
5423John TannerSwimpodiumHeat 5415:40
5432Karen DeenihanHeat 5415:40
5447Kasper MikkelsenMikkelsen CrewHeat 5415:40
5408Kjeld Schade JensenHeat 5415:40
5439lise AndersenWolf PackHeat 5415:40
5438Luis RosilloMASTER ALBACETEHeat 5415:40
5441Marius KarlaviciusHeat 5415:40
5403Michael Sextus IversenHeat 5415:40
5434Morten ReiffCombi Byg A/SHeat 5415:40
5727Morten ReiffHeat 5415:40
5402Peter SkousenHvidovre SvømmeklubHeat 5415:40
5419Peter ChristensenHTK IdrætsteamHeat 5415:40
5426Robert StreeterGuildford City SCHeat 5415:40
5429Sanne HansenHavtaskerneHeat 5415:40
5430Sean NicholsonHeat 5415:40
5445Simon WinbergMikkelsen CrewHeat 5415:40
5422Susanne MunksgaardHeat 5415:40
5446Thea Vanggaard Mikkelsen CrewHeat 5415:40
5436Thomas LarsenCombi Byg A/SHeat 5415:40
5418Thomas Lund JensenHøje-Taastrup IdrætsHeat 5415:40
5427Tommy AndersenVildbjerg SportsforeHeat 5415:40
5410Ton RouwFOA IFHeat 5415:40
5416Toshe TrajanovHøje-Taastrup IdrætsHeat 5415:40
5431William WadeHeat 5415:40
5527Anders BrixHørsholm SvømmeforenHeat 5515:45
5522Anders Rosbjerg LarsenAars SvømmeklubHeat 5515:45
5542Anne Linde SpracklingHeat 5515:45
5525Camilla LillebækUSG Svømning og VandHeat 5515:45
5538Carsten Holst BlunckHeat 5515:45
5524Chris GreenwoodHeat 5515:45
5502Christian KruseHerning SvømmeklubHeat 5515:45
5539Claus NielsenHillerød SvømmeklubHeat 5515:45
5529Elina Lynge WagnerSvømmeklubben TritonHeat 5515:45
5507Frederik BojesenA6 SwimHeat 5515:45
5503Frederikke KruseHerning SvømmeklubHeat 5515:45
5532Frida JørgensenHeat 5515:45
5509Henrik PetersenHørsholm SvømmeforenHeat 5515:45
5540henrik abrahamTeam NorsemanHeat 5515:45
5504Jakob MollerupHeat 5515:45
5506Jens Peter JensenHeat 5515:45
5501Jesper LangeHvidovre SvømmeklubHeat 5515:45
5511Josefine Brosolat PedersenV8 ConstructionHeat 5515:45
5510Kim Yousefi JensenHørsholm SvømmeforenHeat 5515:45
5535kim BorupSvømmeklub Nord MastHeat 5515:45
5547Kristoffer Erbo KjærESVHeat 5515:45
5519Lars FrederiksenAarhus Studenterns SHeat 5515:45
5523Lasse OlesenHeat 5515:45
5514Martin SølvkjærHillerød SvømmeklubHeat 5515:45
5533Martin Buhl SvanumBagsværd Atletik - THeat 5515:45
5528Michael RasmussenNovozymesHeat 5515:45
5530Michael Lynge-SvendsenSwim Team Taastrup -Heat 5515:45
5544Morten BankHeat 5515:45
5546Nicolai Rauhe KristensenTRI4Heat 5515:45
5521Nicolai Severin TherkelsenA6Heat 5515:45
5508Ole PetersenJGI SwimHeat 5515:45
5512Ole DybdahlHeat 5515:45
5537Otto Vinther ChristensenHovedstadens SvømmekHeat 5515:45
5536Per JuulHeat 5515:45
5534Pernille BIng WintherHillerød SvømmeklubHeat 5515:45
5518Peter ChristensenRoskilde SvømningHeat 5515:45
5515Peter Løbner HansenHillerød SvømmeklubHeat 5515:45
5541Peter Michael Bruus MadsenTeam NorsemanHeat 5515:45
5545Ricco FladeHvidovre SvømmeklubHeat 5515:45
5513Rolf JensenHillerød SvømmeklubHeat 5515:45
5517Thomas KøferHeat 5515:45
5531Thomas Balslev JørgensenHeat 5515:45
5520Troels Leth JensenÅrhus Studenternes SHeat 5515:45
5543Willy DuhenHeat 5515:45
5642Adam GeeFriday FlyersHeat 5615:50
5639Alex LucasFriday FlyersHeat 5615:50
5651Anders BækSwim Team TaastrupHeat 5615:50
5613Anette BøgstedSigma Swim BirkerødHeat 5615:50
5601Bo WesleyHeat 5615:50
5631Bo Øllgaard RasmussenFarum SvømmeklubHeat 5615:50
5628Boye Naumann PedersenBrøndby Triathlon ClHeat 5615:50
5612Caroline SuhrSigma Swim BirkerødHeat 5615:50
5617Cecilia MaunsbachSigma Swim BirkerødHeat 5615:50
5616Christian ChristensenUSG Svømning og VandHeat 5615:50
5618Dan Ole JohansenSwim Team TaastrupHeat 5615:50
5824Esben Viking RaffrayLakorsoulwearHeat 5615:50
5635Gennady AtroshchenkoHeat 5615:50
5646Hans Ahle OlsenSvømmeklubben CopenwHeat 5615:50
5608Henrik ThorupThorup Rådgivende InHeat 5615:50
5632Jens LudvigsenHeat 5615:50
5654Jens KlarskovHeat 5615:50
5634Jeppe Vibæk JensenRundforbi SvømmehalHeat 5615:50
5621Jesper NilsonFN SwimmersHeat 5615:50
5610Jette PetersenBrøndby Triathlon ClHeat 5615:50
5606John Meinert JacobsenGoJoinHeat 5615:50
5650Jon DelivMalmö kkHeat 5615:50
5622Kirsten GjeddeBrøndby Triathlon ClHeat 5615:50
5640Maj TellefsenHeat 5615:50
5607Marte Tømta SlettenUSG Svømning og VandHeat 5615:50
5653Martin BacksKøge SvømmeklubHeat 5615:50
5648Martine Bæk TellefsenHeat 5615:50
5615Matilde FuglsangSilkeborg SvømmeklubHeat 5615:50
5603Melissa Voigt HansenHeat 5615:50
5649Mette Kirstine KellerHeat 5615:50
5638Michael RaschNS:KBHHeat 5615:50
5526Morten Packert AndersenUSG Svømning og copeHeat 5615:50
5637Niels KjølholtNSKBHHeat 5615:50
5623Nils-Christian OlssonMalmö KappsimningsklHeat 5615:50
5609Peter SchultzNext Challenge - KryHeat 5615:50
5614Peter FuglsangSilkeborg SvømmeklubHeat 5615:50
5624Philipp HaselbachUSG Svømning og VandHeat 5615:50
5602Pia KlarskovHeat 5615:50
5643Ricardo BlancoSøllerød SvømmeklubHeat 5615:50
5652Stephan SchaffnerIceberg PoolHeat 5615:50
5633Thomas VestergaardUSG Svømning og VandHeat 5615:50
5620Tom Johan JensenFN SwimmersHeat 5615:50
5636Tue Vestergaard NielsenGlostrup SvømmeklubHeat 5615:50
5611Ulrik SchäferSigma Swim BirkerødHeat 5615:50
5619Ulrik Falkenberg LendingHeat 5615:50
5604Vinnie AlkærsigVildbjerg SportsforeHeat 5615:50
5629Øyvind LoftheimCopenwaterHeat 5615:50
5701Alice ArbergJönköpings SimsällskHeat 57 (Hurtigste heat damer)15:55
5706Amalie Hyldebrandt Falck-SchmidtHovedstadens SvømmekHeat 57 (Hurtigste heat damer)15:55
5711Amalie GotthardSlagelse SvømmeklubHeat 57 (Hurtigste heat damer)15:55
5712Anna BrendstrupHeat 57 (Hurtigste heat damer)15:55
5702Emma MaagøeHovedstadens SvømmekHeat 57 (Hurtigste heat damer)15:55
5710Josefine Strand NielsenHovedstadens SvømmekHeat 57 (Hurtigste heat damer)15:55
5708Luna Donde FeilbergHovedstadens SvømmekHeat 57 (Hurtigste heat damer)15:55
5703Maria GrandtHovedstadens SvømmekHeat 57 (Hurtigste heat damer)15:55
5709Merle Fischer Vinther ChristensenHovedstadens SvømmekHeat 57 (Hurtigste heat damer)15:55
5705Signe Fich HansenHovedstadens SvømmekHeat 57 (Hurtigste heat damer)15:55
5704Tenna Jensen Hovedstadens SvømmekHeat 57 (Hurtigste heat damer)15:55
5707Vera Staun HansenHovedstadens SvømmekHeat 57 (Hurtigste heat damer)15:55
5823Alexander FengerHeat 58 (Hurtigste heat herrer)16:00
5819Alvi HjelmHovedstadens SvømmekHeat 58 (Hurtigste heat herrer)16:00
5811Andreas Piper MårtenssonTrygFonden KystlivreHeat 58 (Hurtigste heat herrer)16:00
5814Andreas VestergaardHovedstadens SvømmekHeat 58 (Hurtigste heat herrer)16:00
5802Casper Nordahl-MeyerSvømmeklubben CopenwHeat 58 (Hurtigste heat herrer)16:00
5825Christian DamgaardCopenwaterHeat 58 (Hurtigste heat herrer)16:00
5827Daniel GertmoS77 StenungsundssimmHeat 58 (Hurtigste heat herrer)16:00
5818Frans JohannessenEsbjerg SvømmeklubHeat 58 (Hurtigste heat herrer)16:00
5803Frederik ClausagerCopenWaterHeat 58 (Hurtigste heat herrer)16:00
5815Frederik LentzHovedstadens SvømmekHeat 58 (Hurtigste heat herrer)16:00
5821Giano GrilloHovedstadens SvømmekHeat 58 (Hurtigste heat herrer)16:00
5820Jesper Frost ThomsenHovedstadens SvømmekHeat 58 (Hurtigste heat herrer)16:00
5829Jesper DamgaardCopenwaterHeat 58 (Hurtigste heat herrer)16:00
5830Kjertan LysterSvømmeklubben CopenwHeat 58 (Hurtigste heat herrer)16:00
5810Kristian RanghøjLysengHeat 58 (Hurtigste heat herrer)16:00
5816Linus KoefoedHovedstadens SvømmekHeat 58 (Hurtigste heat herrer)16:00
5807Marcus Krøyer SvendsenSvømmeklubben KVIK, Heat 58 (Hurtigste heat herrer)16:00
5801Martin EmpacherThe sailfish swimrunHeat 58 (Hurtigste heat herrer)16:00
5828Matej KozubekTJ Bohemians PrahaHeat 58 (Hurtigste heat herrer)16:00
5813Mathias VestergaardHovedstadens SvømmekHeat 58 (Hurtigste heat herrer)16:00
5809Mikkel Møller JensenHvidovre SvømmeklubHeat 58 (Hurtigste heat herrer)16:00
5812Olaf WildeboerHovedstadens SvømmekHeat 58 (Hurtigste heat herrer)16:00
5817Óli MortensenHovedstadens SvømmekHeat 58 (Hurtigste heat herrer)16:00
5822Oliver JacobsenHvidovre SvømmeklubHeat 58 (Hurtigste heat herrer)16:00
5805Olivier RoySVB BayreuthHeat 58 (Hurtigste heat herrer)16:00
5826Oskar LindholmLyseng I.F., SvømmeaHeat 58 (Hurtigste heat herrer)16:00
5808Sebastian OvesenSvømmeklubben KVIK, Heat 58 (Hurtigste heat herrer)16:00
5804Thomas MunksgaardNIF MasterHeat 58 (Hurtigste heat herrer)16:00
5449Thomas MunksgaardNIF MastersHeat 58 (Hurtigste heat herrer)16:00
4908Ariane AagreenHeat 4915:15
4910Carl Emil Augustesen Team WalhallaHeat 4915:15
4911Casper Tind HansenHeat 4915:15
4909Christian AndersenTeam KURIRHeat 4915:15
4919Daniel P LefskyHeat 4915:15
4912Falka Bay TindHovedstadens SvømmekHeat 4915:15
4907Frank HinrichsHeat 4915:15
4901Frank Christian PottTeam WalhallaHeat 4915:15
4915Helle DueHareskovens TriathloHeat 4915:15
4917Juliane Sarauw LundgaardHovedstadens SvømmekHeat 4915:15
4914Karen DouglasTeam DouglasHeat 4915:15
5450Kirstine BrøndumHeat 4915:15
4905Ole HinrichsHeat 4915:15
4913Rasmus ElmHeat 4915:15
4918Rune Sarauw Lundsgaard Heat 4915:15
4906Stefan NiehausHeat 4915:15
4903Stewart Moeliker-TwiggTeam WalhallaHeat 4915:15
4902Teit MantoniHeat 4915:15
4904Thomas BechHeat 4915:15
Antal deltagere ialt i denne søgning 3306